Skocz do zawartości
News
PronarekP5

Wyposażenie dodatkowe Fendt przygotowane ale nie zamontowane - seria 400 , 700 , 800

Polecane posty

PronarekP5    32

Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.

FENDT PoweR i nie ma mocnych !

kris14    261

Podejrzewam że trzeba będzie uaktualnić oprogramowanie w Varioterminalu, bo jeżeli dobrze pamiętam to można w nim wybierać które złącza (czerwone czy zielone) mają być sterowane z błotników.

PronarekP5    32

No cos takiego mi się wydawało, kabel bod lampa jest , tylko czy guziki trzeba czy jeszcze cos więcej, a ktos sie orietuje co można "aktywować" w tym cigniku co jest w opcji ?

Wiadomość z agroFakt.pl

hubertuss    624

Samemu to można halogena lub koguta założyć. Nawet jak są kable to cena przełączników w serwisie odstraszy każdego posiadacza używanego kilkunastoletniego fendta, który chciał by go doposażyć. Nie mówiąc już o ustawianiu/programowaniu czego kolwiek w variotroniku i zakupie innych części.

Żeby mieć elektronicznie sterowane zawory hydrauliczne to najpierw trzeba mieć same zawory przystosowane do tego. Przełącznik będzie tu najtańszy w zakupie.

PronarekP5    32

Może troche nie na temat ale może ktoś mi powie jak włączyć ( o ile idzie ) pomiar paliwa - druga seria fendta 700 i może głupio zabrzmi ale jak dojść do tego czy ciągnik posiada variotronic Ti ? I jak zapisać czynności , funkcje oraz jak je wywołać te czynności. Chodzi mi o to czy można np. Podnieść podnośnik, wylaczyc Walek i zadziałać hydraulika

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 92, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez FARMER76
      Witam.
      Poszukuję opinii użytkownikòw kombajnu Fendt 6300.
      Opinie na temat użytkowania,wydajności.
      Pilna sprawa
      Pozdrawiam 😉
    • Przez Szuwar93
      Witam mam problem z przednim napędem w fendt 311 lsa turbomatik gdy udzwigne dźwignie do włączenia napędu zaraz opada spowrotem a zaczynało się to stopniowo przy pracy czasem się wyłączala aż do tego stopnia że nie może już załączyć. I teraz jeszcze do tego przy pracy z większym obciążeniem tak jak by pali sprzęgło (wiem to turbomatik) a nie moge wiecznie but w podloge. Jestem na etapie wymiany oleju bo chyba najlepiej od tego zacząć i pytam jaki polecicie może pomoże licze na pomoc a nie krytyke z góry dzięki 

• Przez SzymonWdoowski
      Dzień dobry / Cześć  tak jak w temacie mam mały problem z wyborem zgrabiarki. Samasz przekładnia olejowa ale ciężka do tego praktycznie żadnego egzemplarza w śąsiednich gospodarstwach. Z kolei Pronar przekładnia smarowana tawotem niższa waga w porównaniu z samaszem, sporo egzemplarzy w okolicy i chwalący je gospodarze . Te właśnie argumenty chodzą mi po głowie. Niestety nie wiem jak to jest w praktyce odnośnie samasza. Zwracam sie do was drodzy koledzy o pomoc, podpowiedz w wyborze. 
      PS. Maszyna ma pracować z Fendem 305 LSA 68KM
    • Przez adamo12389
      Witam.
      Mam problem z opadaniem podnośnika w Fendt 611 a mianowicie gdy uniosę pług lub agregat z siewnikiem co jest dośc ciężkie zaczyna opadać podnośnik i lekko opadnie i znów podnosi i tak w koło. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? co należało by wymienić ? Czy przyczyna może być w rozdzielaczu podnośnika ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.