Skocz do zawartości

Zdjęcie

Potrzebuję porady

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Gryzon

Gryzon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 26 luty 2015 - 17:15

Potrzebuję porady

Witam otóż potrzebuję kupić przyczepę wywrotke tak około 4,5-6 ton. Nie mogę nigdzie znaleźć przyczepy produkcji Rosyjskiej bo podobno one są bardzo wytrzymałe i można bardzo dużo na nich przewieźć. I teraz moje pytanie czy one jakoś są oznaczone a jeśli ktoś wie to jaka przyczepa jest równie mocna tak jak ta Rosyjska bo potrzebna do transportu zboża i od czasu do czasu troche ziemi przewieźć żeby konstrukcja wytrzymała oczywiście. Fundusz mam na to około 7 tys. i musi być zarejestrowana. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Potrzebuję porady Dzisiaj, 21:37
  •  

#2 Share damianXXL

damianXXL

kto sieje gęsto ten zbiera często...

• Members
  • PipPipPip
  • 1077 postów
  • Zainteresowania:Komputery, moto, elektronika,rolnictwo

Napisany 26 luty 2015 - 17:41

Potrzebuję porady

typ: PSE 12, PSE 12,5B. W sieci wszystko jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share wojtek0508

wojtek0508

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, rolnictwo, mechanizacja, konstrukcje maszyn itp.

Napisany 26 luty 2015 - 18:00

Potrzebuję porady

Jak szukasz z dwustronnym kiprem to bym polecił hl 6 tylko, że ceny za dobre hlki zaczynają się od dziesięciu tysi. Szczerze mówiąc na dobrą sześciotonówkę (do użytku bez remontu) to nie mam pomysłu do 7000tyś. Natomiast z rosyjskimi nie miałem za bardzo doczynienia to nie wiem, ale też słyszałem, że mocne są. Może jakaś przerobiona autosan d50 czy d46 na wywrot dwustronny? Natomiast słynną d47 to raczej bym Ci nie polecił. No chyba, że byłaby wymieniona rama na nową hutniczą lub dobrze wzmocniona to można by pomyśleć. Dobra by była wywrotka jednoosiowa ze stara w tej cenie, tylko że prawie wszystkie są niezarejestrowane.

Lub też znaleść przyczepę z dokumentami do remontu gdzieś w cenie złomowej i ją podremontować. Czasami się trafia dobra przyczepka w atrakcyjnej cenie, ale to trzeba dobrze pilnować ogłoszeń.

Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Gryzon

Gryzon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów