Skocz do zawartości
lipton

Szacowanie strat po poszukiwaniu gazu łupkowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lipton    0

Witam, czy przerabiał ktoś ostatnio temat odszkodowań za straty na polu związane z poszukiwaniem gazu łupkowego? Jakie są stawki i jakie argumenty w czasie szacowania firmy biorą pod uwagę? Będę wdzięczny jeśli ktoś podzieli się doświadczeniami, bo zbliża się czas kiedy będą szacować u nas, firma to Geofizyka Toruń. Dla mnie straty wydają się oczywiste, oprócz strat w plonie, zniszczona struktura gleby na wiele lat i koszty jej rekultywacji. Ciekawe jak podchodzą do tego firmy. Jestem z lubelszczyzny, powiat chełmski tutaj zjeździli nam pola okropnie, wszędzie tylko kable i koleiny po kolana miejscami...

konrad451    3

oni dobrze placa, trzeba tylko powiedziec rozsadna cene oczywiscie, u mnie duzo zboza zjezdzili ale dobrze zaplacili za to, poczekaj ile sami zaproponuja Ci,

Edytowano przez konrad451

lipton    0

Nie wiem własnie jak liczyć zniszczoną powierzchnię, czy brać pod uwagę tylko ślady kół czy całą szerokość pojazdu

Wiadomość z agroFakt.pl

U mnie w ciągu roku 2 razy szukali gazu . Wiosną Geofizyka Toruń a jesienią Viking [ mam nadzieję że nic nie znajdą] .Obie firmy płacą , tylko trzeba się twardo targować . Ci co szacują szkody to jakieś niedoświadczone dzieciaki .U mnie na polach szukali już 4 razy , w latach 60 , 80 i teraz .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się