Polecane posty

E_M_KESEK    1

Witam ponownie.

 

Znów mam problem z moim Masseyem, mianowicie dziś zakopałem się nim w ziemi dosyć głęboko i kilka razy dosyć energicznie zmieniłem kierunek jazdy za pomocą rewersu(wiecie,tak na rozbujanie). i od tej pory nie chce wchodzić mi rewers do przodu, do tyłu w miarę ładnie ale do przodu praktycznie na siłę, i czasem na początku wyrzuci wajchę ( podczas jazdy jest siedzi dobrze) i coś zaczęło brzydko rzęzić w skrzyni w miejscu gdzie znajduje sie połączenie wajch biegów z korpusem skrzyni( w tym rejonie). Jak wcisnę sprzęgło wszysko ucicha. Macie jakieś rady?

 

Szukałem podobnego problemu ale dokładnie tego co mam ja nie znalazłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oaxis3333    39

napewno sprzęgło poszło od rewersu ...

Edytowano przez oaxis3333

Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

jak to jak.... rozjeżdzasz traktor, wyciągasz kosz speedshift i analizujesz straty ;) aż się boje tego u mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim rozjedziesz ciągnik zdejmij dekiel z wybierakami i zobaczczy synchronizator czy już się nie wykończył poza tym możesz jeszcze sprawdzić luzy na wałkach podważając je czymś długim.


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E_M_KESEK    1

Dziś rozebrałem dekiel z wybierakami. wszystko wydawało się okey, rewers wchodzi dobrze tylko zbyrczenie dalej występuje, dosyc brzydkie zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

bo przekładni rewersu nawet nie widziałeś... musisz rozjechać traktor i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

to jest mf seri 3000 wiec to normalka oprucz silnika zawsze cos mala kapitalka i do sprzedania tak sie konczy przygode z mf i czas poszukc inny ciagnik pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj