Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lipton

lipton

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 luty 2014 - 18:14

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego Witam, czy przerabiał ktoś ostatnio temat odszkodowań za straty na polu związane z poszukiwaniem gazu łupkowego? Jakie są stawki i jakie argumenty w czasie szacowania firmy biorą pod uwagę? Będę wdzięczny jeśli ktoś podzieli się doświadczeniami, bo zbliża się czas kiedy będą szacować u nas, firma to Geofizyka Toruń. Dla mnie straty wydają się oczywiste, oprócz strat w plonie, zniszczona struktura gleby na wiele lat i koszty jej rekultywacji. Ciekawe jak podchodzą do tego firmy. Jestem z lubelszczyzny, powiat chełmski tutaj zjeździli nam pola okropnie, wszędzie tylko kable i koleiny po kolana miejscami...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego Dzisiaj, 21:44
  •  

#2 Share konrad451

konrad451

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 236 postów

Napisany 21 luty 2014 - 18:33

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego oni dobrze placa, trzeba tylko powiedziec rozsadna cene oczywiscie, u mnie duzo zboza zjezdzili ale dobrze zaplacili za to, poczekaj ile sami zaproponuja Ci,

Edytowany przez konrad451, 21 luty 2014 - 18:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lipton

lipton

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 21 luty 2014 - 18:54

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego Nie wiem własnie jak liczyć zniszczoną powierzchnię, czy brać pod uwagę tylko ślady kół czy całą szerokość pojazdu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów
  • Zainteresowania:MOTORYZACJA. TUNING. STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. HISTORIA .

Napisany 24 luty 2014 - 18:24

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego U mnie w ciągu roku 2 razy szukali gazu . Wiosną Geofizyka Toruń a jesienią Viking [ mam nadzieję że nic nie znajdą] .Obie firmy płacą , tylko trzeba się twardo targować . Ci co szacują szkody to jakieś niedoświadczone dzieciaki .U mnie na polach szukali już 4 razy , w latach 60 , 80 i teraz .

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA