kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28768

tak jak pisze kolega wyżej, ta kobitka wyżej sra jak d... ma, sama powiedziała że podsuwali jej znajomi kawalerów ale żaden nie był odpowiedni...

ci którzy mają przejść dalej byli pokazani na nowym ciągniku, że nowy JD czy Claas na podwórku stoi, w domu sauna, ci którzy mają odpaść byli pokazani z rozpadającą się szopą, albo zdekompletowanym żukiem na środku podwórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
1 godzinę temu, 30pawel napisał:

Justyna szuka woła roboczego a nie miłości. :) A sądząc po pokładach muzycznych uczestnicy są już dawno ustaleni.

Po czym , bo nie zrozumiałem?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight A no na przykład ten od świń,kuz i ten ostatni mieli podkłady muzyczne które przyciągały uwagę. Mogę się mylić, ale o czymś to musi świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Nie wątpię ,ale ja na to uwagi nie zwróciłem. Nie zrozumiałem do końca bo tam "pokłady" napisałeś.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Nie zauważyłem, teraz przynajmniej wiem że opcja edytuj działa. :) A tak poza tym dzieki za info o aktualizacji apki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
ciekawe czemu prawie sami chodowcy krów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    232

też uwazam ze nie sprawiedliwie ich przedstawiali. tego od owiec to juz naprawde, manowska mogła odpuścic te złośliwości o bałaganie. ten co miał konie tez idealnego pożądku nie miał a jakos nie było o tym mowy


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127

Najlepszy moim zdaniem jest gość z tekstem "nieraz by zjeść zrobiła", z żoną by po spa, restauracjach, kinach latał więc dziwię się że przy takim życiu nie znalazł sobie żony.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
43 minuty temu, Pajej napisał:

też uwazam ze nie sprawiedliwie ich przedstawiali. tego od owiec to juz naprawde, manowska mogła odpuścic te złośliwości o bałaganie. ten co miał konie tez idealnego pożądku nie miał a jakos nie było o tym mowy

w końcu to nie pierwsza edycja która jest kierowana raczej do bogatych gospodarstw 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
14 minut temu, Sadek napisał:

Najlepszy moim zdaniem jest gość z tekstem "nieraz by zjeść zrobiła", z żoną by po spa, restauracjach, kinach latał więc dziwię się że przy takim życiu nie znalazł sobie żony.

No i żeby gotowała jak mama. A jak nie umie to mama ją nauczy... Czy jakoś tak. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127
25 minut temu, ZosiaSamosia napisał:

No i żeby gotowała jak mama. A jak nie umie to mama ją nauczy... Czy jakoś tak. ;)

To mamy już odpowiedź dlaczego jest sam.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
2 godziny temu, Pajej napisał:

też uwazam ze nie sprawiedliwie ich przedstawiali. tego od owiec to juz naprawde, manowska mogła odpuścic te złośliwości o bałaganie. ten co miał konie tez idealnego pożądku nie miał a jakos nie było o tym mowy

Po cichu liczyłem że zobaczę znajomą twarz;)


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    232
12 godzin temu, master20002 napisał:

Po cichu liczyłem że zobaczę znajomą twarz;)

jeśli chodzi o mnie to do takiej desperacji to mi daleko


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Nie ma się co patrzeć desperat nie desperat ale kobit byś parę poznał a tak to tylko robota i robota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30pawel   
Gość 30pawel
@withanight Pochwaliłem wczoraj dzień przed zachodem słońca. opcja edytuj zamiast edytować to dodaję nastepnego posta. Czyli wychodzą dwa posty o tej samej treści. Tylko że ten drugi z poprawionym błędem.A co do tematu to na interii pisze że Justyna nie lubi łysych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No kasy szkoda . Ale jak szybko policzyli ile kasy uzbierali .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pieniądze na weselu daje się na przechowanie babci, bo ta zazwyczaj siedzi w jednym miejscu i to ona obserwuje 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten Mariusz z RSŻ był chyba starszym drużbą u tych co ich okradli, tak ze zdjęcia wnioskuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1127

Może faktycznie to rodzina, prezenty nie "wąskie" bo prawie 500 zł na łepka przypada. Odnośnie trzymania pieniędzy na weselu z prezentów to siostry jak i szwagierki przetrzymałem w schowku w samochodzie, ale to było 10 lat temu i nie taka kwota , ale nie zna się miejsca ni godziny kiedy może ktoś sobie pożyczyć.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj