Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce


8974 odpowiedzi na ten temat

#7101 Share hubertuss

hubertuss

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 4188 postów

Napisany 20 lipiec 2017 - 05:26

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Hubertuss tylko tyle napisałeś . Coś się nie rozpisałeś . W tych czasach konkrety są gu..no warte . Przewidywanie co będzie to się teraz liczy . 

Ulman ty zaczynasz coraz częściej mieć rację tylko to co pisałeś o skupie , ze możesz od niego nie kupić bo ma brodę albo przyjechał starym traktorem . Tak było w sądach . Wygrał bo był ładnie ubrany bo przyjechał nowym samochodem albo pachniało od niego walutą . Jeżeli byłeś kiedyś w sądzie to powinno ci się to mieścić w głowie .  

 

Mirro masz rację niech się cieszy bo są autostrady w Polsce ale że rzadko nam służą to już inna sprawa .

 

Konkrety są g warte dla osoby, która nie umie ich napisać. Ja wiem, że dla ciebie tylko pyskówka się liczy. Bo merytorycznie to nic nie potrafisz. Na przewidywanie sie nie nastawiaj bo tego tez nie umiesz. Co tu takiego ważnego przewidziałeś?

Ja nie wiem czy ty kiedykolwiek gdzieś byłeś skoro twierdzisz, że autostrady rzadko ci służą. Pewnie chciał byś aby ci na pole wybudowali by ci częściej służyła. Napisz list do Jarka może ci zbuduje bo pis aktualnie mało tych nowych autostrad zaczyna budować. To samo tyczy się sądów. Z tego co ja wiem to na ogół i tak każdy bierze adwokata. I zawsze jedna strona będzie nie zadowolona, choć znam przypadki gdzie i dwie strony są nie zadowolone. Ale widać tobie marzy się sprawiedliwość ludowa. Pisowscy komisarze mają rozstrzygać kto wygra. A wygrać ma biedny kiepsko ubrany i śmierdzący przedstawiciel proletariatu, który przyszedł do sądu piechotą. Bo ten ładny i pachnący to wróg.

 

Na Białorusi 65 procent mediów należy do Rosji .Te 65 procent wystarcza w zupełności do kreowania poglądów i nastrojów społecznych .

A jaki procent mediów w Polsce znajduje się w Niemieckich rękach ?

Dziwnym zbiegiem okoliczności większość aktorów i ''celebrytów'' uczestniczących w paradach i zadymach KOD i opozycji występuje w reklamach ''zachodnich'' korporacji . Czyżby transakcja wiązana ?

 

Kto ci każe tych niemieckich mediów słuchać czytać czy oglądać? Masz inne media polskie więc je sobie używaj. Widać, że wam się marzy powrót komuny. Wtedy tez były polskie media mówiące jedynie słuszną prawdę. Nawet jak była to g prawda. Demokracja ma to do siebie, że każdy może korzystać z mediów jakich chce. A wam pisowcom marzy się powrót komuny.

 

A kiedy ten wnusio Gomółki coś normalnego powiedział :) Nie życzę tobie śmierci brata ale gdyby zginoł w nie wyjaśnionych  okoliczności i taka szmata nic nie znacząca bredziła na jego temat to może byś się przekonał czy to może to...

 

W jakich nie wyjaśnionych okolicznościach? Nawet raport WAT, który zamówił Macierewicz potwierdził ustalenia komisji Millera. Skoro Kaczyński twierdzi, że jest inaczej i Lecha zamordowano dlaczego przez dwa lata tego nie udowodnił? Kto jest tą szmatą co bredzi w związku z tym? Człowiek oskarżający wszystkich i nie umiejący tego udowodnić? Czy poseł, który mówi prawdę, że Lech hamował chore zapędy swojego brata i Antoniego? Lech Kaczyński gdy dowiedział się jak szkodliwy jest raport WSI zablokował publikację Aneksu. Jakoś wtedy Jarosław choć mówił o IV RP takiego zamieszania nie robił. Poszukaj sobie wypowiedzi Jarka o TK i poszukaj wypowiedzi na ten temat Lecha. Zobaczysz o czym mówił Budka. Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:11
 •  

#7102 Share piter_msk

piter_msk

  Nowicjusz

 • userphoto
 • Members
 • Pip
 • 9 postów

Napisany 20 lipiec 2017 - 05:55

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Należy oddzielić emocje od chłodnej kalkulacji. To że wymiar sprawiedliwości wymaga reformy wie chyba każdy, natomiast opozycja z tego co twierdzi nie chce żadnych zmian. Wszystko co zostało zaproponowane ma być uwalone i tyle.#7103 Share Bogdan675

Bogdan675

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 145 postów

Napisany 20 lipiec 2017 - 06:39

Obecna sytuacja polityczna w Polsce
Tego się nie spodziewali! Opozycja zaorana przez „Frankfurter Allgemeine Zeitung”
19/07/2017
opozycja-696x337.jpg
 
Największy niemiecki dziennik, opiniotwórczy „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, celowo lub nie, totalnie zdeptał całą narrację neoliberalnej opozycji w Polsce, która oskarża rząd Beaty Szydło o próbę zawłaszczenia sądownictwa i odchodzenie od europejskich standardów.

Rein­hard Mül­ler w komentarzu dla „Frankfurter Allgemeine Zeitung” stwierdza, że polityka dotycząca sądownictwa nie jest „w państwach UE żadną wewnętrzną sprawą”. Prawdopodobnie niecelowo obala również argumenty opozycji w Polsce.

Platforma Obywatelska i Nowoczesna nieustannie, w kółko (niczym Goebbels!) powtarzają, że dekomunizacyjnymi zmianami w sądownictwie PiS prowadzi Polskę na wschód, nie na zachód. Że będziemy mieć w Polsce Rosję Putina bis. Nasza „genialna” koalicja anty-PiS nie przewidziała jednak jednego…

 

W odpowiedzi na powyższe zarzuty politycy partii rządzącej odpowiadali, że system podobny do wprowadzanego dziś w Polsce obowiązuje m.in. w Niemczech i wielu innych krajach UE z nimi sąsiadującymi. Zatem zarzuty o łamanie europejskich standardów z miejsca stają się bezpodstawne. Jeśli za wzór uznajemy Niemców, a nasza opozycja bez wątpienia to robi. Jak na ironię, zwrócił na to uwagę… niemiecki dziennik „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. Mocno przychylny Angeli Merkel, a co za tym idzie – opozycji w Polsce.

Rein­hard Mül­ler uczciwie przyznał, że system wybierania sędziów, jaki proponuje PiS, a przeciw któremu niemal wybuchła w naszym kraju rewolucja, wcale nie jest tak opresyjny, a niemal identyczny panuje tuż za zachodnią granicą właśnie.

„Jest oczywiste, że partia większościowa, która doszła do władzy w demokratycznych wyborach, próbuje tę władzę utrzymać i rozbudować: chce wpływać na części państwa. Byłoby naiwnością przyjęcie, że także w innych państwach nie podejmuje się prób wywierania politycznego wpływu na sądownictwo. (…) Także tu w kraju (w Niemczech) sędziowie nie są wybierani i nie awansują tylko ze względu na swoją fachowość. Najpóźniej od pewnego poziomu rolę odgrywa polityka. Jest to demokratyczne sprzężenie zwrotne, ale może ono prowadzić też do nadużyć” – zauważa Rein­hard Mül­ler w FAZ.

Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jeśli Komisja Europejska, opozycja w Polsce i inne antyrządowe siły wywalczą zablokowanie polskiej reformy sądownictwa, to podobną presję zaraz potem powinny wywierać na rządzie w Berlinie. Tak podpowiada logika, skoro tak autorytarny jest to system.

18486061_1675176779443874_37627040475032
Marcin Palion
Napisz do autora: marcin.palion@newsweb.pl
 
 
JAK TO SKOMENTUJESZ?
 

 Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

 • agroFakt.pl
 • agroFakt.pl
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:11
 •  

#7104 Share mikad

mikad

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 1069 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:02

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

https://wiadomosci.w...46002224555649a

Ten to odpał, stan wojenny mu się marzy.#7105 Share zetorki12

zetorki12

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3960 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:07

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ale cyrk nasi "wybrańcy" odwalają . Normalnie jak świnie odegnane od koryta .


ZETOR TEAM

#7106 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 220 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:POLSKA.
 • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:27

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

''Nadzwyczajną kastę'' do Polski na pancerzach swych czołgów przywieźli rosjanie .

Dlatego kasta tak wiernie służy i broni POstkomunistów .

A teraz POstkomuniści stają w obronie kasty . Robią to nie z lojalności tylko w obawie o własne d*py .

Wiedzą bowiem że gdy sądy będą niezawisłe to ich samowolka i bezkarność skończą się .

 

EDIT : Dziękuję Ulman@ za zwrócenie uwagi na Mój błąd - już poprawiłem .


Edytowany przez dddddddddddddddddd, 20 lipiec 2017 - 09:13.

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA


#7107 Share Ecopiotr

Ecopiotr

  You have the right to stand up and fight for things you belive i

 • Members
 • PipPipPip
 • 792 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:DKL

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:29

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Czy ktoś naprawdę uważa, że jedynie zmiana sposobu obsadzania sędziów, bez zmiany prawa i zasad jego stosowania, poprawi funkcjonowanie sądów?

Weźmy dla przykładu dwóch urzędników państwowych - polcjanta i sędziego. Jeśli policjant przekroczy prawo/uprawnienia lub zaniecha czynności, zostaje zawieszony w czynnościach do wyjaśnienia stawianych mu zarzutów, i albo przywrócony do służby, albo zwolniony. Sędzia natomiast może latami przeciągać powierzoną mu sprawę, wydać ewidentnie niesprawiedliwy wyrok i nie ponosi za to (najczęściej) żadnych konsekwencji, mimo że w wyniku jego działania/zaniechania ludzie ponoszą szkodę.

Tej sytuacji nie zmieni proponowana przez PiS (w świetle ostatnich wydarzeń nazwa tej partii staje się coraz bardziej absurdalna) zmiana. Chociaż sam sposób obsadzania sądów to tylko mały fragment tej ustawy.

 

Kaczyński jasno pokazuje, że kieruje nim chęć zemsty i aby jej dokonać musi mieć po swojej stronie uzależnioną prokuraturę i sądy. I to szybko!

Co będzie następne? Specjalna grupa do walki ze "zdrajcami Ojczyzny"? Wywlekanie ludzi nocami z domów w asyście "przypadkowych" kamer TVP? Potem proces przed "niezależnym sądem", na wniosek "niezależnej prokuratury"? Surowy wyrik i przepadek mienia całej rodziny?#7108 Share grzen

grzen

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 213 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie
 • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:40

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Ja dzisiaj zrobiłem dobry uczynek - wygoniłem lokalnego działacza pis jak przywiózł rzepak na mój skup ;). Do następnego ma 50 km.

 

Brawo ja. 

 

głupota ludzka nie zna granic. wlej sobie trochę oleju do głowy. i kto tu dzieli polaków ? jesteś kretynem jakich mało na tej ziemi.#7109 Share zetorki12

zetorki12

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 3960 postów
 • Płeć:Mężczyzna

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:44

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

I czego obrażasz ? Nie lubi gościa , to nie kupił . Jego skup , jego sprawa .


ZETOR TEAM

#7110 Share grzen

grzen

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 213 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie
 • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 20 lipiec 2017 - 07:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

nie chodzi o to że nie lubi ,tu chodzi o pogląd polityczny .tylko z tego powodu nie kupił  . a to jest chamstwo ,no ale czego można się spodziewać od swołoczy.


Edytowany przez grzen, 20 lipiec 2017 - 07:58.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:11
 •  

#7111 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 579 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 20 lipiec 2017 - 08:16

Obecna sytuacja polityczna w Polsce Te media niemiecki to w końcu są ok, czy nie ok? Bo już się gubię z tym jak to u Was jest..
@up a darcie się na kogoś żeby zamknął mordę, albo oskarżanie o morderstwo to już nie chamstwo, co nie?

#7112 Share domat1998

domat1998

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 10 postów

Napisany 20 lipiec 2017 - 08:16

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

I czego obrażasz ? Nie lubi gościa , to nie kupił . Jego skup , jego sprawa .

Może on ma taki ma skup jak fabrykie Johna Deera,już ktoś pod innym nickiem ciągle pisał w postach słynne z reklam brawo ja#7113 Share daron64

daron64

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 579 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:NBR
 • Zainteresowania:Wszelakie

Napisany 20 lipiec 2017 - 08:20

Obecna sytuacja polityczna w Polsce http://wiadomosci.dz...k - Wiadomosci)

Służby w PL. Ktoś kiedyś powiedział, zeby dać mu człowieka a paragraf się znajdzie.

#7114 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 20 lipiec 2017 - 08:37

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Zamiast podnosić opłatę paliwowa w naszym kraju warto pomyśleć o opodatkowaniu wszystkich przetworzonych produktów spożywczych i fast foodów w restauracjach, tak by uwzględnić długoterminowe koszty tych produktów w cenie zakupu...
Przychody z tych podatków należy przeznaczyć na dotowanie rolników, którzy produkują naturalna żywność.
 

 

Można prosciej. Obniżmy znacząco podatki i wtedy zamisat dotacji której część przeżrą urzędnicy konsument bedzie miał wiecej pieniędzy i większą siłę nabywczą. Kupi wiecej produktu więc rolnik będzie miał większy przychód a po obniżeniu podatków takze mniejsze koszty.  Finalnie zarobi więcej bez dotacji. Zamiast zabierać i i redystrybuować karmiąc przy tym urzędniczą kaste, lepiej zostawić im więcej w kieszeni co nie pociągnie za soba żadnych kosztów

 

 

 

Wiedzą bowiem że gdy sondy będą niezawisłe to ich samowolka i bezkarność skończą się .

Bedą niezawisłe czyli będą orzekały jak chce władza? Niezawisłe przy Kaczyńskim? Pewnie tak jak TK :D  

Co prawda to mozesz mieć rację , wszak piszesz o sondach ino nie wiem czy tych kosmicznych czy doodbytniczych. :blink:  One z pewnością bedą niezawisłe :P . Jeśli natomiast pisałbyś o sądach to na niezawisłość nie ma żadnych szans

 

nie chodzi o to że nie lubi ,tu chodzi o pogląd polityczny .tylko z tego powodu nie kupił  . a to jest chamstwo ,no ale czego można się spodziewać od swołoczy.

Socjalista ku..a mać. ;[ ....... 

Jego skup , jego sprawa Może kupić lub nie, dać niższą lub wyższą cenę i  nikomu nic do tego. Czy według twojego bolszewickiego myslenia on ma obowiązek przyjmować od wszystkich? A niech działacz PIS jedzie do Elewarru to da zarobić państwowej spółce a nie pcha się do prywaciarza`i "napycha" mu kieszenie.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#7115 Share WawrzyniecPruski

WawrzyniecPruski

  Nowicjusz

 • Members
 • Pip
 • 13 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:MAZOWSZE
 • Zainteresowania:Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
  zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska.
  Kto chce, ten może, kto chce, ten zwycięża, byle chcenie nie było kaprysem lub bez mocy.
  Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium
  .

Napisany 20 lipiec 2017 - 09:29

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

KODofile , UBecja i POlszewicy beczący pod sejmem chcą broni .

 


PLATFORMA OBYWATELSKA JEST TAK SAMO OBYWATELSKA  JAK KIEDYŚ MILICJA OBYWATELSKA .


#7116 Share grzen

grzen

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 213 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie
 • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 20 lipiec 2017 - 10:02

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

 

Socjalista ku..a mać. ;[ ....... 

Jego skup , jego sprawa Może kupić lub nie, dać niższą lub wyższą cenę i  nikomu nic do tego. Czy według twojego bolszewickiego myslenia on ma obowiązek przyjmować od wszystkich? A niech działacz PIS jedzie do Elewarru to da zarobić państwowej spółce a nie pcha się do prywaciarza`i "napycha" mu kieszenie.

 

 

sam jesteś socjalistą ulman. jak myślisz jak on .

co by było jak wszyscy by zwracali uwagę w handlu bąć w innych interesach  na to kto przynależy do danej partii , 

właśnie tak robiła komuna więc nie nazywaj mnie socjalistą skoro sam nim jesteś

pieprzona komuna ;[

a i jeszcze jedno naucz się czytać i rozumieć co czytasz ,bo widzę że masz z tym ogromny problem :huh:


Edytowany przez grzen, 20 lipiec 2017 - 10:12.


#7117 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 20 lipiec 2017 - 10:25

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

To jest właśnie wolność. ale lewicowiec tego nie rozumie. Nie musisz wozić do skupu który ci sie nie podoba  a kupujący może nie kupić  bo ty mu się nie podobasz. Sam decyduje , ponosi ryzyko i konsekwencje. Jak będzie za bardzo marudził to nie kupi , nie zarobi i może zbankrutuje ale to "jego małpy i jego cyrk"i nikomu nic do tego.

Jak przyjmujesz do pracy ( o ile w ogóle) to bierzesz pierwszego co sie zgłosi czy wybierasz spośród kandydatów?

Z rozumieniem możesz mieć rację -  nie rozumiem co socjaliści piszą 

 


Edytowany przez Ulman, 20 lipiec 2017 - 10:26.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


#7118 Share grzen

grzen

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 213 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:podlaskie
 • Zainteresowania:motoryzacja,budownictwo

Napisany 20 lipiec 2017 - 11:45

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

ludzi nie zatrudniam a jeśli nawet to nie zwracał bym uwagi na to do jakiej partii należą czy też na jaką głosują .

ważne jakie posiada kompetencje .

zrozum że to właśnie takie myślenie jak twoje to komunizm, a co za tym idzie? socjalizm

nie jest normalne że ktoś odmawia czegoś komuś z pobudek światopoglądowych czy też politycznych.a wtym przypadku tak było ,i to jeszcze cham perfidnie się z tego naśmiewa .

 #7119 Share Zbyszko

Zbyszko

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 399 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:okolice Poddębic
 • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 20 lipiec 2017 - 11:57

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Widzisz Hubertuss to właśnie konkrety przeważyły , że twoi wielbiciele przegrali . Pyskówkę to prowadzi ale opozycja . Jak Niesiołowski rządził to mówił że ulica to nie rozstrzyganie spraw jak  wybory wygracie to se będziecie rządzić i zmieniać . Teraz co on robi ?

Rostowski jak mówił , ze budżet się zawali to był konkret czy gu..no konkret ? :D  :D  :D   

Wstyd i hańba WIĘC HUBERTUSS WSTYDU PAN OSZCZĘDŹ .

Teraźniejszy rząd pokazał narodowi , że nie rzuca słów na wiatr i ma poparcie . 

 

Jak ktoś nie ma nic za uszami to nie ma się czego obawiać .

 

 


Edytowany przez Zbyszko, 20 lipiec 2017 - 12:12.


Reklama AgroFoto Ads

 • watermark
 • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:11
 •  

#7120 Share Ulman

Ulman

  Zaawansowany

 • Members
 • PipPipPip
 • 677 postów
 • Płeć:Mężczyzna
 • Lokalizacja:Lubelskie

Napisany 20 lipiec 2017 - 12:10

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Odkąd komunizm zapewnia wolny wybór co do działań, wyborów, przekonań i zachowań? :blink:  Może za komuny  była wolność a teraz jest zniewolenie?   :D

Każdy może odmówić czegoś drugiemu z jakichkolwiek powodów więc także ze  światopoglądowych. i religijnych. Popadłeś chłopie w porawność polityczną tak piętnowaną przez PIS  i piszesz co wypada a co nie. PISowcy tak maja że są przekonani o prawicowości a robia to co tak krytykują :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu


Podobne tematy

Tylko na agroFakt.pl: 60 tys. zł z PROW - pomoc dla ASF. zobacz »