PronarekP5

Wyposażenie dodatkowe Fendt przygotowane ale nie zamontowane - seria 400 , 700 , 800

Polecane posty

PronarekP5    67

Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Podejrzewam że trzeba będzie uaktualnić oprogramowanie w Varioterminalu, bo jeżeli dobrze pamiętam to można w nim wybierać które złącza (czerwone czy zielone) mają być sterowane z błotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

No cos takiego mi się wydawało, kabel bod lampa jest , tylko czy guziki trzeba czy jeszcze cos więcej, a ktos sie orietuje co można "aktywować" w tym cigniku co jest w opcji ?


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Samemu to można halogena lub koguta założyć. Nawet jak są kable to cena przełączników w serwisie odstraszy każdego posiadacza używanego kilkunastoletniego fendta, który chciał by go doposażyć. Nie mówiąc już o ustawianiu/programowaniu czego kolwiek w variotroniku i zakupie innych części.

Żeby mieć elektronicznie sterowane zawory hydrauliczne to najpierw trzeba mieć same zawory przystosowane do tego. Przełącznik będzie tu najtańszy w zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

Może troche nie na temat ale może ktoś mi powie jak włączyć ( o ile idzie ) pomiar paliwa - druga seria fendta 700 i może głupio zabrzmi ale jak dojść do tego czy ciągnik posiada variotronic Ti ? I jak zapisać czynności , funkcje oraz jak je wywołać te czynności. Chodzi mi o to czy można np. Podnieść podnośnik, wylaczyc Walek i zadziałać hydraulika


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtekw
      Czy przy wymianie poduszek pod kabiną, a konkretnie lewej poduszki muszę wyciągać zbiornik paliwa w Vario 818? Ktoś może to robił w innym modelu z tej serii. Proszę o podpowiedz jak prawidłowo zamontować poduszki i jak się dostać do lewej strony(z prawej jest dobry dostęp). Wiem, że był podobny temat, ale nikt nie odpowiada... 
    • Przez kamil8352
      Witam. Fendt 716 vario 2002r. Po nacisnieciu przycisku nie zmienia zakresu predkości I/II. Po zmianie zakresu mechanicznie kluczem na ciagnik jeździ tak jak powinien. Nie wyswietla zadnych błędów.
    • Gość
      Przez Gość
      witam,
      pytanie jaka jest najwolniejsza jazda na TMSie ?? włączam pierwszą skrzynie i to jest najwolniej ?? a wolniej to już tylko na dżoju z wyłączonym TMS .. czy jak ??
      i do czego te pomarańczowe pokrętła ??
       
       
       

    • Przez Traktorzysta_25
      Witam, czy ma ktoś może instrukcję do ciągnika Fendt 722 Vario Profi Plus z 2012 roku? Mam problem z obsługą przedniego podnośnika. Pozdrawiam
    • Przez Dominik4321
      Witam mam fendta 920 vario 2002r. i mam problem z terminalem. Jest cały czas ciemny i gdy próbuje go ściemniać to nie widać różnicy a gdy jest jasność na 100% to też jest ciemny. Oczywiście widać coś tylko gdy jest słońce to nic nie widać. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj