Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Commandor czy Dominator

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share puzon395

puzon395

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 luty 2014 - 11:19

Claas Commandor czy Dominator Witam

Chce kupić kombajn i zastanawiam się nad Dominatorem (86,88,96,106) a Commandorem (112)

Co możecie powiedzieć o tych maszynach, którą polecacie?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Commandor czy Dominator Dzisiaj, 00:17
  •  

#2 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 06 luty 2014 - 15:39

Claas Commandor czy Dominator Witam ; Wszystko zalezy od tego jaki masz areal, od tego trzeba zaczac.Osobiscie to bym ci polecil z silnikiem perkinsa i z hydrostatem dominatora .Z commandorem nie mialem do czynienia ale obydwie maszyny sa classa wiec beda dobrze sie sprawowac.

#3 Share puzon395

puzon395

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 06 luty 2014 - 16:46

Claas Commandor czy Dominator wolałbym z silnikiem Mercedesa. do Perkinsa nie mam przekonania

#4 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 06 luty 2014 - 21:12

Claas Commandor czy Dominator Kazdy ma swoje zdanie .Ja mialem z silnikiem mercedesa i manualna skrzynia biegow.Kombajn sprawowal sie dobrze,tylko niepodobalo mi sie ze mial manual bo jak polozylo zboze to sie ciezej mucilo .Sasiat moj mial z hydrostatem i kosilem z ciekawosci dla porownania jego claasem i to bylo cos.Wtedy zapadla decyzja zeby go sprzedac i kupic z hydrostatem.No i kupilem tylko ten ma silnik perkinsa.Aktualnie jest juz u mnie 4 sezon i ma 5400 godz przepracowane.Nie zaluje ze niema silnika mercedesa gdysz ten w spalaniu jest duzo oszczedniejszy od tamtego i nic sie znim nie dzieje.Takze ja mam przekonanie do perkinsa jak bede kiedys zmienial na innego claasika jesli bedzie mozliwosc to z silnikiem perkinsa.Wybor nalezy do ciebie.Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share puzon395

puzon395

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 07 luty 2014 - 19:01

Claas Commandor czy Dominator a hydro jak Ci się sprawuje ?

#6 Share krzysztoftores

krzysztoftores

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów

Napisany 07 luty 2014 - 20:56

Claas Commandor czy Dominator Bez zazutu ,predzej cos sie dzialo w manualu.

#7 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 07 luty 2014 - 23:57

Claas Commandor czy Dominator ja mam 96 na mercedesie i w manualu, 2 sezony nic powaznego sie nie dzialo. o silniku w sezonie mozna zapomniec, i spalanie mnie swatysfakcjonuje , myslalem ze bedzie gorzej :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share Andrzej2311

Andrzej2311

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 11 luty 2014 - 13:33

Claas Commandor czy Dominator wez jeszcze jedno pod uwage 112 bedzie na rotorach a tamte na klawiszach. mam 112 i odradzali mi przed kupnem ze bedzie sieczka ze slomy ale 1 rok koszenia i problemow ze zbiorem slomy nie bylo jak mowili

Dodaj odpowiedź