Polecane posty

damian1992    102

Sądze że to jedna z ciekawszych ofert owijarek, u mnie na wiosce jest jedna taka dobrze się sprawuje nie trzeba jeździć w poprzek po ma przedni załadunek, bardzo praktyczne rozwiązanie


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U tego rolnika co o nim piszę owijarka przepracowała 1 sezon, więc nic nie zdążyło się w niej zepsuć.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

słuchaj ja nie mam tej owijarki ale mój don=bry kolega ma taką i jest z niej bardzo zadowolony pracuje z ursusem 3512


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U mnie na wiosce też współpracuje z Ursusem 3512

 

Z tego co wiem to użytkownik wojtek3222 ma taką owijarkę.


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan222    0

Siema, ja mam taką owijarkę super sprawę pracuje z ciągnikiem C-360 nie ma żadnego problemu.

Warta zakupu tres cena to ok.36,000brutto.

A jeszcze jeast ciekawa owijarka z walfarmy Z-586 nie wiem jak ze sterowaniem ale pewnie jest tanicza.http://warfama.pl/Linia-do-zielonek-siana-i-slomy

Edytowano przez szczepan222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Też taką mam, jeszcze jej nie używałem ale po oględzinach i konstrukcji myślę że jest mocna. Ma trzy tryby pracy: automat, krokowy i całkowicie ręczny. Na pewno lepsza od obecnej wersji Metalfachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1634    0

Witam,mam zamiar kupic uzywaną owijarke samozaładowczą Sipme Maje i nie wiem czy w nie trzeba zmieniac tryb ktory kreci wałkami na których lezy bela gdy zmienie folie z 750 na 500 gdyz sprzedawca nie ma zadnego trybu . Sasiad ma owijarke samozaladowcza Pronara i aby zmienic rozmiar foli musi zmieniac własnie ten tryb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1634    0

|eszcze interesuje mnie ktora strona tego trybu na jaka folie i moze przy okazji miałby ktos instrukcje obsłogi do tej owijarki gdzyz sprzedawca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suchy    1

Na folię 750 walce powinny obracać sie szybciej czyli mniejsze koło a na folię 500 wolniej czyli większe koło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1634U    6

Witam , niedawno kupiłem używaną owijarkę Sipme Maję(bez instrukcji) i chciałbym dowiedzieć się od jakiegoś posiadacza Maji lub kogoś znającego temat jak obsługiwać komputer automatyczny ,jak zaprogramować itp. bo dziś próbowałem i jakoś mi się to nie udało go ustawić aby owijarka pracowała automatycznie. Oto mój sterownik.

post-91812-0-85344600-1394907017_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hus2431    0

Napisz do firmy Sipma żeby ci przysłali oryginalną instrukcje. Ja tak zrobiłem i przysłali mi za darmo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1634U    6

A może mógłby mi ktoś opisać w skrocie jak zaprogramować ten komputer . Wiem że dzwignią 1 się przestawia wszystko ręcznie aby zaprogramować ale jak to zaakceptować żeby potem samo chodziło po wcisnieciu guzika i co się robi guzikiem 3 i 4. Prosił bym o odpowiedz.

post-91812-0-69518900-1395034612_thumb.jpg

Edytowano przez 1634U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5048    0
Napisano (edytowany)

Witam mam maly problem z owijarka. W john deere (6100) mam za mocna pompe i na wolnych obrotach ciagnika bez gazu owijarka kreci jak szalona, i baloty wylatuja, w ciagniku zabardzo niewiem czy da sie to regulowac. Myslalem o wstawieniu dlawika do owijarki ale musze to przemyslec . Jakbyscie mi pomogli byloby fajnie, mam w ciagniku jedna regulacje ale tam sa ciegna narysowane to pewnie od szybkosci podnoszenia

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Wstaw zawór taki jak jest w rozrzutnikach do regulacji prędkości posuwu taśmy. Tym sposobem można zmniejszyć przepływ oleju na owijarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Kolego wiele tu nie poradzisz bo maksymalna pompa dla owijarki to 50 litrów .Czy masz zrobiony wolny spływ bo jeżeli nie to będzie ci też niedomagac .Ja mam swoją od 3 tygodni i powiem że owineła 300 bel bez najmniejszego problemu .Ale wydaje mi się że musi gdzieś byc regulacja przepływu na rozdzielaczu bo ja owijam deutz -em i jest pokrętło od przepływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati5048    0

Jeszcze raz udzielam sie z pomoca , wstawilem do johna wolny splyw , ale podlaczam silowy do rozdzielacza a splywajacy do wolnego splywu i zero reakcji w owijarce czemu tak jest, a co do dlawika to jeszcze niemam i sie mecze troche . Poradzcie cos z tym wolnym splywem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może mógłby mi ktoś opisać w skrocie jak zaprogramować ten komputer . Wiem że dzwignią 1 się przestawia wszystko ręcznie aby zaprogramować ale jak to zaakceptować żeby potem samo chodziło po wcisnieciu guzika i co się robi guzikiem 3 i 4. Prosił bym o odpowiedz.

wiesz już to co chciałeś?? czy nadal potrzebujesz pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Panowie na dniach będę odbierał z Lublina owijarkę taką jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć jak jest z awaryjnością, są wielkie problemy ? oraz ile belek można zrobić przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mateuszek12
      Witam pomoże ktoś może miał ktoś problem tego typu. Niekce działać mi klimatyzacja w john deere 6910s co to może być za przyczyna.
    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez mrursus360
      Jak wyglada u Was proces owijania w prasach John deere 592 i pochodnych. U mnie ramię wysuwa się idzie do końca wraca się i jeszcze raz idzie do końca i wraca do ucięcia sznurka. Czy u Was też tak idzie czy ramię wysuwa się do końca i wraca do ucięcia?
    • Przez Darek914
      Witam czy ktoś wie gdzie podkręcić zamki hydrauliczne w prasie sipmie z 279,morze jakieś zdjęcie gdzie to się znajduje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj