Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warfama z-543 nie dobija balotów! pomocy!

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Rebel21

Rebel21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 25 maj 2016 - 21:36

A masz proste pręty na głównym łańcuchu ja miałem podobnie w tamtym roku wszystkie pręty wyprostowane i łożyska wymienione na prętach i łańcuch na bębnie naciągnięty teraz warfama zbija jak niejedna zachodnia:) a z ciśnieniem to albo masz gdzieś przeciek albo masz źle wyregulowaną linkę 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Warfama z-543 nie dobija balotów! pomocy! Dzisiaj, 19:31
  •  

#22 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2248 postów

Napisany 25 maj 2016 - 21:39

Ja Ci tylko dałem przykład jak powinien działać zamek hydrauliczny. Sprawny nie puści nigdy... dopóki go nie odblokujesz i tak to działa u mnie. Na dobrą sprawe to starczy że pompa w traktorze wytworzy odpowiednie ciśnienie a reszta traktora czyli rozdzielacz jest NIEISTOTNA w trzymaniu ciśnienia w prasie. Jeśli nie ogarniasz to dalej szukaj przyczyn nietrzymania ciśnienia... ułatwie Ci... zamek lub uszczelnienie wewn siłownika. Masz tam tak zaawansowaną hydraulike że śmiech na sali a nie potrafisz jej zdiagnozowac. No ale baw sie dobrze, rób flaki dalej

Edytowany przez lukbold, 25 maj 2016 - 21:44.

#23 Share xzibit0000

xzibit0000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 maj 2016 - 21:46

Kolego Rabel21 tam z zębami wszystko jest w porzadku.

Kolego lukbold. wiem o co ci chodzi ale nie nazywaj czegos szrotem itp jesli nie znasz przyczyn lub maszyny. silowniki na poczatek wykluczam z tego względu że dwa jednocześnie to raczej jest nie możliwe, a jeśli jeden by puszczał to i komora by się krzywiła a tak wcale nie jest (tak mi się wydaje z tymi siłownikami) a poza tym pisałem, że dorkęciłem tylko śruby przy tej kostce a ciśnienie ledwo co opadło więc może były słabo dokręcone przez serwis i tak powietrze łapało, sam już nie wiem.

a tak wgl. od 2 lat prowadze gospodarke od kiedy tato zachorował dosyć powaznie i nie od razu kraków zbugowali więc zrozum tez może moje pytania które wg. Ciebie są głupie i proste...

Edytowany przez xzibit0000, 25 maj 2016 - 21:47.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2248 postów

Napisany 25 maj 2016 - 21:57

ale ty jestes smieszny... nie wiem jak tam są siłowniki podłączone ale w normalnej prasie są połączone trójnikiem więc..... obojętnie gdzie i w którym słowniku masz przeciek to ciśnenie sp***doli i tyle !!

A teraz czytaj bo zaczynam Ci współczuć:

Zamykasz klape, dobijasz ciśnienie, odkręcasz przy siłowniku węże którymi normalnie podawany jest olej aby otworzyć klape... W tym momencie jakies tam resztki oleju moga wylecieć ale jeśli bedzie się sączyć a równocześnie ciśnienie na zegarze bedzie spadać to wiadomo że uszelnienie siłownika nie trzyma i olej z jednej komory przelewa się do drugiej. proste

To co pisze jest na podstwie mojego claasa.... troche mnie śmieszą te wasze wartości ciśnień no ale może te typy tak mają

Edytowany przez lukbold, 25 maj 2016 - 22:01.

#25 Share xzibit0000

xzibit0000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 167 postów

Napisany 25 maj 2016 - 22:04

ja pier**** .... nie wiem czy ty wgl. myslisz co piszesz. myslisz ze tego nie probowałem? po 2 razy na kazdym silowniku to potwarzałem, kur** księge napisz bo pewnie będą tacy co nie będą wiedzieli o co chodzi... a następnym razem zamiast udawać pana od przecieków to chyba duzo praktyki i dzieci musisz miec skoro tyle przecieków miałeś na jednym zabezpieczeniu................

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2248 postów

Napisany 25 maj 2016 - 22:22

eee to mi ciśnienie w hydraulice ucieka czy tobie? jeśli wpadłeś na tak prosty i genalny sposób diagnozy siłowników to o czym w ogóle ta gadka... czuje sie jakbym pisał z osłem.  2 siłowniki oraz głupi zawór a rozwiąnia szuka nie wiadomo gdzie... ehh szkoda gadać. no ale baw sie dobrze

Edytowany przez lukbold, 26 maj 2016 - 07:01.