Skocz do zawartości

Zdjęcie

WAŻNE !!!

48 odpowiedzi na ten temat

#21 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 18:26

WAŻNE !!! obiektywnie patrząc to ci którzy wystawiają "niekompletne" ogłoszenia sami sobie robią na złość bo przecież większe zainteresowanie jest ładnie opisana maszyną niż jak jest napisane " kombajn bizon stan bdb" czy cos w tym stylu.

wpadło mi do głowy też takie coś ale nie wiem czy to by mogło wypalić

giełda działa by na zasadzie jak rejestracja na forum. dawanie ogłoszenia polegało by na wypełnieniu okienek z rokiem produkcji cena itp
niewypełnienie wszystkich nie dawałoby możliwości zamieszczenia tematu. mysle ze to by zmniejszyło o jakiś % liczbe tych "niekompletnych" ogłoszeń

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WAŻNE !!! Dzisiaj, 03:32
  •  

#22 Share misiael7745

misiael7745

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze,

Napisany 18 marzec 2008 - 18:45

WAŻNE !!! skoro już piszecie o błędach to kolego andrzeju pisze sie umieją a nie umią:(:( żal PL

#23 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 18 marzec 2008 - 20:02

WAŻNE !!!

Regulamin działu giełda (nie chwaląc się) jest mojego autorstwa. Adim go zatwierdził.
zamykać nie będę bo jak ktoś będzie miał do powiedzenia to założy nowy temat zamiast tu napisać. Będzie bałagan.

Dzięki za wyjaśnienie... :(

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

#24 Share Zefirek

Zefirek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 20:31

WAŻNE !!! Popieram.
andrzej2110 tak trzymaj, bo się robi bałagan. Porządek musi być !!! Za dobro wynagradzać, a za zło bana.

#25 Share bluss1

bluss1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 21:21

WAŻNE !!! Andrzej 2110,ja dziś dałem ogłoszenie pierwszy raz,chciałem się tylko zapytać ,bo sie domyśliłem że coś napisałem żle,bo było i znikło,rozumiem że je zdjąłeś tak?bo nie wiem co się stało.ogłoszenie pługa

#26 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 22:29

WAŻNE !!! Tak. zostało usunięte gdyż było nie zgodne z regulaminem. Napisz jeszcze raz ale poprawnie. Na PW masz linka do regulaminu działu.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#27 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 22:32

WAŻNE !!! ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

#28 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 22:59

WAŻNE !!! nie bądz taki do przodu bo tacy moderatorzy ponizej 24 lat czyli według ciebie młodziez albo dzieci mogą miec wiecej racji i ogłady niż ty!

Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodziesz od 24 i w zwyż dorosły .

młodzież pisze sie przez "ż" a nie "sz" panie dorosły :lol:

A-Mount Alpha user

#29 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:00

WAŻNE !!! Uff załapałem się do dorosłych :lol: ale nie ważne czy moderator ma 15 czy 50 lat. Jednakowo się liczy.

A tak w ogóle to po co odgrzewasz kotleta??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#30 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:17

WAŻNE !!! Zetor co to znaczy '' OGŁADY" bo u mnie się takich słów nie używa i od kiedy my na TY panie młodszy ?????? myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy
Andrzej2110 tego kotleta ci nie daruje zamknij temat bo przypadkiem kogoś wyzwie a tego nie chce

Edytowany przez andrzej2110, 08 listopad 2008 - 23:27.
błędy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:19

WAŻNE !!! Nikt tu nic nie musi zamykac, jesteś tutaj od niedawna, a już próbujesz mieszac, także calm down panie dorosły :lol:

KS Falubaz

#32 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:26

WAŻNE !!! Temat nie będzie zamknięty a powód podany wyżej.

... kotlta...

byś mógł przynajmniej poprawnie napisać skoro mi go nie darujesz ...

bullet_black.png

#33 Share toniekmf255

toniekmf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 08 listopad 2008 - 23:37

WAŻNE !!! @fendt930-moderator w jakim wieku może cię pouczać bo dokładnie się nie określiłeś :lol:
Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

#34 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 09:13

WAŻNE !!!

Zetor co to znaczy '' OGŁADY" bo u mnie się takich słów nie używa i od kiedy my na TY panie młodszy ?????? myślisz że pozjadałeś wszystkie rozumy
Andrzej2110 tego kotleta ci nie daruje zamknij temat bo przypadkiem kogoś wyzwie a tego nie chce

Potwierdza sie reguła że starszy nie zawsze jest mądrzejszy :lol: Jak kogoś "wyzwiesz" to dostaniesz bana i sie pożegnamy kolego-nikt nie bedzie sie bawił z tobą bo ty jest "starszy" a reszta to "młodziesz" :angry:

I zapamiętaj że nikt nie bedzie Ci tutaj się kłaniał i mowił na Pan-o tym zapomnij choćby ta osoba miała 10 lat...

#35 Share fendt930

fendt930

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 09:22

WAŻNE !!! toniekmf255 naucz się czytać ślepy jesteś że tego niewidziałeś Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator a ja niewiesz to od 26 lat
to jest dziecinada a nie forum
Moderator jest cwany bo nikt mu nieda ostrzeżenia nie zablokuje go nikt może gnoić ludzi i uważa się za drugiego profesora miodka
DEBILIZM I TYLE

#36 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5198 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 09:47

WAŻNE !!! Nie mam zamiaru się z tobą użerac, łapiesz ostrzeżenie, drugi raz takie coś i wylatujesz. Może poszukaj sobie forum z samymi dorosłymi moderatorami, he he ?

Nie pasuje Ci jak tutaj jest to prosze bardzo, nikt ciebie tutaj nie trzyma, innym użytkownikom jakoś to nie przeszkadza.

btw. A ty za kogo się uważasz ?

KS Falubaz

#37 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3919 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 10:11

WAŻNE !!!

ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

Odnośnie pouczania przez moderatorów i ich wieku.

Ich cyrk i Ich małpy.- oczywiście w przenośni.

Są moderatorami bo ktoś ich wybrał i jako użytkownicy musimy to uszanować, a czy mają lat 5 czy 105 to już jest inna sprawa. Wchodząc do biura jeżeli pracownik ma 20 lat a petent 50 to kto ma rację i kto jest ważniejszy???

Kiedyś rozmawiając na GG z jednym z moderatorów po kilku wypowiedziach stwierdził że powinien pisać do mnie przez Pan, nie pozwoliłem na to gdyż uważam że na forum jesteśmy wszyscy równi i każdy powinien każdego szanować niezależnie od wieku.

Takie moje zdanie w tym temacie.

Pozdrawiam.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#38 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 11:26

WAŻNE !!! a szacunek mozna zdobyc tylko przez jakosc postow, wiedze merytoryczna itp.
nie wazne w jakim jest wieku (co juz bylo pisane), nie wazne ile ma ha, czy ile jego tata, wujek ma pola, sprzetow, wazne by pisal dobrze, posty byly czytelne i robil piekne foty :lol:

ja bym juz za ten post obrazajacy AF dal bana na dozywocie, mam nadzieje ze kolega da sie sprowokowac i bedziemy mogli go pozegnac :D
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#39 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 09 listopad 2008 - 12:41

WAŻNE !!!

Odnośnie pouczania przez moderatorów i ich wieku.

Kiedyś rozmawiając na GG z jednym z moderatorów po kilku wypowiedziach stwierdził że powinien pisać do mnie przez Pan, nie pozwoliłem na to gdyż uważam że na forum jesteśmy wszyscy równi i każdy powinien każdego szanować niezależnie od wieku.

Takie moje zdanie w tym temacie.

Pozdrawiam.

i popieram w 100%. nie spotkałem sie na żadnym forum żeby ktoś sobie pisał przez pan itp a jak ty @fendt930 masz takie zachcianki to załoz swoje własne forum i ustal w regulaminie że do administratora należy pisać przez pan bo on ma 26 lat :lol: . nie jeden tu już taki był co chcial forum do góry nogami postawić i nikomu sie to nie udało i tobie sie też nie uda!

aa i przeczytaj sobie to :
http://www.sjp.pl/co/og%B3ada bo widac że mało wartościowych słów znasz...

A-Mount Alpha user

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 09 listopad 2008 - 16:50

WAŻNE !!!

ludzie jaki ten post jest stary po nim nie powinno być już śladu króliknh poczytaj najpierw co to była stajnia Augiasza a dopiero potem zabieraj głos . Mnie może pouczać moderator w moim wieku lub starszy moderator w wieku do 20 lat to dziecko od 20 do 24 młodzież od 24 i w zwyż dorosły . Prosze sobie to zapamiętać REGULAMIN muszą przestrzegać wszyscy od gości po moderatora

Do czego piejesz? To był normalny post, w którym użyłem związku frazeologicznego - zabronisz mi tego?

Stajnia Augiasza - sprawa, rzecz zaniedbana, zapuszczona, zachwaszczona, w bezładzie
Użyłem tego frazeologizmu, bo myślałem, że Wszyscy wiedzą o co chodzi - jak widać pomyliłem się

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.