Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ursus 3512 luz tylnego koła

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share thesykacz

thesykacz

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 18:16

Witam. Być może był juz taki temat poruszany ale chce mieć dokładne sprecyzowane co i jak. A więc tak. W sobotę robiliśmy przebite przwe tyle koło w 3512 gdy podniosłem na lewarku ciągnik i mocno ruszyłem kołem zaczęło się odchylać więc sciągneliśmy koło spuściłem olej ze zwolnicy nastepnie odkręciliśmy śruby zwolnicy i co.. wyciągamy piasto razem ze zwolnicą tata położył piasto a mi kosz sateli został w rękach. pierwsze stwierdzenie łożysko do sklepu po łożysko no i tak w sklepie mówi ze łożysko raczej dobre  a kosz trzeba wyciągać z oski PRASĄ. dziwne ze zeszła sama i wchodzi sama ona powinna wejść pod naciskiem 10ton. I mówi kupić nową ośkę koła i kosz satelit cena niby za oryginał 1tyś zł. Panowie doradzcie coś nie da się tego ominąć jakoś większe pół pierścienie czy coś takiego 1tyś zł troche dużo za coś takiego co mogę zrobić zeby to zniwelować jakoś? Pozdrawiam 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ursus 3512 luz tylnego koła Dzisiaj, 18:56
  •  

#2 Share Dreeg991

Dreeg991

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 18:56

Witam tutaj masz link może nie do tego samego modelu ale też do ursusa http://www.agrofoto....nica-planetara/ . Może coś ci pomoże w twoim problemie.

#3 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1106 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 11 kwiecień 2016 - 18:58

Ursus 3512 luz tylnego koła pierwsze dołóż tych pierścieni, jak nie pomoże będziemy szukać dalej. u mnie koło latalo na boki przez bicie opony nalewki i to zlikwidowalo problem
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 20:26

Ursus 3512 luz tylnego koła mi koło latalo, ale w 3p bo poluzowala się nakrętka na polośce. A raz się odkrecila i scielo gwint.

#5 Share JANCZAK1176

JANCZAK1176

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 21:15

Podkładka dystansowa 894757M1  dołóż pare sztuk pod bierznie łozyska w korpusie tylnego mostu    luz zniknie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 11 kwiecień 2016 - 21:29

Na dobry klej to złóż. Tam nie ma żadnych nakrętek, wchodzi tylko  oś na piastę pod naciskiem około 10 ton i koniec.