Polecane posty

ZetorPower    0

Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aprochota    327

Niewiem jak sobie poradzi na gli ie ale wały oponowe maja jedna wielka zaletę nie obklejaja się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merlinko    15

Sąsiad ma wał gumowy w talerzowce Batyra , ja posiadam Grano-system drive i na takiej żuławie gdzie wychodzą same bryły jak sie orze to wal oponowy sobie radził dużo lepiej. Zostawały małe bryłki ale to dosłownie mniejsze jak pięść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    856

Mam talerzówķę z takim wałem i używam do wszystkiego czy to świerza orka czy siew bez orki lub sama talerzówka bez siewnika w uprawie ściernisk. Polecam taki wał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexreed    1

Witam  redlice talerzowe musza być koniecznie po tym wale czy zwykle tez sobie poradzą ? Bo na filmikach tylko talerzowe widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorPower    0

No właśnie Panie Rexreed dobre pytanie bo też widziałem wszędzie talerzowe siewniki no chyba że ktos tam  starego poznaniaka targał 


zetor 7211  zetor 10540  zetor 11441  zetor 18345  XTZ T-150K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mumin0121
      KOLEDZY KTO POMOZE CO TO ZA KONTROLKA POD NUMEREM 10 ZASWIECILA SIE NA GORACYM SILNIKU I PISZCZAL SYGNAŁ
    • Przez krzysztofgru1
      Witam mam pytanie, co oznacza kontrolka nr 5
    • Przez zieli88
      Witam,
      Ostanio podczas ruszania ze skrzyżowania znikły półbiegi i przełączyło automatycznie na najwyższy (było trzeba zredukować głównymi żeby ruszyć). Na wyświetlaczu przy zegarach normalnie przełączają się od 1 do 4 ale brak jest żadnej reakcji. Sprawdzone zostały elektrozawory za prawymi schodami i wogóle nie dochodzi tam prąd, ewidentnie jest problem z elektryką, z góry dziękuję za podpowiedzi.
    • Przez Miro010
      kupię klamkę drzwi lub samą wkładkę zamka do claas ares pozdro
    • Przez karloss121
      Tak jak w temacie poszukuję siedzenia pasażera do Areski 626, podejrzewam że jest ono taki samo jak we wszystkich Areskach. Może ktoś posiada albo zna kogoś kto posiada takie części na przykład z rozbiórki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj