Zaloguj się, aby obserwować  
Michalmeer

Sampo Kombajn zbożowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

Witam .. szukałem i znalazłem ciekawą oferte kombajnu sampo tylko problem nie ma chyba dealera ani predstawiciela w polsce .. spodkaliscie sie z tymi kombajnami i ich cenami ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Nie wiem czy wiesz, ale np .DF seri 54XX to nic innego jak przemalowane Sampo . Zamawiałem części u dealera DF to zamówienie wysłał bezpośrednio do Finlandii do fabryki Sampo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1985    7

JD obecnie tez ma kombajn sampo chyba model W400

a tak wogole to większość marek miała w ofercie kombajny sampo tylko w swoich barwach

ale jak kolega wyżej powiedział najprościej będzie z DF serii 5400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

bardziej mnie interesuje orginał tylko nie ma kogo sie zapytac o cene


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Jedynym dealerem na Finlandię jest Valtra, JD sprzedaje model W440, który jest przemalowamym Sampo Roselnew 3000. Kontynuują też współpracę z AGCO, która kiedyś była udziałowcem ale SR odkupiło swoje udziały. Sampo oprócz Skandynawiii sprzedaje swoje kombajny pod swoim logiem na Ukrainę i Białoruś. Firma nie posiada własnych dealerów w Europie zachodniej ani w Polsce. Mają nowe modele Comia od C4 do C10, których na naszym rynku nie uświadczysz, nawet tych przemalowanych. Najciekawsze że na swojej stronie bez problemu udostepniają instrukceje, schematy elektryczne itp.

Samopo na Ukrainie http://www.sampo.ua/ru/

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

mnie najbardziej interesuje ten model najmiejszy .. fajny taki mały zgrabny

 

tu niema tego kombajnu co jest na stronie prosucenta


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
    • Przez Claus
      Który z powyższych kombajnów ma lepszą wydajność (wydajność omłotu) i jakość młócenia? A może warto wziąć pod uwagę wciąż Fahr M750...
    • Przez magdziarz
      Witam serdecznie. Koledzy chciałabym kupić kombajn. Doradzcie co będzie lepsze. Mam na oku jd 1450wts i cws oraz megę 204 i mediona 340. Jestem skłonny ku jd. Tylko różne opinie się o nim słyszy. Co myślicie, pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj