zetorek10145

Jak jest cena oleju napędowego w Waszym regionie

Polecane posty

U mnie w południowej Wielkopolsce obecnie wacha się między 4,10-4,30 w zależności na jakiej stacji :angry: :angry:

KOSZMAR :angry: :angry:

 

A jak jest u was???

 

 

P.S

Jeśli jest już taki temat prosze o zamknięcie tego i podanie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

W moich okolicach (centralna polska) w zależności też i jaka stacja, cena za litr oleju napędowego kształtuje się w granicach 4,25-4,30. A w Warszawie ostatnio nawet widziałem 4,45-Masakra.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0

Śląsk (okolice Częstochowy) ON 4,15 zł , ON Bio 3,90 zł


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JARAS    5

Hostyń woj. wielkopolskie cena On 4,29zł za litr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Przez niecały miesiąc cena u nas poszła w górę o 10gr Lubelskie

NO 4.15zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

woj. łódzkie

u mnie średnio 4.20zł Ciekaw jestem ile tak jeszcze będzie rosła ropa w góre bo nie wiem jakie auto kupić w dieslu czy w benzynie :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    60

powalę wszystkich w stacji po sąsiedzku 4.44 a w orlenie zwykła 4.36 a verva 4.48

woj warmińsko-mazurskie to cena z 5 maja

a dziś 13,05,2008 w orlenie 4,57 a verva 4,72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszP    2

U mnie dzisiaj ON po 4,49, zdenerwowałem się i zatankowałem Biodiesla po 4,29. Dwa dni temu w okolicach Gliwic tankowałem po 4,22.


Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj