1-z

nowy agrolux410 wyjąca skrzynia

Polecane posty

1-z    0

Witam.

czy tak powinno być że w tym traktorze wyje skrzynia? ma ktoś taki traktor nowy lub używany i czy występuje coś takiego?

 

skrzynia 15+15

5 biegów

3 zakresy

rewers

 

skrzynia wyje na postoju i w jeździe, milknie po wciśnięciu sprzęgła.

na zakresie SR traktor jedzie bez biegu, czy to do przodu czy do tylu, chyba z taka samą prędkością jak wrzuci się 1 bieg.

 

znalazłem jeden podobny temat z traktorem Lamborghini R4 100 który posiada bardziej rozbudowana skrzynie

 http://www.agrofoto.pl/forum/topic/49668-awaria-skrzyni/

i z ta różnicą że traktor miał takie objawy po naprawie skrzyni, a nie nowy

 

maly

"Wydobywa się z okolic skrzyni dźwięk niezgrywających się trybów ponadto na najniższej grupie biegów bez wrzuconego biegu ale z wrzuconym rewersem (wsteczny lub do przodu) ciągnik jedzie na większych grupach koła delikatnie ruszają. "

 

obawiać się tego co napisał użytkownik

danielj001

"ale jezeli ciagnik ciagnie na luzie na skrzyni to cos jest za ścisło złożone moim zdaniem, "

 

"1 był naprawiany i jest zle nalezy sie reklamacja

2 zanim sie dotrze to może coś sie dalej rozwalić
3 tarcie to opiłki a wymyć dokładnie skrzynie most to jest wyczyn.
to tyle jesli chodzi o moje zdanie na ten temat"

 

Mam nadzieję że nie usłyszę 'to tak ma być' 'ten typ tak ma' to jest postęp/przyszłość...

 

ewentualnie jeśli serwis tak odpowie, to zwrócić im ten traktor, jeśli nie będą chcieli tego naprawić?

przecież nikt nie projektuje traktora tak by coś wyło i moim zdaniem też musi być coś źle złożone(może 1 tryb ociera 2 i stąd to wycie jak i jazda na zakresie SR bez biegu), to nie wyjąca c-360 podczas jazdy, z wadą konstrukcyjną(tryby z prostymi zębami), a  agrolux410 wyje i na postoju... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-z    0

tak, w poniedziałek okaże się co powiedzą i czy przyjadą, czy będą się migać i powiedzą: 'tak ma być, dotrze się'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek158    0

witam psiadam dokladnie taki sam model agrolux 410 i problem jest ten sam na wlączonym rewersie a na przelozeniach biegow luz slychac dzwiec tak jakby wycia dzwiek cichnie po wcisniecia sprzegla zauwrzylem tez ze jesli olej w skrzyni sie rozgrzeje jak przejade pare kilometrow to dzwiek jest duzo cichszy. ciagnik jest nowy ma 10mth zrobione wiec na pewno nie jest to wada wypracowanych elementow mysle ze jest to kwestia dotarcia sie pewnych elementow i pozatym jest teraz chlodno wiec olej jest gestszy wiem ze nie tylko u mnie jest taki problem ale czy ktos mial od nowosci taki ciagnik i niemial taich objawów jesli to wada fabryczna zle spasowanyh elementow to wolal bym wiedziec wczesniej bardzo prosze o prade na forum lub na poczte kurawojciech@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj