Polecane posty

sHamii    0

Witam, 

 

Mam na sprzedaż starą młocarnie. 
Jej wiek szacuję na około : 70 lat.

Po zaprzestaniu użytkowania, była garażowana przez cały czas.

Stan : Bardzo dobry. 

 

Cena : 3500 zł.

Telefon : 601 803 425

E-mail : sroka.oskar@gmail.com

post-149455-0-28898000-1424792841_thumb.jpg

post-149455-0-29186200-1424792863_thumb.jpg

post-149455-0-52210500-1424792885_thumb.jpg

post-149455-0-19435200-1424792908_thumb.jpg

post-149455-0-88913500-1424792930_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Arek
      jakie powinny byc robocze (max) obroty silnika i jakie powinny byc max obroty mlocarni? bo u mnie chyba cos jest nie tak...
       
      i wie ktos moze gdzie jest czujnik obrotow silnika?
    • Przez lambogrand
      Witam zacząłem przygotowywac bizona do akcji zmienilem pas z młocarni bo w zeszlym roku sie w rzepaku niezle przypalil, problem to za niskie obroty na młócarni mam max 800 obrotow na pszenice to bedzie za malo. Próbowalem regulowac to na dolnej regulacji tej ze sprezyna mam tak jak ma byc ustawione 98mm ale naciagalem na tej gornej i jest problem bo juz o podajnik ziarnowy sie opiera ta lapa , jak to jest u was z obrotami?
    • Przez mlodygospodarz
      wiem ze bylo juz sporo tematow zwiazanych z takimi przerobkami jednak z tego co widzialem lub przegapilem odpowiedzi byly z zeszlego roku i tematy wygladaly na zamkniete, mianowicie moj ojciec posiada stodole o wym. 10x18 murowano-drewniana murek do 1m wysokosci klepiska wylane betonem mozliwosc zrobienia korytarza paszowego,wszystko wskazuje ze bedzie przerobiona w przyszlosci na uwieziowa na ok 25- 30 krow dojnych problem obornik i jego usuwanie ;[ jaka ilosc miejsca pozostanie na rysztok po ustawieniu krowek i wydzieleniu miejsca na korytarz paszowy czy w gre wchodzi tylko taczuszka z operatorem :rolleyes: czy jakies inne urzadzenie i czy bedzie trzeba poszerzyc np budynek lub zwezyc korytarz paszowy
       
      i druga sprawa moze rozebrac stodole i na jej miejscu postawic cos nowego np.nowa obore z wielowarstowych blach tak jak hale z ociepleniem i reszta to jest swietliki wymienniki powietrza
    • Przez ridock100
      Witam potrzebuje pasa do mlocarni do fahr m1250 hydromat wymiary140x2840. Gdzie moge dostac czesci do takiego modelu? prosze o pomoc kto ma taki model? Proszęo pomoc?
    • Przez majkiel929
      Witam !!
      jak widze wiele tematów jest o tym jak przerabiać stodołe na obore itd. jednak nie znalazłem tego czego szukałem. Stąd też moje pytanie czy opłaca się rozbórka starej drewnianej stodoły o wym. 60x20x11 i postawienie na tym nowej obory dla bydła mlecznego ? I czy przy przebudowie potrzebne jest tylko zaświadczenie o przebudowie czy zupełnie nowy projekt budowy ? Pzdr !!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj