Skocz do zawartości

Zdjęcie

T25 ciągłe zapowietrzanie się

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kei

kei

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 20:19

Witam, mam wielki problem z moim T25. Chodzi o zapowietrzanie sie ukladu paliwowego. Wymienilem uszczelki, filtry paliwa oraz pompke paliwowa. Nie moge odpowietrzyc ukladu paliwowego. Jak pompuje pompką to pochodzi pare minut i znow gasnie i nie moze zassac paliwa od zbiornika do ostojnika. Prosze o pomoc jezeli ktos sie z takim czyms spotkal a wiem ze napweno mial ktos z tym tez problem lub wie jak zaradzic temu problemowi. Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
T25 ciągłe zapowietrzanie się Dzisiaj, 11:49
  •  

#2 Share tadzik332

tadzik332

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo . Radziecka myśl techniczna.

Napisany 21 sierpień 2016 - 20:23

T25 ciągłe zapowietrzanie się a jak jedziesz nim to przerywa czy nie?

#3 Share MlecznyNarkotyk

MlecznyNarkotyk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 21 sierpień 2016 - 20:28

T25 ciągłe zapowietrzanie się Coś mi świta, a u znajomego w bizonie tak było jak Ty mówisz, z tym że jak wyjął filtr z odstojnika po 20 minutach to go wywalił i wypompował całe paliwo po czym umył bak od środka bo tyle syfu było.

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1696 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 07:15

T25 ciągłe zapowietrzanie się na poczatek spróbuj podać mu paliwo nie ze zbiornika tylko z jakiejś czystej babeczki i zobacz co się będzie działo a jak zalozyles ten temat to myślę ze już wszystkie możliwości wyczerpales więc pewnie trzeba pompę wtryskowe oddać do jakiegoś dobrego serwisu pomp do sprawdzenia
ZETOR TEAM

#5 Share Karol323

Karol323

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów
  • Zainteresowania:- KPK Kumurun Team - Forever xD
    - Rolnictwo i wszystko po troszku :)

Napisany 22 sierpień 2016 - 16:23

T25 ciągłe zapowietrzanie się Jeśli wymieniłeś pompke na nowa to nie znaczy że będzie ona dobra. teraz te nowe to o kant du... Weź wybierz i ustami dmuchnij i zassij wtedy zobaczysz czy nie puszcza. Po drugie może być już peknieta sprezynka w pompce i też będzie walac durnia:) Po trzecie jakie masz zasilanie idące od zbiornika górne czy dolne? U nas jak było na górze to trzeba było mieć min pol zbiornika bo inaczej też się zapowietrzal... Zrobiliśmy od dolu i jak ręką odjal :) sprawdź to :)
Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Mikua

Mikua

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 21:30

Wywal filtry, w czysta bańkę wlej ON i podłącz bezpośrednio do przewody który idzie od odstojnika do pompy zasilającej, pompuj pompka aż usłyszysz wracające paliwo do zbiornika, wtedy pal władka i powinno być ok, w większości problem leży w połączeniu odstojnika ze zbiornikiem oraz z pompa zasilajacą

#7 Share kei

kei

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 22 sierpień 2016 - 22:04

a jak jedziesz nim to przerywa czy nie?

Jak wyczerpie się paliwo z ustojnika to wtedy gasnie i znow musze pompowac paliwo pompka aby go odpalic.

Jeśli wymieniłeś pompke na nowa to nie znaczy że będzie ona dobra. teraz te nowe to o kant du... Weź wybierz i ustami dmuchnij i zassij wtedy zobaczysz czy nie puszcza. Po drugie może być już peknieta sprezynka w pompce i też będzie walac durnia:) Po trzecie jakie masz zasilanie idące od zbiornika górne czy dolne? U nas jak było na górze to trzeba było mieć min pol zbiornika bo inaczej też się zapowietrzal... Zrobiliśmy od dolu i jak ręką odjal :) sprawdź to :)

Wywal filtry, w czysta bańkę wlej ON i podłącz bezpośrednio do przewody który idzie od odstojnika do pompy zasilającej, pompuj pompka aż usłyszysz wracające paliwo do zbiornika, wtedy pal władka i powinno być ok, w większości problem leży w połączeniu odstojnika ze zbiornikiem oraz z pompa zasilajacą

Dziekuje chlopaki za pomoc. Do 2 dni zobacze i dam odpowiedz :) 

#8 Share Tygrys2

Tygrys2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciagniki rolnicze,militaria, lubie jezdzic ciagnikiem rolniczym jak WŁADIMIRCEM i naprawiac go....

Napisany 23 sierpień 2016 - 19:49

wymieniłem uszczelke w filtrze odtsojnikowym.... tak jest uszczelka .. sprawdziłem polaczenie gdzi esa uszczelki miedziane.... jak masz watpliwosci to wymien wszystkie uszczelki miedziane. jak tam mialem w swoim miałem przecieta uszczelke w odstojniku i niedało sie odpowietrzyc i pozniej dopiero  jak rozebrałem i zauwazyłem uszczelke przecieta i kupiłem nowa i sprawa załatwiona była...

#9 Share IWEK22

IWEK22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 25 sierpień 2016 - 22:22

w pompce zasilającą  o ile dobrze pamiętam chyba na  32 klucz jest zawór ze sprężynom który pompuje paliwo może być przycięty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Tygrys2

Tygrys2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów
  • Zainteresowania:samochody,ciagniki rolnicze,militaria, lubie jezdzic ciagnikiem rolniczym jak WŁADIMIRCEM i naprawiac go....

Napisany 27 sierpień 2016 - 19:54

to podmien na inna i tez moze  byc przyczyna...