Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poznaniak - przeróbka hydraulicznych znaczników

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 11:18

Poznaniak - przeróbka hydraulicznych znaczników Witam Mam Poznaniaka 3m z 2003 roku, mam znaczniki przerzucane hydraulicznie. Opuszczam je ręcznie do pozycji roboczej z poz. transportowej, i jeden siłownik dwustronnego działania przerzuca je podczas siewu za pomocą linek. Wiem że nowsze poznaniaki mają już dwa siłowniki w znacznikach i nie mają żadnych linek. Czy wie ktoś jak to można zrobić. Czy te nowsze też trzeba ręcznie opuszczać do pozycji roboczej, a siłowniki unoszą i opuszczają je w trakcie siewu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Poznaniak - przeróbka hydraulicznych znaczników Dzisiaj, 06:41
  •  

#2 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 02 kwiecień 2008 - 12:21

Poznaniak - przeróbka hydraulicznych znaczników A dlaczego tak ci nie pasuje przecież też bardzo wygodny sposób. ważne to aby ręcznie nie trzeba było przerzucać

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tata1

tata1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 109 postów

Napisany 03 kwiecień 2008 - 11:27

Poznaniak - przeróbka hydraulicznych znaczników Nie pasuje mi to rozwiązanie, bo to nowsze z dwoma siłownikami w znacznikach jest chyba wygodniejsze, nie ma linek, tylko znacznik rozkłada sie hydraulicznie - tak mi sie przynajmniej wydaje, dlatego pytam czy ktoś tak ma, czy dalej trzeba rokładać z transportowego na robocze ręcznie. To rozwiązanie z dwoma siłownikami w znacznikach jest chyba od 2005, lub pod koniec 2004

Dodaj odpowiedź