Skocz do zawartości
News
PronarekP5

Wyposażenie dodatkowe Fendt przygotowane ale nie zamontowane - seria 400 , 700 , 800

Polecane posty

PronarekP5    33

Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

kris14    261

Podejrzewam że trzeba będzie uaktualnić oprogramowanie w Varioterminalu, bo jeżeli dobrze pamiętam to można w nim wybierać które złącza (czerwone czy zielone) mają być sterowane z błotników.

PronarekP5    33

No cos takiego mi się wydawało, kabel bod lampa jest , tylko czy guziki trzeba czy jeszcze cos więcej, a ktos sie orietuje co można "aktywować" w tym cigniku co jest w opcji ?

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    627

Samemu to można halogena lub koguta założyć. Nawet jak są kable to cena przełączników w serwisie odstraszy każdego posiadacza używanego kilkunastoletniego fendta, który chciał by go doposażyć. Nie mówiąc już o ustawianiu/programowaniu czego kolwiek w variotroniku i zakupie innych części.

Żeby mieć elektronicznie sterowane zawory hydrauliczne to najpierw trzeba mieć same zawory przystosowane do tego. Przełącznik będzie tu najtańszy w zakupie.

PronarekP5    33

Może troche nie na temat ale może ktoś mi powie jak włączyć ( o ile idzie ) pomiar paliwa - druga seria fendta 700 i może głupio zabrzmi ale jak dojść do tego czy ciągnik posiada variotronic Ti ? I jak zapisać czynności , funkcje oraz jak je wywołać te czynności. Chodzi mi o to czy można np. Podnieść podnośnik, wylaczyc Walek i zadziałać hydraulika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez lgruchala
      Mam problem w fendt 818 vario z 2006 roku. Nie działa mi przedni podnośnik, a przy tym wyświetla błąd 5.1.35. Czy ktoś może podpowiedzieć o co chodzi? Jakie mogą być przyczyny, że nie działa przedni tuz? 
    • Przez DEJWIT
      Witam jestem posiadaczem fendt 311 lsa. Chwale sobie jego komfort, zwrotnosc i spalanie. Jednak swoje najlepsze lata ma już za sobą i wymaga sporych nakładów aby dalej jakoś wmiare funkcjonował. I tu się zrodziła myśl czy nie wymienić na innego bardziej zadbanego 311 lub jeśli trafił y się to 312. Znajomy mechanik namawia mnie na coś ze stajni deutz. W oko mi wpadł agrostar 6.11. Jak ma się jego eksploatacja, koszty oraz awaryjność wstosunku do fendta? Szukam ciągnika za 55/60tys zł, ok 100-120km ale zależy mi na prostocie temu chciałbym ciągnik bez turbo (jeden już mam turbo i jakoś to do mnie nie przemawia) 
    • Przez Massey294s
      Gdzie w Fendt 311 98r znajdę przyłącza do nabicia klimatyzacji?
    • Przez szaman1
      Witam mam problem w prasie po postoju od żniw gdy załącza się proces owijania Prasa łapie siatkę zaczyna owijać i po chwili rozbrzmiewa ciągły sygnał i na wyświetlaczu pisze że proces wiązania przerywany choć ona owija i później już nie przetnie sama siatki 
    • Przez Tommekpol
      Witamy
      Baza Maszynowa Danex autoryzowany dealer maszyn Case IH i ładowarek Manitou Group na terenie województwa podlaskiego posiada do zaoferowania dla Państwa ciągnik rolniczy marki Fendt model 512 C.

Dane techniczne:

Rok produkcji: 1998
      Silnik : 6-cio cylindrowy o mocy 125 KM
      Skrzynia 24/24
      Amortyzowana przednia oś
      4 prędkości wałka WOM 540/750/1000/1400 obr/min.
      EHR
      3 pary hydrauliki
      Przedni Tuz + WOM
      Zaczep automat
      Światła led
      Adaptacja pod przedniego Tura
      Opony przód 500/85 R 24 - 50 % 
      Opony tył: 520/85 R 38 - 90 %
      Pneumatyka jedno i dwuobwodowa
      Sterowanie obustronne na błotnikach
      Cena: 99.500,00 zł
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie tel. 606 648 578
      Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.