kazus1989

czy c360-3p da radę pociągnąć beczkowóz 8000l

Polecane posty

rafal0079    1

tam to musi być 4x4 bo widziałem jak case 85km kopały się tam trzeba po piachu jeździć a nie po szosie  wodę leją by zagęścić piach z cementem a do zaczepu to racja bo jest masa  ok 10 ton i na jakimś dołku poskoczy i strzeli jeszcze wypadek zrobisz pięknie się mówi a jak by ci pod wiadukt przyszło wciągnąć czy pod zdrową górę to gwarantuję ci że ok 10 metry byś wiechał i staną w tym piachu 60tke to do szczotki można ale i to nie bardzo bo u nas jak robili to 912 chodziły i jak cały dzień robił to się grzały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

mialem 3p i sadze ze po rownym i twardym da sobie rade, natomiast bedzie problem jesli beczka bedzie na dolny zaczep-moze podnosic przod . drugi problem to kiepskie mocowania zaczepu -na pewno cos urwiesz,pare lat jezdzilem z mniejsza beczka i zdarzylo mi sie urwac uszy i sruby mocujace.

 

chłopie to nie tylko taki problem by był z górki jak by hamował tył by poderwało i wywalił by się ja już miałem taki problem z swoim 3p tylko że szybko puściłem hamulec to się nie wywaliłem ale już prawe tylne koło już ostro poderwało 

 

Ja też raz pomagałem przy pracy z asfaltem to od kolegi wziąłem beczkę 20000l i jd 6150m ciągałem to już ostro odczuwał ale się nie kopał 

Edytowano przez MrCzesio123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania beczkowoz Eckart 7000l duże balonowe koła , górny zaczep , wałek w komplecie , - Cena 17 000
      Sprzedam również Paszowóz Trioliet 2-1200 , 2 slimaki 12m3 , stan dobry , ślimaki zregenerowane,waga sprawna , wałek w komplecie , wysokość 2,5m  Cena 26 000
      Więcej informacji proszę pisać 
    • Przez zetek123
      Koledzy pomóżcie. Mam problem z pompą od beczkowozy, mianowicie kilka dni temu podczas pompowania pękła łopatka i zablokowała pompę, aż zadusiło ciągnik. Po rozebraniu i wymianie łopatek na nowe pompa wcale nie chce ciągnąć. Jaka może być przyczyna, czy nowe łopatki muszą się dotrzeć, czy coś pękło?
    • Przez oaxis3333
      witam posiadam beczkowóż na spółkę zakupiony przez rodziców sąsiada i moich teraz ten sąsiad nie chce mi go dac do uzytku bo mówi ze moze jedynie go odkupic albo odsprzedac bo nie chce spółek co zrobic aby on mi go wydał do użytku bo sam uzywa go 
    • Przez romi
      Stan bardzo dobry.Cena do negocjacji.Tel 89 6451928.
      Link https://www.olx.pl/oferta/beczkowoz-pomot-chojna-6700l-CID757-IDuBb0b.html
    • Przez EDGE98
      Witam 
      Posiadam beczkę hts 10000 l i mam problem z rozjechanymi kołami czy ktoś wie jak to naprawic? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj