kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    1444

A   ja  się  zakochałem  w  głosie  Ani... :wub:   nawet  mi się w  nocy  przyśnił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

pewnie ci się śniło ,że razem kleiliście samolot... ;)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakobek    4

Zawistne komentarze kto ile ma, kogo wykorzystał itp odstraszą wielu przyszłych kandydatów do trzeciej edycji RSŻ. Pochwale sie swoim snem przed wczoraj śniło mi się że u Grześka był pokaz maszyn rolniczych coś w tym stylu i znalazłem w trawie przed wojenne złotówki wielkości nakrętki od dużego słoika :D Pewnie wyśmiejecie mnie, dziewczyna nie mogła przestać się śmiać jak jej to powiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

mnie odstraszaja domy uczestników, bo z czym ja do ludzi :) Własnie moze Grzesiek nam powie czy tv daje jakies pieniądze na remont, bo u wszystkich uczestników, a przynajmniej u wiekszosci widac ze domy sa specjalnie przygotowane na dziewczyny


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Pajej kolego zapisuj się na co czekasz .Często wspominasz o domu .Wystarczy ,żeby był ład i tyle .Napisz do TV a nóż się Tobie trafi i się dostaniesz do programu .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

mnie odstraszaja domy uczestników, bo z czym ja do ludzi :) Własnie moze Grzesiek nam powie czy tv daje jakies pieniądze na remont, bo u wszystkich uczestników, a przynajmniej u wiekszosci widac ze domy sa specjalnie przygotowane na dziewczyny

 

Co się przejmujesz domem. Masz dość duży i w dobrym stanie. Widziałeś jak młody obił strych płytami na szybkości byle jak. W pierwszej edycji był gość co miał jedną dziewczynę. Ponoć on dostał kasę na remont i delikatną rozbudowę. Czytałem o tym pod jakimś artykułem o nich. Nie marnuj czasu tylko jak będzie okazja to się zgłaszaj, bo jak nie to pogadam z Twoją mamą na ten temat :D


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Co się przejmujesz domem. Masz dość duży i w dobrym stanie. Widziałeś jak młody obił strych płytami na szybkości byle jak. W pierwszej edycji był gość co miał jedną dziewczynę. Ponoć on dostał kasę na remont i delikatną rozbudowę. Czytałem o tym pod jakimś artykułem o nich. Nie marnuj czasu tylko jak będzie okazja to się zgłaszaj, bo jak nie to pogadam z Twoją mamą na ten temat :D

Oj o to Cię nie podejrzewałem, żeby moją mama sie posługiwać to niecnych celów... :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

A co się będę cyrkolił. Pamiętaj, że wiem gdzie mieszkasz... B)


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Zapraszam, pogadamy moze cos wypijemy% i cię udobrucham ;)


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A co w sobote sie nie pracuje? Dzień jak co dzień taki piątek czy sobota a wypic mozna zawsze z umiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Piatek, weekendu poczatek :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Widzę, że wszystkim przypadł wątek % do gustu :D


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

No to fakt, trzeba pić dziś i jutro żeby w niedziele dokonać świadomego, przemyślanego wyboru.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaMalwi    37

Właściwie o wśród rolników zauważyłam taką tendencję, że dzień tygodnia nie ma znaczenia. Zawsze można sobie wypić. Co innego w mieście. W tygodniu piją tylko studenci :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Właściwie o wśród rolników zauważyłam taką tendencję, że dzień tygodnia nie ma znaczenia. Zawsze można sobie wypić. Co innego w mieście. W tygodniu piją tylko studenci :)

A co dopiero jak Rolnik studiował to sie działo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

^^

Max nie ma co się chwalić, ponieważ rolnicy mają pod tym względem NAJ"lepszą" reputację na całej uczelni. Wystarczył mi jeden rok mieszkania w akademiku, w którym przeważali rolnicy i musiałam się ewakuować do innego... ściany chodziły a znajomi nieposkromieni do nie swojego pokoju się pakowali, ledwo żywi.... :lol:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Mi facet pijący lub tak łaskawie mówiący o % kojarzy się tylko z jednym. Jak pije to bije!!!!

 

To  ci  Kaszubi  tak  lubią  procenty  i  rękoczyny   -  kto  by pomyślał ,  a ja myślałem  że  to spokojne  chłopaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Mlwinko szkoda Twojej wątroby na takie eksperymenty

YWA nie generalizuj
Picie i bicie nie zawsze idzie w parze
Niektórzy po % są spokojniejsi a inni tylko marudni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj