Skocz do zawartości

John Deere 6150r

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 16 sierpień 2014 - 22:53

John Deere 6150r Witam! Jestem zainteresowany kupnem nowego ciągnika, i tak oto wybór padł na John Deere 6150r. Mógł by mi ktoś powiedzieć cene ze średnim wyposażeniem, szerszymi oponami i turem. Mamy gospodarstwo o powierzchni 60 hektarów które ciągle się rozwija, jesteśmy nastawieni w produkcji mlecznej, mamy 45 krów. Czy taki ciągnik jest dobrym wyborem do takiego gospodarstwa, dodam iż będzie to główny ciągnik do wszystkich prac. Jeżeli ktoś jest posiadaczem tego ciągnika to proszę o opinnie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
John Deere 6150r Dzisiaj, 07:08
  •  

#2 Share JELONEK09

JELONEK09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 sierpień 2014 - 07:08

John Deere 6150r Posiadam od roku 6140R, to bardzo podobne ciągniki. polecam amortyzację przedniej osi i kabiny, jazda po nierównościach to bajka. Przekładnia direct drive rewelacja, chociaż powiem ci że kolega kupił teraz przed żniwami z przekładnią E23 to już całkiem gładko przyśpiesza.
Przy zakupie zwróć uwagę na rozmiar opon ponieważ ja wybrałem najszersze ale okazało się że są trochę niskie. DPF nie sprawia żadnych problemów, dobry udźwig a prędkość na drodze dochodzi do około 46 km/h.
domyślam się że w hodowli będziesz chciał zamontować dodatkowo tura; nie wiem czy to najlepszy pomysł, duża maska ogranicza widoczność narzędzia.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2014 - 07:14

John Deere 6150r Dzięki za opinnie :) Właśnie nad tym się martwiłem że jest dość duży gabarytowo, a czy mógł byś podać cenę z wybranym przez Ciebie wyposażeniem ? ;) Mamy jeszcze Valtre A92 więc możemy do niej zamontować tura tylko że to już będzie więcej trzeba wydać co jest małym kłopotem...A czy mógł byś jeszcze napisać jak się sprawóje John Deer w pracach polowych ? :)

#4 Share Robert97

Robert97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 17 sierpień 2014 - 12:00

John Deere 6150r Jak byś był naprawde zainteresowany to bys zadzwonil lub przejechal sie do dealera. Nie widze problemu w tym..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2014 - 12:18

John Deere 6150r Pojadę do dilera, on powie mi że jego ciągnik jest najlepszy i tyle. A forum jest od tego żeby się pytać i doradzać a nie komentować w arogancki sposób...

#6 Share Robert97

Robert97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 150 postów

Napisany 17 sierpień 2014 - 15:38

John Deere 6150r Chodziło mi tu o cenę. Popytasz u dealerów to Ci powiedzą dokładną cenę z takim wyposarzeniem jakim chcesz, bo tutaj kazdy ma inne wyposarzenie to trudno porównywac ceny i przepraszam jesli Cię uraziłem w ten "arogancki sposob"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 sierpień 2014 - 21:45

John Deere 6150r Nic się nie stało, na tym poziomie zainteresowania poprostu nie opłaca mi się jechać do dilera ;) A tutaj widzę jest wielu kolegów ogarniętych więc mogł by mi któryś doradzić ;)