Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROWYBORY 2014

303 odpowiedzi na ten temat

#61 Share Marcin_95

Marcin_95

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów
  • Zainteresowania:Wojsko militaria rolnictwo

Napisany 02 maj 2014 - 21:55

EUROWYBORY 2014

kozulek najlepiej usiąść przed TVP info i robić bąki w śmierdzącym fotelu...
jeszcze trochę jeżeli nic się nie zmieni, ludzie wyjdą na ulice i krew się poleje bo dłużej społeczeństwo tego nie wytrzyma...

mnie ciekawi to co Ci wszyscy politycy bandy myślą, czy oni tak na prawdę czy taka obłuda z nich bije, bo takich bredni co oni mówią to zdrowy człowiek o nich nawet nie pomyśli :)

kto według Ciebie będzie strajkować te dwa miliony młodych osób co wyjechało czy ci którzy mają kredyt do spłacenia i jadą na dwa etaty żeby komornik nie przyszedł emeryci chcą dożyć starości w spokoju więc kto ma w kraju strajkować
wiecie dlaczego w zusie ciągle brakuje pieniędzy bo przedsiębiorcy płacą tylko 600 zł zusu od najniższej krajowej a resztę ukrywają jestem przeciwnikiem prywaciarzy wypiją z pracownika wszystką krew a oni góry złota sobie usypują

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROWYBORY 2014 Dzisiaj, 02:14
  •  

#62 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 02 maj 2014 - 21:57

EUROWYBORY 2014 zenekc330
to jego wypowiedz nie moja , więc spytaj autora ...nie przekręcaj faktów na przyszłość bo widzę że lubisz manipulować

Edytowany przez kozulek2, 02 maj 2014 - 22:03.

#63 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 22:05

EUROWYBORY 2014 A państwowe rozkradną, bo państwowe to niczyje. Czy w ogóle w tym państwie jak jakaś instytucja która nie przynosi strat?

@kozulek o którą wypowiedz Ci chodzi?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 02 maj 2014 - 22:05

EUROWYBORY 2014

Nie wiedziałem że piszemy o jakimś innym kraju i Korwin chce likwidować darmową służbę zdrowia chociażby w Wietnamie.

Nie wiem jak służba zdrowia w Wietnamie ale szkolnictwo jest płatne (poza podstawówka), miałem przyjemność gościć Wietnamczyków w gospodarstwie.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#65 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 maj 2014 - 22:24

EUROWYBORY 2014 Podstawowa opieka zdrowotna w Wietnamie jest darmowa, ale poważniejsza hospitalizacja jest płatna, także nie był to dobry przykład z mojej strony;d

Edytowany przez zenekc330, 02 maj 2014 - 22:27.

#66 Share cesar5678

cesar5678

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 02 maj 2014 - 22:31

EUROWYBORY 2014 Panowie wiadomo, że każdy z polityków potrafi ładnie mówić przed wyborami, a później i tak zrobią co chcą. Jak już w rządzie mają być k... i złodzieje to niech to będą nasi,bo przyjdą inni złodzieje i też będą kraść tylko, że nie będą się tak patyczkować.

To są tylko wybory do eurokoryta gdzie europoseł i tak nie ma nic do powiedzenia, specjalnie go tak rzucają dając spore diety (bo ogólnie wyciągają ok 50 tys zł/ miesiąc) aby w PL nie miał czasu się udzielać a i Parlament Europejski to jest pic na wodę bo Stara Unia zrobi co będzie chciała.

Ja jestem za PSL mają trochę wpadek ale pomyślcie co by było gdyby u władzy był PiS z np Korwinem? KRUS na początek do likwidacji...
PSL jako jedyny nie jeździł na Ukrainę aby " Wspierać sąsiadów" a inne partie non stop tam krzyczały i mamy teraz ASF, embargo na mleko, i niedługo pewnie na owoce do Rosji.
Kto był za prywatyzacją lasów państwowych? PSL chyba jako jedyny nie.
Mamy przecież teraz dobrego Ministra Rolnictwa Marka Sawickiego, który potrafi ściągnąć kasę do rolników, robi przesunięcia aby kasy, której nie udało się wydać nie oddawać do UE

Pewnie macie racje denerwując się na PSL bo to zawsze była partia chłopska, ale powiedzcie czy jakiś inny zawód ma swoją reprezentację w rządzie??? Musimy ich mocniej po prostu przycisnąć. Jak rolnikowi we Francji czy Niemczech się krzywda dzieje to oni od razu wychodzą na ulicę, więc i my ich będziemy cisnąć aby pilnowali Naszych interesów w kraju i UE

#67 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 03 maj 2014 - 07:57

EUROWYBORY 2014 Każda partia szuka niszy do zagospodarowania PIS ma swoja grupe wyborcow PO swoja a PSL ma swoja czyli teoretycznie nas rolników ale to nie znaczy że te partie cos robia dla swoich wyborców. Celem jest zyskanie tyle głosów ile sie da aby jeśli nie rzadzic to przynajmniej dostac sie do koryta. Każda partia ma swoje strefy wpływu , strefa wpływu dla PSL jest sektor rolny. I to nie my coś mamy dzieki PSL tylko PSL ma koryto dzięki nam. Nam sie rzuca ochłapy abyśmy nie zdechli bo jesteśmy im potrzebni przed kolejnymi wyborami. I tak jest ze wszystkimi partiami.

#68 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 maj 2014 - 08:04

EUROWYBORY 2014 Pszewodniczący PSL po wyborach w nowym rządzie miał propozycje objęcia tekę ministerstwa rolnictwa i odmówił bo go rolnictwo nie interesuje

Edytowany przez Czterdziestolatek, 03 maj 2014 - 08:13.

#69 Share gregorius

gregorius

niepokorny

• Members
  • PipPipPip
  • 739 postów
  • Zainteresowania:Historia, polityka, geografia, rolnictwo, motoryzacja no i kobiety :)

Napisany 03 maj 2014 - 08:10

EUROWYBORY 2014

kto według Ciebie będzie strajkować te dwa miliony młodych osób co wyjechało czy ci którzy mają kredyt do spłacenia i jadą na dwa etaty żeby komornik nie przyszedł emeryci chcą dożyć starości w spokoju więc kto ma w kraju strajkować
wiecie dlaczego w zusie ciągle brakuje pieniędzy bo przedsiębiorcy płacą tylko 600 zł zusu od najniższej krajowej a resztę ukrywają jestem przeciwnikiem prywaciarzy wypiją z pracownika wszystką krew a oni góry złota sobie usypują

to też trzeba zlikwidować podatki dochodowe to wtedy nie będzie takiej niesprawiedliwości, ja gdybym pracował to oczywiście na czarno bo mam pewny pieniądz bez okradania mnie przez państwo, a nie łudźmy się i tak emerytury na stare lata nie otrzymam bo zus jeszcze troche pofinda i zdechnie, przecież zus to piramida finansowa coś ala amber gold .
A pracodawca też musi się jakoś utrzymać, też ma zobowiązania do wierzycieli, podatki, rachunki itp. wystarczy obniżyć podatki proste ale jakież trudne

Młodzi będą strajkowac co kochają swój kraj i nie chcą z niego wyjeżdżać za niewolnika (murzyna) robić u bauera czy jakiegoś Hansa
Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

#70 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 maj 2014 - 08:28

EUROWYBORY 2014 Każdy rząd dokłada sobie tylko nowych praw i nowych źródeł dochodów a nam wszystkim obowiązków i obciążeń finansowych a szczególnie kredyty i zadłużenie trzymają nas w ryzach żebyśmy za bardzo nie podskakiwali i tak się to wszystko kręcić będzie dopóki nie powiedzą wszyscy że dość tego i pojadą na wiejską i tego dziadostwa nie rozpędzą a najważniejsze jest wyłączyć rządową propagandę w mediach i środkach masowego przekazu za które każą nam płacić abonament i dostarczają nam te wiadomości które im odpowiadają.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share jxp

jxp

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 03 maj 2014 - 08:29

EUROWYBORY 2014 A co niby PSL przez te wszystkie lata zrobiły dla rolników???? Chodzi mi o konkretne działania i efektywność w rowiązywaniu problemów. Niedawno mieliście przykład jak PSL jest skutecczny w związku z ASF dwa PONOĆ chore dziki i kryzys na rynku trzody w całym kraju, obiecali odstrzał (bla bla bla, że tak szybko się nie da procedury itp), sprawa trochę przycichła i figa.
Ubój rytualny tak samo, przecież PSL jest w koalicji i ma WIĘKSZOŚĆ KOALICYJNĄ więc nie gadajcie, że zrobi;li wszystko co się da, jakoś nie było widać żeby umierali za tą sprawę, a głosują za wszytskim co PO chce bez żadnych oporów.
I będzie tak dalej, chyba, że wreszcie rolnicy przejżą na oczy i nie dadzą im przepustki do Europarlamenty. Wtedy dopiero jak stracą parę stołków spod d*py to możed zaczną coś robić, a nie tylko szerzyć propagandę. Napewno wyjdzie im to na zdrowie. Generalnie to chyba już dosyć głosowania na te partie, które są w parlamenicie. Pora uzdrowić suytuację i pokazać, że nie ma nic za nic. Jak się nie spisują to do wypadają z gry może wtedy zacznie się coś robić w tym kraju.

#72 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 03 maj 2014 - 08:57

EUROWYBORY 2014 Oni zawsze mówią że nie starczyło im czasu lub sami nie rządzili bo tak jest najprościej ale PIS i PO samodzielnie rządziło ( był premier i prezydent z tej samej partii u władzy w tym samym czasie) i żadnych przedwyborczych postulatów nie wprowadziło w życie.

#73 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 03 maj 2014 - 09:58

EUROWYBORY 2014 Do użytkownika cesar5678 :
Bardzo mocno kibicuję likwidacji takich instytucji jak ZUS i KRUS. Obywatela powinno być stać na to żeby się leczyć i żeby uzbierać sobie na godne życie na starość. Co mi po płaceniu składek jak dostanę parę złotych renty za tyle lat pracy? Jak chcę wyleczyć ząb to tak muszę dopłacić za lepszą plombę, bo ta refundowana jest byle jaka, więc co nam po takiej darmowej służbie zdrowia? Poza tym PSL nie jest partią broniącą interesy polskiego rolnika, bo dopiero teraz zaczęli coś kombinować aby np SŁUPY zniknęły z zakupów użytków rolnych a do tej pory jakoś im to nie przeszkadzało i przyjeżdżali na przetargi przekupieni małorolni z kontem pełnym pieniędzy. Inna sprawa, ubój rytualny, jak często widzieliście w mediach przedstawiciela PSL, który argumentami głównie ekonomicznymi popierałby projekt rządowy o zalegalizowaniu tej metody uboju? Nie wspomnieć o tym, że w trakcie głosowania wyłamał się spod dyscypliny partyjnej poseł PSL, który wcale nie raczył zagłosować. Twój dobry minister rolnictwa jest tak dobry, że ostatnio dostał jajkiem od rolników przybyłych na spotkanie z nim. Czy zatem rzucanie w kogoś jajkiem jest aktem poparcia dla ministra czy według Ciebie odzwierciedla inne stanowisko rolników wobec poczynań władzy? Chciałbym tylko Wam wskazać, że partie z Parlamentu od wielu lat zamieniają się stołkami i nic z tego nie wynika a ludzi pracujących gnębi się jak się tylko da. Po co więc pracować i mieć z tego satysfakcję jak można nic nie robić i iść do władzy samorządowej, która zajmuje się rozdawnictwem pieniędzy podatników bo takim nierobom daje pieniądze z tytułu: bycia bezrobotnym, bycia samotną matką, bycia w separacji, bycia w trudnej sytuacji materialnej itp itd. Po co więc pracować jak państwo da? To jest chore myślenie, a partie dają, bo chcą mieć elektorat, a co robi taki obdarowany przez państwo bezrobotny? A no siedzi przed telewizorem i widzi jak pięknie w Polsce jest po 10 lat bycia w Unii Europejskiej, jak buduje się nowe drogi, stadiony, lotniska, obiecujących kolejne podwyżki zasiłków posłów. Dlaczego ma nie głosować na nich jak oni to wszystko dają? Nie głosuję na partie z Parlamentu, które zabierają mi pieniądze żeby jeden z drugim miał za co się najeść i leżeć cały dzień przed telewizorem z fajką i piwem.

#74 Share krowka62

krowka62

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 381 postów

Napisany 03 maj 2014 - 10:32

EUROWYBORY 2014 Chyba zagłosujesz na Kongres Nowej Prawicy?

#75 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 03 maj 2014 - 11:48

EUROWYBORY 2014

Czy zatem rzucanie w kogoś jajkiem jest aktem poparcia dla ministra czy według Ciebie odzwierciedla inne stanowisko rolników wobec poczynań władzy?

Nikogo nie bronię, ale nie urodził się taki aby wszystkim dogodził.

Jeden się cieszy że wzięli gospodarstwo pod rondo drogowe drugi płacze bo chcą mu zabrać.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#76 Share Piotorek

Piotorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów
  • Zainteresowania:Motocykle cross/enduro

Napisany 03 maj 2014 - 14:23

EUROWYBORY 2014 Witam. Ja bedę brał te dane pod uwagę przy głosowaniu:

"Ubój rytualny zakazany. Za było 222 posłów, przeciw 178, wstrzymało się dziewięciu. Przeciwko była większość klubu PO, cały klub PSL i większość klubu Solidarnej Polski. Za zakazem był prawie cały PiS, większość klubu SLD i cały Ruch Palikota."

trzeba się odwdzięczyć politykom.

#77 Share pooch

pooch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 722 postów

Napisany 03 maj 2014 - 19:55

EUROWYBORY 2014 Jak można ufać PSLowi chociażby po tym jak uwikłany w afery były minister wrócił na stanowisko?
Bronili lasy? Lasy są tak obronione, ze będą teraz płacić daniny - a jak zabraknie kasy przy jakiś klęskach - to co będzie trzeba zrobić? Sprzedać!

PSL jako jedyna z partii mająca 120% zdolności koalicyjnych - wg mnie nie dna o nikogo prócz o siebie, swoich działaczy i ich rodziny wraz ze znajomymi.
Oczywiście chodzi o państwowe koryto.

O zakład idę, że każdy zna takie przykłady siatki powiązań o których piszę w swojej okolicy.

Na Ukrainę nie pojechali i co mamy? Ukraina nie bierze od nas części produktów rolnych. To jest skandal.
Ruscy też nie biorą - biorą za to od innych krajów z UE.

Głośno było o wieprzowinie.
Jak to jest, że naszą dobrą sprzedajemy za granicę, a my bierzemy z zachodu sztucznie hodowaną?
Jak to jest z cukrem?

Wg mnie to jest jedna wielka kpina i taka partia winna być zdelegalizowana.

Wracając jeszcze do Korwina - chyba nie ma co się spierać o słuszność jego poglądów - robi szum, nazywa wszystkich po imieniu że do PE idzie się dla kasy - a zapytany po co on chce tam iść odpowiada - że skoro inni łykają hajs to on też chce.
Na listach w ostatnich dniach nawet pojawiła się chyba jego najbliższa rodzina, jak się bawić to na całego.

Ja mam wielkie rozterki co do wyborów, gdzie, co i na kogo.
Staram się jakoś trzeźwo ocenić sytuację, nabrałem się na PO-PSL.
To co oni wyprawiają to przechodzi ludzie pojęcie, a jeszcze bardziej zaćmienie umysłowe ludzi, którzy wszystko pozwalają zamiatać im pod dywan.
W rolnictwie siła!!! :)

#78 Share qatro44

qatro44

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 75 postów
  • Zainteresowania:hodowla zwierząt,muzyka
    piłka nożna,psychologia

Napisany 03 maj 2014 - 21:32

EUROWYBORY 2014 Tytuł przedstawienia: WYBORY.
Udział biorą: szpak-PIS i bocian-PO oraz chór-PSL,SLD i inni.
akcja; Proszę Państwa,oto stała się rzecz niesłychana,
szpak dziobie bociana!
Ale zaraz będzie zmiana
i szpak będzie dziobany przez bociana.
A co dalej?
Potem będą jeszcze dwie zmiany
i znów szpak będzie dziobany...
chór; Hej,kochani ,nie dziobajcie sami
podzielcie się z nami!

itd.itd..
koniec.

...jak długo jeszcze tak będzie???

#79 Share prawi_co_wiec

prawi_co_wiec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 03 maj 2014 - 21:36

EUROWYBORY 2014

i ty uważasz się za inteligentnego , mało tego twierdzisz że kobiety są mniej inteligentne ?
gdzie ja tu piszę że w Polsce jest darmowa służba zdrowia ? pisze chyba wyraźnie na twoją prośbę co za dyrdymały głosi Korwin ...masz problem z głową czy jak ?

Szanowny Kolego, proszę pisać w sposób jednoznacznie zrozumiały i nie kłamać.
Jeżeli sugerujesz, że Korwin postuluje zlikwidowanie "darmowej służby zdrowia" to zwyczajnie kłamiesz, bo Korwin nigdy państwową służbę zdrowia nie nazwałby "darmową".

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share Czterdziestolatek

Czterdziestolatek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 08 maj 2014 - 14:15

EUROWYBORY 2014 Debata Korwin-Mikke z Kraśko w TVP

www.youtube.com/watch?v=Q9eC5oDD6CQ

Edytowany przez Czterdziestolatek, 08 maj 2014 - 14:20.