Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

John Deere 6150r

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam! Jestem zainteresowany kupnem nowego ciągnika, i tak oto wybór padł na John Deere 6150r. Mógł by mi ktoś powiedzieć cene ze średnim wyposażeniem, szerszymi oponami i turem. Mamy gospodarstwo o powierzchni 60 hektarów które ciągle się rozwija, jesteśmy nastawieni w produkcji mlecznej, mamy 45 krów. Czy taki ciągnik jest dobrym wyborem do takiego gospodarstwa, dodam iż będzie to główny ciągnik do wszystkich prac. Jeżeli ktoś jest posiadaczem tego ciągnika to proszę o opinnie :)

JELONEK09    1

Posiadam od roku 6140R, to bardzo podobne ciągniki. polecam amortyzację przedniej osi i kabiny, jazda po nierównościach to bajka. Przekładnia direct drive rewelacja, chociaż powiem ci że kolega kupił teraz przed żniwami z przekładnią E23 to już całkiem gładko przyśpiesza.

Przy zakupie zwróć uwagę na rozmiar opon ponieważ ja wybrałem najszersze ale okazało się że są trochę niskie. DPF nie sprawia żadnych problemów, dobry udźwig a prędkość na drodze dochodzi do około 46 km/h.

domyślam się że w hodowli będziesz chciał zamontować dodatkowo tura; nie wiem czy to najlepszy pomysł, duża maska ogranicza widoczność narzędzia.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzięki za opinnie :) Właśnie nad tym się martwiłem że jest dość duży gabarytowo, a czy mógł byś podać cenę z wybranym przez Ciebie wyposażeniem ? ;) Mamy jeszcze Valtre A92 więc możemy do niej zamontować tura tylko że to już będzie więcej trzeba wydać co jest małym kłopotem...A czy mógł byś jeszcze napisać jak się sprawóje John Deer w pracach polowych ? :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Robert97    61

Jak byś był naprawde zainteresowany to bys zadzwonil lub przejechal sie do dealera. Nie widze problemu w tym..

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pojadę do dilera, on powie mi że jego ciągnik jest najlepszy i tyle. A forum jest od tego żeby się pytać i doradzać a nie komentować w arogancki sposób...

Robert97    61

Chodziło mi tu o cenę. Popytasz u dealerów to Ci powiedzą dokładną cenę z takim wyposarzeniem jakim chcesz, bo tutaj kazdy ma inne wyposarzenie to trudno porównywac ceny i przepraszam jesli Cię uraziłem w ten "arogancki sposob"

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nic się nie stało, na tym poziomie zainteresowania poprostu nie opłaca mi się jechać do dilera ;) A tutaj widzę jest wielu kolegów ogarniętych więc mogł by mi któryś doradzić ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez zdzichu124
      Witam, planuje na tegoroczne zniwa zakup kombajnu John Deere 1188, planowalem zakup 1177 ale ze wzgledu ze mam do objechania duzo usług a jesli zmienie sprzet to pewnie klientów przybedzie , dlatego zdecydowalem sie na model z 6 wytrzasaczami i wieksza powierzchnia separacji ziarna oraz mocniejszym silnikiem. Budżet jaki planuje wydac to 80tys zł , na aukcjach są modele za okolo 50-60tys ale sa tez takie w okolicach 100tys zł i nie wiem dlaczego ceny sa tak zroznicowane, co ma ten za ponad 100tys czego nie ma ten za 60tys i jest warte tą roznice w cenie. Mam pytanie do osob mających pojecie o tym modelu , szczegolnie użytkownikow oraz serwisatnow tych maszyn , na co zwrócic uwage przy kupnie, co sprawdzic , co jest ich slabym punktem itp. dzieki za odpowiedzi. pozdrawiam.
    • Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 
    • Przez farmerxx97
      Witam tak jak w temacie poszukuje instrukcji napraw do ciągnika john deere 6920. pozdrawiam
    • Przez Tomczi96
      Witam.
      Mam problem z opryskiwaczem john deere 832i zakupiłem go na licytacji za granicą.
      Problem polega na tym że sterownik wysyła sygnał do opryskiwacza  on go odbiera lecz opryskiwacz tego sygnału nie odsyła  przez co nie można sterować opryskiwaczem , nie działają w nim żadne funkcje.
      Jest ktoś kto by mógł by mi w tym pomóc ? Jakiś fachowiec lub ktoś kto  miał taki problem.
      Dodam ze opryskiwacz wylądował w serwisie i oni też nie mogą dojść jaka jest przyczyna.
    • Przez mustafakali
      witam mam problem z moim jeleniem wszystko chodzi okey do momentu gdy załączę wom wtedy ginie wspomaganie podnośnik i kiper może ktoś wie czemu tak sie dzieje?