Marcin23

Kto jest najstarszy na AF?

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja jestem Damian (co trudno zgadnac) i mam tez 14 lat i jestem ze stycznnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to wszystkiego najlepszego...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0
Cześć młodzieży

Chyba będę najstarszy, na emeryturę się nie wybieram,

Imię jest zawarte w loginie, zgadujcie,

lat: 45-ty leci

Cześć dzieci i wnuczęta!!!

20-01-2009 r. będę miał 63 lata /sześćdziesiąt trzy/

JEST STARSZY ?

Zaraz będzie uwaga: nie pisz dużymi literami.

Odpowiedź: Dziadkowi wszystko wolno. /prawie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Więc dobrze, mnie w lutym 2009r. stuknie 41 latek... . I myślałem, że jestem jakby najstarszy wśród młodzieży... .

A tak to rzeczywiscie mnie przebiłeś Tato ;) .

Imie to bardzo prosto + jedna "polska" litera.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak dzieci idą do szkoły to stuka kolejny roczek ;) za 10 miesięcy będzie 33 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3058

wiek rsm trzeba podzielic przez 2 -tak jak cene kukurydzy[zajrzyjcie do gieldy jak nie wiecie o co chodzi] niedlugo 36


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

To ja jestem troszkę starszy od Jacusa,czasami zastanawiam się czy nie jestem zbyt wiekowy dla wielu forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

czasem, a teraz widze ze coraz częściej przydaje sie fachowe i konkretne podejście do niektórych spraw... z całym szacunkiem ale młodzież w niektórych dziedzinach tego jedynie może się uczyć... bo twierdzenia typu "a mój wujek..." trochę juz mnie irytują... Ktoś może powiedzieć to po co czytasz? No teraz wiem czego sie spodziewać po tytułach co niektórych tematów i owszem omijam je... Sorry jeśli kogoś uraziłem! Szkoda tylko ze małą siłę przebicia maja posty takich użytkowników jak pana o nicku RSM32... dały mi ostatnio do myślenia podpisy pod zdjęciami z galerii... Pozdrawiam i przepraszam za wywód:)


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Majrand zgadzam się z Tobą czytając posty niektórych forumowiczów odnoszę wrażenie że rolnictwo do dla nich zabawa błyszczącymi zabawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepek2    11
To ja jestem troszkę starszy od Jacusa,czasami zastanawiam się czy nie jestem zbyt wiekowy dla wielu forumowiczów

Mądrzy mówią, że nieważny wiek z metryki, ale ten na ile się czujesz ;) Ja przy swoich 43 (dużo? mało? dla mnie OK :) ) uważałem się za osobę w wieku "lekkopomłodzieżowym" (30+ :) ) Jednak ostatnio pewien dobrze wychowany młody człowiek (około 20 lat) ustąpił mi miejsca, zapewne w dobrej wierze :) . Teraz, choć nie chcę, będę musiał zweryfikować mniemanie o sobie. Szkoda ;)

A na forum to chyba nieważne w jakim wieku jest autor, byle by głupot nie pisał.


Brak roboty, nadmiar kasy = popieprzone w głowie. Rolnictwo ratuje mnie przed jednym i drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Gratulacje dziadziusiowi! Już myślałem, że tu niemal sami gimnazjaliści ;) i gdzieniegdzie studenci. Mój wiek: 1/3 46-go już za mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Czyli jak dobrze liczę 15 lat ukończyłeś ?;)-no chyba że miałeś na myśli 2/3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Słabo liczysz i czytasz ze zrozumieniem ;) . Rok ma 12 m-cy a 1/3 4 m-ce. Nie 1/3 z 46-ciu lecz 46-go(45 i 4 m-ce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

Tak wiec ja jetem Karol i mam 15lat. widze ze jest troche gimnazjalistow na AF. Pozdro wszystkim


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Słabo liczysz i czytasz ze zrozumieniem ;) . Rok ma 12 m-cy a 1/3 4 m-ce. Nie 1/3 z 46-ciu lecz 46-go(45 i 4 m-ce)

Aha-niech i tak będzie jako rzeczesz ;)-przynajmniej wiem już za to w jakim wieku poczucie humoru przestaje pomagać a zaczyna przeszkadzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miscola    0

Ej "Starzy" nie przesadzajcie kolega "mitracz" ma trochę ponad 20, ile się nie mylę, a wielu mogłoby się od niego uczyć. Widziałem młodego chłopaka na filmiku, który nie jednemu staremu bucowi mógłby być instruktorem w ustawianiu pługa w orce, może mniej by było górek i dolinek na polu. Szacunku trochę dla "młodzieży", naprawdę dużo wiedzą, a młodość ma swoje prawa. Pozdrawiam mam 42 zimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj