Zaloguj się, aby obserwować  
Szymon1614

t-25 problem z obrotami silnika

Polecane posty

Szymon1614    0

Witam. Mam problem z t25, a mianowicie odpowietrzę ciągnik następnie go odpalę, odpali bez problemów, wcisnę mu gaz do dechy i po kilku minutach ciągnik zaczyna schodzić na wolniejsze obroty silnika, falować na obrotach i gaśnie mimo że trzymam mu gaz do dechy cały czas. Jak chcę go następy raz odpalić to mam spore problemy. I jak ciągnik zaczyna wariować to wydaję mi się że tak jak by ciągną lewe powietrze lub nie dostawał odpowiedniej dawki paliwa. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilian2014    0

Z tego co piszesz to może być kilka przyczyn. Sprawdzi przewody paliwowe, filtry, te rurkę w zbiorniku i pompkę zasilającą. Mi wygląda najbardziej na pompkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pompka zasilająca do wymiany miałem tak samo w 2013 r a w 2012 r kupiłem nową pompę wtryskową .


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytania jaka podkładka ma znajdować się pod korkiem zlewu oleju w silniku 1hc102 chodzi mi o średnice.
      Jak również o gwint jaki jest w pompie pz63a ponieważ musze odkręcić wąż.
       
      Pozdrawiam 
    • Przez Manio221
      Mam pytanie znalazłem silnik do MF 2620 od kombajnu class senator typ silnika Perkins A6. 354,4 czy będzie pasował? Proszę o pomoc. Niby takie same typy silników  😉
    • Przez Darek43
      Witam mam problem z ciśnieniem oleju po remoncie zapala się kontrolka od oleju A przed nie paliła się czy to może być wina pompy  olejowej.
    • Przez MichalP
      Mam kilka pytań co do silnika w tym ciągniku może ktoś mi podpowie.
      1. Gdzie na silniku jest tabliczka żeby odczytać dokładnie  wersje silnika ? 
      2. Miska olejowa - odkręciłem wszystkie śruby  i mam problem od strony skrzyni odchodzi trzyma się od strony napędu. (odkręcone jest 24 śruby) czy   jest jakiś myk żeby tą  miskę zdjąć? 
      Dodam tylko że  moja ma uszy  gdzie na innych zdjęciach poglądowych  ich nie widzę.  Może ktoś dysponuje jakąś instrukcją serwisową do tego silnika 
      3. Jakiej  firmy kupować   tłoki i cylindry ? 
       
    • Przez Lukecki
      Witam, wydaje mi się że w moim Ursusie 1614 są za niskie max obr. Gaz w podłodze a jest tak mniej więcej 2000 obr. (obrotomierz nie działa) czy jest tam jakiś ogranicznik? Dodam że nie może zgasnąć po puszczeniu gazu dopiero po podniesieniu pedału od spodu. 
      Na filmach na YT mają większe obroty z tego co mi się wydaje 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj