Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel26d

pawel26d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów
  • Zainteresowania:sport, technika rolnicza,

Napisany 18 maj 2014 - 19:51

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Witam jestem zainteresowany zakupem tego ciągnika i chciałbym się coś więcej o nim dowiedzieć niż to co powie dealer

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Dzisiaj, 01:04
  •  

#2 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 24 maj 2014 - 20:35

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników zostaw claasa w spokoju to nie są ciągniki godne polecenia. Weź deutz john mf nawet Kubota bedzie lepsza

#3 Share overrange

overrange

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 76 postów

Napisany 25 maj 2014 - 10:11

zostaw claasa w spokoju to nie są ciągniki godne polecenia. Weź deutz john mf nawet Kubota bedzie lepsza

Kolego czy obudziłeś się z ręką w majtkach czy skąd masz takie zdanie o ciągnikach Claas?

#4 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 26 maj 2014 - 16:38

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Jeździłem 530 na Demo Tour w Domaradzu i powiem tak, że komfort bajka (była amortyzacja kabiny i osi), 530 była w wersji Cebis bo 620 bodajże był w wersji Cis. Z tego co podsłuchałem to 530 z amortyzacją kabiny i osi, przednim TUZ-em, w wersji Cebis, inne bajery powiedział gościu, że koszt to 280 tys. netto, a claas 100-120 km prawdopodobnie seria 400 krzyknął 200 tys. netto, jak coś to pisz na PW to ci jeszcze co napisze.

P.S jakby chciał ktoś zdjęcia lub filmy z Claas Demo Tour w Domaradzu to pisać na PW

#5 Share BLV

BLV

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 26 maj 2014 - 19:48

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników kolego Members mam takie zdanie i tego nie zminie bo moj dobry kolega tam pracuje i wiem co to za ciagniki. przejrzy na oczy dzis wszystko sprzedaje sie liczbami a nie jakością

#6 Share pawel26d

pawel26d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 27 maj 2014 - 19:06

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Koledzy myśle że taki claasik był by takim ciągnikiem uniwersalnym bo i z pługiem 4 obracalnym 3m agregatem upr. siew. by sobie poradził bez problemu, a w lżejszych pracach jak prasa rozrzutnik był by ekonomiczny w spalaniu

Kolego wstaw jakeś foty

A nie wiadomo czy w Domaradzu dają takiego Ariona 530 na testy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share dawidki16

dawidki16

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka, rolnictwo i wiele innych

Napisany 28 maj 2014 - 17:33

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników @pawel26d musiałbym zapytać, narazie w sumie nie mają bóg wie ile sprzętu gdyż dopiero w tym roku zaczęli przygodę z Claasem (w Kielcach podpisywali umowę). Z tego co się orientuje to jak były pokazy w Domaradzu to ten Claas nie był ich choć pewny nie jestem.

#8 Share pawel26d

pawel26d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 20:43

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Kolego dawidki 16 jak jeździłeś tym clasem to czy ta skrzynia tak rzeczywiście piszczy jak na tych filmikach na youtube

#9 Share kamil1616

kamil1616

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisany 11 czerwiec 2014 - 07:09

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników wiadomo coś tam słychać ale jest cicha w porównaniu do nh czy case

#10 Share rower123

rower123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 19 czerwiec 2014 - 12:05

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników @pawel26d: Kolego mają takiego na testy tylko wersja 540 Cebis.

#11 Share pawel26d

pawel26d

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 30 czerwiec 2014 - 20:31

Nowy Claas Arion 530 opinie użytkowników Koledzy zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego na niemieckich stronach z używanym sprzętem jest dużo ofert sprzedaży właśnie ariona 530. Są to ciągniki 2-3 letnie dobrze wyposażone z nie dużym

przebiegiem. Co może być tego powodem czyzby ten ciągnik sie nie sprawdzał

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share artur4

artur4

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 17 marzec 2016 - 22:33

Arion 530 był często kupowany w Niemczech do transportu sporo było też kupowane przez firmy do produkcji biomasy. Okazało się jednak, że duże elektrownie wolą kupować biomasę w Afryce i biznesy padły. Jakiś rok temu w Polsce pewna firma produkująca pellet ze słomy też miała do sprzedania dwa Ariony 530 jednego z turem i drugiego bez. Oba miały właśnie tak jak piszesz niewielkie przebiegi. Jeden ciągał prasę i ładował baloty drugi ciągał przyczepy. Swego czasu planowałem uruchomienie podobnej działalności stąd wiem. Też mam do sprzedania Ariona 530 z małym przebiegiem - nie napracował się. Polecam. Zapraszam do kontaktu.