Zaloguj się, aby obserwować  
ROLAND225

Ciągnik 40KM-80KM do uprawy ziemniaka

Polecane posty

ROLAND225    0

Witam szukałem na różnych forach ale niestety nie za bardzo znalazłem odpowiedzi a mianowicie posiadam nie wielkie gospodarstwo większość zboża mam ursusa c330 oraz ursusa 3512 ale wiadomo dwa ciągniki to tez większy wydatek więc ojciec postanowił sprzedać oba ciągniki i kupić jeden i nie było problemu lecz uprawiam także ziemniaki na użytek własny i chodzi o to żeby ciągnik się mieścił w rzędach (2 x 70 cm). wiem ze c330 by mi wystarczył ale ciągnik często pracował by z przyczepami wożąc ziemię więc przydał by się przedni napęd oglądałem tez ciągniki sadownicze lecz wiele ma szerokość 1300 i jest to troche za mało. Nie chodzi mi o ciągniki naładowane elektroniką ale troche wygodniejsze od Mtz czy c360. cena nie przekraczająca 50tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

To nie najlepszy pomysł, dwa to dwa, wysiądzie jeden to robisz drugim, wysiądzie drugim to robisz pierwszym. A jak będzie jeden a wysiądzie to robota stoi. Lepiej zostawić 30tkę, sprzedać 3512 one w cenie, poczekać rok nazbierać dołożyć i kupić większy np u4514 mało spali a siła większa. Ja bym tak kombinował gdybym miał taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

ja bym lepiej zostawił 3512 jak już musisz sprzedać a z tym większym wydatkiem to tak nie przesadzaj jak ciągnik stoi to nie generuje kosztów a OC to wydatek 70 zł na rok

teraz ciężko kupić dobry ciągnik kolega teraz szuka takiego do 50 tys z przodem około 70 koni to nie ma w czym wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

I jeśli chodzi o rozstaw kół to akurat nie taki duży problem bo możesz Sobie przestawić i masz taki jak potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLAND225    0

tez myślałem nad MF 3050 ale szerokość to około 237 i tu sie raczej nic zwęzyć nie da bo nawet jeśli z tyłu odwrócę felgi i dam wąskie opony to mi to nic nie da :( a jakieś sadowniki dały by rade sobie w polu np John Deere 5510N same dorado v70 albo lamborghini 775f czy cokolwiek z rodziny same-DF lub nh a nie oriętuje się jak wygląda sprawa z rozstawem w john deere 6100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj