Skocz do zawartości

Zdjęcie

STRAJKI ROLNIKOW

2433 odpowiedzi na ten temat

#1521 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:13

STRAJKI ROLNIKOW

aaaaaaaaaaa no to mi wszystko wyjaśniłeś - problem w branży mleczarskiej to nie brak opłacalności tylko wy po prostu chcecie więcej zarabiać...to zupełnie jak ja:)

@miszka16 a tak poważnie to na kursie R3 jest taki przedmiot "podstawy działalności rolniczej" - polecam, dowiesz się na nim mnóstwa ciekawych rzeczy;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
STRAJKI ROLNIKOW Dzisiaj, 13:53
  •  

#1522 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:13

STRAJKI ROLNIKOW

Pokazaliście właśnie po mistrzowsku jakie macie pojęcie o rolnictwie (krassus, ziomster).

#1523 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:17

STRAJKI ROLNIKOW

może i...

ja za to widzę jacy rolnicy protestują - tacy którzy nie używają zeszytu, długopisu i kalkulatora...

#1524 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1406 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:19

STRAJKI ROLNIKOW

jak by tak zeczywiscie w rolnictwie zle bylo to by tylu chetnych i za kosmiczne ceny za ziemie nie byly a tu sie przebijaja ponad miare

#1525 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:20

STRAJKI ROLNIKOW

W końcu mamy XXI wiek, teraz się używa komputerów.

#1526 Share Macase

Macase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:21

STRAJKI ROLNIKOW

Kto tak kazał? Uwierzyłeś w zapewnienia firm chemicznych, że potrzebna jest bardzo żywność i musisz jej produkować więcej? Najpierw ma zarabiać i to powinien być jedyny powód dla którego chcesz coś robić w gospodarstwie. Jeżeli 50 krów przyniesie Ci więcej dochodu niż 100 to po co mieć 100 krów.

Człowieku zastanów się co Ty piszesz.... jakie firmy chemiczne nie pisz bzdur. Właśnie zeby zarobić to trzeba było zwiększać produkcje. Bo kiedyś wystarczyło 5 krów i 5 ha ziemi zeby utrzymać rodzine a teraz może juz 20 krów mało. A są kraję przecież które głodują co niee.......

#1527 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:21

STRAJKI ROLNIKOW

prawda jest taka że strajkuje mała grupa "której nie wyszło" ;)

@agrofarm2008 zacznijcie od podstaw - zeszyt długopis i kalkulator...

to się jeszcze może przydać: http://www.gandalf.c...0592&qrtc_pos=2

Edytowany przez ziomster, 16 luty 2015 - 20:27.

#1528 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:25

STRAJKI ROLNIKOW

I znów się gubisz. Przecież ja strajkuje, a sam pisałeś, że mam zyski ponad przeciętne.

#1529 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:32

STRAJKI ROLNIKOW A wiecie, że ów krowiarze z którymi rozmawiałem chcą budować nowe obory. I ponawiam pytaniem, skor lada chwila będzieci dokładać lub zarabiacie marne dlaczego nie zajmiecie się czymś bardziej rentownym? Albo do pracy nie pójdziecie? Sprzedajecie ziemię i drogie sprzęty, część z was z samych odsetek z lokat miałaby ładną pensję, do tego z żoną do pracy. 8 godzin pracy od poniedziałku do piątku, urlopy, normalna emerytura, chorobowe. Nic Was nie obchodzi.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1530 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1406 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:35

STRAJKI ROLNIKOW

no ja tez slyszalem niby krowiarze zle maja a teraz jeden obore za 800 tys postawil i co wy na to ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1531 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:36

STRAJKI ROLNIKOW

prawda jest taka że strajkuje mała grupa "której nie wyszło" ;)

@agrofarm2008 zacznijcie od podstaw - zeszyt długopis i kalkulator...

to się jeszcze może przydać: http://www.gandalf.c...0592&qrtc_pos=2

Jednego posta nie może sklecić bez edytowania dwu lub trzykrotnego a będzie wszystkich pouczał.

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#1532 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

STRAJKI ROLNIKOW

To jest pewna myśl. Tylko jak wszyscy pójdziemy na etat, to na zasiłki dla bezrobotnych zabraknie kasy i dopiero będzie afera.

#1533 Share ziomster

ziomster

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 198 postów

STRAJKI ROLNIKOW

wiesz @agrofarm2008 ja rozumiem że @miszka16 ma 18 lat i o życiu wie tyle ile mu tata opowie ale Ty powinieneś być inny - przecież jesteś starszy.

widzę że nie potrafisz czytać (albo czytać ze zrozumieniem) bo nigdzie nie napisałem "że masz zyski ponad przeciętne" - zadałem dwa pytania na które nie odpowiedziałeś.

to jest powód dla którego wy musicie strajkować - jak przychodzi do dyskusji (mniej lub bardziej merytorycznej) z wami to tak naprawdę nie ma z kim rozmawiać..

nie odpowiadaj - twoje zdanie już mnie nie obchodzi

#1534 Share agrofarm2008

agrofarm2008

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:41

STRAJKI ROLNIKOW

Kilka stron wcześniej poprosiłem grzecznie żebyś min. Ty już tu nie zabierał głosu, bo Twoje zdanie nikogo tu nie obchodzi - nie posłuchałeś.

#1535 Share Macase

Macase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:42

STRAJKI ROLNIKOW

No tak najlepiej by tak było, wszystko sprzedać może jeszcze obcokrajowcom, i całą Polske jak zaczniemy tak robić jak pisze Krassus. 

#1536 Share miszka16

miszka16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 347 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:48

STRAJKI ROLNIKOW

wiesz @agrofarm2008 ja rozumiem że @miszka16 ma 18 lat i o życiu wie tyle ile mu tata opowie ale Ty powinieneś być inny - przecież jesteś starszy.

widzę że nie potrafisz czytać (albo czytać ze zrozumieniem) bo nigdzie nie napisałem "że masz zyski ponad przeciętne" - zadałem dwa pytania na które nie odpowiedziałeś.

to jest powód dla którego wy musicie strajkować - jak przychodzi do dyskusji (mniej lub bardziej merytorycznej) z wami to tak naprawdę nie ma z kim rozmawiać..

Oooo jak miło poczuć się znowu młodym.C ja tu robię?Jadę na du*y a nie będe z takim dziadkiem jak ziomster czas tracił. :D

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

#1537 Share warchest

warchest

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1406 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:51

STRAJKI ROLNIKOW

No tak najlepiej by tak było, wszystko sprzedać może jeszcze obcokrajowcom, i całą Polske jak zaczniemy tak robić jak pisze Krassus. 

ba ale do tego nasz rzad dazy a po co niby unia europejska tak chcial nas do uni bo chce nam zagarnac wszystko rozbiorry wczesniej sie nie udaly to teraz  po 2016 roku sie uda

#1538 Share Krassus

Krassus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 717 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:52

STRAJKI ROLNIKOW Ale co was obchodzi reszta? Czy sąsiad Wam pomoże jak będziecie głodni? Gdy mleko biło rekordy cenowe to sąsiad z sąsiadem solidarności nie znał i bili się o ziemię jak o godność żon. Teraz każdy wzywa do solidarnośći. Za pół roku gdy koniunktura wróci każdy o tym temacie zapomni i znów jeden z drugim będzie bił się z sąsiadem. Skoro Wam jest tak źle to nie oglądajcie się na innych i róbcie żeby wam było dobrze a nie udawajcie teraz obrońców polskości. Skoro żyjecie gorzej niż reszta społeczeństwa to zostawcie to i żyjcie na poziomie. Dzieci wam będą wdzięczne za to.

BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

#1539 Share rafooo

rafooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 160 postów

Napisany 16 luty 2015 - 20:52

STRAJKI ROLNIKOW

nie ma z kim gadać a chyba  tydzień już tu klapiesz posty.. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1540 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 562 postów

Napisany 16 luty 2015 - 21:06

STRAJKI ROLNIKOW

Ale co was obchodzi reszta? .

Właśnie po co się tak udzielasz ? Zazdrościsz tym co potrafią walczyć o swoje , czyżby pominęli takich jak ty ? Biznesmeni na kilku ha z Ursusem  C-360 niestety nie mają czego szukać . 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to