benek79

Cena prosiąt

Polecane posty

1994szymon    15

Ma ktoś może przewidywania po ile będą prosięta w okolicach kwietnia-maja w wlkp. (droższe/tańsze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

podlasie i północ mazowsza ooostro w górę od 240 za odrzuty do 300 za zgrabne 20-22 kg. i to nie ceny wywoławcze, tylko po tyle idą transakcje. nie trzeba długo czekać na klienta.


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Duńczyka, ale z Litwy 21,5kg po 212,5zł/szt. brutto.

Ceny wyjściowa to było za 30kg prosiaka 230zł/szt. brutto.

Względem tuczników prosięta poszły mało do góry. :mellow:

Na przyszły tydzień ma już być 240-250zł/szt. brutto za 30kg. :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My narazie sprzedajemy 8zł netto/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo324    9

kolego FarmerPawlos te ceny to raczej netto kupowałem w tym tygodniu duńczyka obdzwoniłem kilka firm i wszędzie podobnie za 30 kg 230 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to są ceny brutto, bo prosiaki były zamawiane w tamtym tygodniu, a to co piszesz to już jest cena na poniedziałek i wogóle podajesz tą samą cenę co ja tylko, że ja podałem brutto, a ty netto.

 

Do kogo dzwoniłeś?

Edytowano przez FarmerPawlos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielo324    9

nie podaje tej samej ceny bo brutto a netto to 18 zł różnicy a dzwoniłem do Tarki i do Nowaka gdzieś koło Wolsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zonk28    1

Moxi77 wpadnij do Wolbromia tam masz duży wybór .W tym tygodniu na targu nic przyzwoitego nie było , ale 2 tyg temu bodajże były piękne Pietreiny , gość miał 2 mioty po 11 i 12 świnek , naprawde piękne , aż żal było nie popatrzeć.A tak przewaznie to są PBZ , czasem trafią się jakieś nie wiadomo co.Ostatnio nie widze Duroc , czyzby aż tak ciężko było z tą odmianą........

Edytowano przez zonk28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxi777    3

Dzięki kolego zonk28 ale ja nie kupuje tylko czasami sprzedaje jak są chętni a teraz chętnych nie brakuje na młode a z powodu braku zboża to sprzedaje beż zastanawiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahme999    116

norma-jeszcze tydzień, ludzie obsieją, zboże przy okazji stanieje i znów z rynku będzie się wracać pustym dyliżansem. poza tym obecne wstawienia akurat trafią na dobre ceny po żniwach.

coroczne perpetum mobile;)


-----PRODUKCJA MASZYN ROLNICZYCH NA ZAMÓWIENIE-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2024? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/297364-ceny-bydla-2023/page/279/?tab=comments#comment-4253941
    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj