Skocz do zawartości

Zdjęcie

kupno beczkowozu- porady

179 odpowiedzi na ten temat

#1 Share jd6220

jd6220

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 18 kwiecień 2008 - 22:34

kupno beczkowozu- porady jaki mam wybrac beczkowóz około 5 - 6 tys. litrów aby był tani i dobry ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kupno beczkowozu- porady Dzisiaj, 20:15
  •  

#2 Share Gustek

Gustek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 17:01

kupno beczkowozu- porady Jeśli chodzi o nowy to polecił bym joskina lub fliegl,a jak używany to BSA Duport.Oś proponuje na tandemie , mam przyczepę na tandemie (fajna sprawa)pokonuje wyboje tak jak by sie jechało drogą.

#3 Share zetor7745

zetor7745

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 461 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 17:28

kupno beczkowozu- porady Sprecyzuj troche swoje pytanie jaki ma byc nowy czy używany i oczywiscie jaką kwote chcesz przeznaczyć na jego zakup??

Tu masz troche tematów które pomogą Ci w wyborze:

http://www.agrofoto....owoz-t9288.html
http://www.agrofoto....OZET-t6444.html

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share dominator150

dominator150

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 20:09

kupno beczkowozu- porady ja ci moge sprzedac:D

#5 Share pawel93

pawel93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisany 26 kwiecień 2008 - 20:13

kupno beczkowozu- porady Meprozet PN50 albo PN60. Cena PN50 to 22

#6 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 kwiecień 2008 - 20:22

kupno beczkowozu- porady A ile tys. litrów będzie wywoził?

#7 Share jd6220

jd6220

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 01 maj 2008 - 23:19

kupno beczkowozu- porady około 5 tys. beczka nowa na PROW i jakaś tania znana i dobra

#8 Share Lee

Lee

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 październik 2008 - 17:26

kupno beczkowozu- porady Witam wszystkich.
Zastanawiam się nad kupnem beczki do wywozu gnojowicy i nie wiem jaką wybrać? Pojemność to 6000tyś litrów. Jakiej marki wybrać beczkę , czy ktoś orientuje się w cenach? Z góry dzięki za pomoc. Pozdro

#9 Share maniek845

maniek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 19:25

kupno beczkowozu- porady witam wszystki

Mam ten sam dylemat zastanawiam sie co za beczke kupic idoszłem do wniosku ze najlepszy bedzie z JOSKINA oglądałem Fligla 7500 l kosztuje tyle samo co 8400 JOSKIN polskie tez sa dobre ale to juz kwestia gustu.

mam URSUSA 6014 i jak myslicie by dał rade beczce 8400

#10 Share gryfel

gryfel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 19:59

kupno beczkowozu- porady mam josina 8400 i go polecam ponieważ szybko pompuje i dobrze rozlewa, mam 1 rok i narazie bez problemów, oraz jak kupowalem to joskin byl tańszy od polskich. Mam porównanie do Meprozetu bo przez 10 lat miałem beczkę 3500l. Była to beczka słabej jakośc,i miałem awarie pompy, była to beczka malowana a nie jak teraz cynkowane, rdza się sypała choć beczka była myta i płukana na zewnątrz i wewnątrz

@maniek845 powinin URSUS 6014 dać radę beczce 8400 tylko musi być sucho, bo jak bedzię mokro to nie da radę :)
moje filmy na YouTube http://www.youtube.com/user/gryfel15

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 20:19

kupno beczkowozu- porady Ursus 6014 tylko będzie śmigał z taką beczką. U mnie czasami ciągam beczkę 4000l trzydziestką i daje rade.
Ursus & JD Rulezzzz

#12 Share Kizo

Kizo

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 629 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 21:55

kupno beczkowozu- porady A ja powiem tak ja beczka będzie miała odpowiedni ogumienie i ciągnik również a nie łyse jak kolano to powinien śmigać jak należy owszem jak bedzie mokro to i z mniejszą nie pojedzie. Nie chcę się powtarzać ale ja większą beczkę ciągałem swoim 7211.

#13 Share Krzysiekcase

Krzysiekcase

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 22:08

kupno beczkowozu- porady Witam . Firma Pomot Hojna też nie ma głupich beczek, i rozsądne pieniądze,tańsza od Joskina

#14 Share marti565

marti565

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów
  • Zainteresowania:muzyka film no i rolnictwo

Napisany 01 grudzień 2008 - 22:23

kupno beczkowozu- porady

Ursus 6014 tylko będzie śmigał z taką beczką. U mnie czasami ciągam beczkę 4000l trzydziestką i daje rade.

C-330 da sie ciągnąć 4000 ale 8400 ursusem 6014 to wiosna bym nawet nie próbował. widziałem przypadki jak beczka siądzie to jest moment a potem sąsiedzi musza pomagać wyjechać. ja bym wybrał 6000 joskin szerokie kapcie i zawsze to lżej

#15 Share SZYMON178

SZYMON178

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów

Napisany 01 grudzień 2008 - 22:27

kupno beczkowozu- porady A nie wiecie ile może kosztowa taka beczka 6000L Joskina ?
Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

#16 Share Tyger

Tyger

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 09:26

kupno beczkowozu- porady

C-330 da sie ciągnąć 4000 ale 8400 ursusem 6014 to wiosna bym nawet nie próbował. widziałem przypadki jak beczka siądzie to jest moment a potem sąsiedzi musza pomagać wyjechać. ja bym wybrał 6000 joskin szerokie kapcie i zawsze to lżej

A czy od razu z pełną beczką musisz w największe bagno wjeżdzać, najpierw wypryskać się na górki a na koniec bagienka i dolinki zostawiać jak już mało w beczce, lub wogóle mniej nalewać, bo różnice w cenie są symboliczne a za kilka lat może jak większy ciągnik sie trafi to znowu będziesz zakłądał temat jaka beczka do ciągnika 110 -130km :)

#17 Share rino

rino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 770 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 02 grudzień 2008 - 09:54

kupno beczkowozu- porady Popieram tyger, jak sie kupuje to lepij od razu wiekszż bo moze tak ja Tyger mówi kiedyś zmienisz ciągnik, lub bedzie mial tak jak u mnie kiedys kupilem malą beczkę, porobilem jakies 5 lat i potem wybudowalismy plyte i szmbo i beczka za mala sie zrobila nagle. Jak mokro to zawsze mozna mniej nalac i tez sie wywiezie. Ja ciągam Joskina 8400 mtzem 82 i daje rade nawet jak popada( np na rżysko), i na orane tez da rade wjechac tylko nie podeszczu.

#18 Share maniek845

maniek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 03 grudzień 2008 - 16:31

kupno beczkowozu- porady

Popieram tyger, jak sie kupuje to lepij od razu wiekszż bo moze tak ja Tyger mówi kiedyś zmienisz ciągnik, lub bedzie mial tak jak u mnie kiedys kupilem malą beczkę, porobilem jakies 5 lat i potem wybudowalismy plyte i szmbo i beczka za mala sie zrobila nagle. Jak mokro to zawsze mozna mniej nalac i tez sie wywiezie. Ja ciągam Joskina 8400 mtzem 82 i daje rade nawet jak popada( np na rżysko), i na orane tez da rade wjechac tylko nie podeszczu.

postanowiłem ze kupie JOSKINA 7000L kosztował by gdzies ze 35 000zł ale ona ma pompe 5000l na minute to wystarczy zeby taka gesta gnojówke ciagnac czy dopłacic na 6500l na min. dopłata wynosi 2 000

#19 Share NHTC56

NHTC56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 276 postów
  • Zainteresowania:przedewszystkim rolnictwo

Napisany 03 grudzień 2008 - 21:34

kupno beczkowozu- porady Mamy Joskina 7000litrow i bez problemu ciagnie gestą gnojowicę z dna zbiornika o głebokosci 3,5metra pod powierzchnią gruntu. Szczeze polecam beczki Joskina, bynajmniej ten model jest 2tys zł tanszy od porownywalnego Meprozetu i 1tys zł tanszy od Pomotu. Moim zdaniem nie warto dopłacac za wydajniejszą pompe, ale to juz Twoja decyzja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share maniek845

maniek845

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 grudzień 2008 - 19:10

kupno beczkowozu- porady No dzieki to chyba nie bede dopłacał a ile minut schodzi na pełno beczke bo słyszałem ze niecałe dwie