Gość Profil usunięty

Rozmowy o wszystkim i o niczym osób w związkach

Polecane posty

poklm09    54
6 minut temu, grego napisał:

Jasne, jasne bez powodu, tak sobie powtarzaj, może w końcu sam w to uwierzysz, albo zwyczajnie nie wiesz co się tu działo,  a przyleciała jakaś panienka, że inna ją brzydko nazwała i już ryczysz jakby ktoś ci rozjechał kota....Oczywiście cała reszta cie już nie interesuje ;). A miałem Cie kiedys z inteligentnego faceta i patrz jak się stoczyłeś... Pamiętaj, że o ironio to właśnie tobie przypadło miano pierwszego buca, który użył tu publicznie słowa "tępak" w odniesieniu do dziewczyny..., choć bywały tu różne błazny i zniewieściałe typki.... Pochwal się czy chociaż dostałeś nagrode czy dzięki swoim koneksjom nie? ;). Oczywiście możesz też sprawdzić kto raportował... nie ma problemu ;)

Widzę, że i Aga już do nas wróciła acz pod nowym kontem, jak to mówią co stare to za nami ;). Pozdrawiam przy okazji ;)

 

Edit

Wy trzej to chyba z jednej parafii nie...? xDxD

Faktycznie powróciłam z nowego konta- konta męża:) jesteś tak bardzo błyskotliwy jak Twoja Gwiazdeczka:)

Co do parafii to z tego co obserwuje to Twoja Gwiazda ma ciągotkę do księży. Tylko nie mów,że też każe Ci się przebierać w sutanne :P

Radzę troszkę uważać na słowa, bo wiesz informacji wiarygodnych nie macie,natomiast ja mam informacje u mocniejszego,wiarygodnego źródła. Także uwaga(ostrzegam) żebyście sobie nie zaszkodzili bo się narażacie.

 

A teraz pozytywnie, dedykuję WSZYSTKIM którzy stają w naszej obronie;)

 

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

O.o Wow, rzeczywiście uosobienie błyskotliwości i inteligencji...

 

Rozumie, że to jeszcze bijesz do sprawy Lucka..., bo oczywiście tam byłas bezstronna ?

Edit

Heh, trochę tu wyskoczyłaś przed szereg.... withanight ma tu tylko jedna prawdziwą panią..., więc to nie było o tobie. Tylko nie bijcie sie teraz o ten prym ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
40 minut temu, grego napisał:

Jasne, jasne bez powodu, tak sobie powtarzaj, może w końcu sam w to uwierzysz, albo zwyczajnie nie wiesz co się tu działo,  a przyleciała jakaś panienka, że inna ją brzydko nazwała i już ryczysz jakby ktoś ci rozjechał kota....Oczywiście cała reszta cie już nie interesuje ;). A miałem Cie kiedys z inteligentnego faceta i patrz jak się stoczyłeś... Pamiętaj, że o ironio to właśnie tobie przypadło miano pierwszego buca, który użył tu publicznie słowa "tępak" w odniesieniu do dziewczyny..., choć bywały tu różne błazny i zniewieściałe typki.... Pochwal się czy chociaż dostałeś nagrode czy dzięki swoim koneksjom nie? ;). Oczywiście możesz też sprawdzić kto raportował... nie ma problemu ;)

Widzę, że i Aga już do nas wróciła acz pod nowym kontem, jak to mówią co stare to za nami ;). Pozdrawiam przy okazji ;)

 

Edit

Wy trzej to chyba z jednej parafii nie...? xDxD

No właśnie widziałem co tu się działo i do czego jest zdolna Twoja protegowana, ledwie pojawiła się jedna osoba a ta wypisuje do jej męża że ta się źle prowadzi, bo pisze z tym albo z tym, a sama chyba nie ma tu faceta by z nim nie pisała.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

No to teraz mnie na prawdę zszokowałeś taką informacją :D. No jest cięta na węszące mężatki i co zrobisz :P

Aga weszła sama między wódke, a zakąskę i zwyczajnie oberwała, mogła się nie wtrącać.... Trzeba było ją uprzedzić w co się pakuje skoro tak wszystko wiedziałeś, a nie teraz płacz...

 

P.S

To jak z tą nagrodą, wywinałeś się ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Weź już przestań z tymi węszącymi mężatkami, od pierwszych postów uczepiła się Agi  bez powodu.

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
48 minut temu, grego napisał:

 

 

 

Edit

Heh, trochę tu wyskoczyłaś przed szereg.... withanight ma tu tylko jedna prawdziwą panią..., więc to nie było o tobie. Tylko nie bijcie sie teraz o ten prym ;)

 hehe ...to już nie jest gejem ? ...ale ty się chłopie motasz jak oszalały a i tak wiemy że zmyślasz co się da żeby się ratować 

nikogo już tu nie oczernicie i nikt wam w nic nie uwierzy .... ale pisz grego  ,zmyślaj ile się da a potem wbijaj do mnie na pw to zobaczysz kto ci syf zrobił i jakim baranem jesteś  


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)
33 minuty temu, grego napisał:

 

 

P.S

To jak z tą nagrodą, wywinałeś się ;)

Od twojej pani tak, Ty ją odbierz.    :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

18 minut temu, Sean napisał:

Weź już przestań z tymi węszącymi mężatkami, od pierwszych postów uczepiła się Agi  bez powodu.

 

Ja po pierwszym poście marko jaki było mi dane tu ujrzeć od razu spuściłem go w kibel i tak jest do dziś. I o czym to ma świadczyć?

Źle się zaczeło dziać jak się wtrąciła w sprawe Lucka..., a to juz jest sobie sama winna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54

@grego,potrzebujesz bolca,bo dostajesz pie*dolca :D

Przebierz się w tą sutanne i idź do kółeczka wzajemnej adoracji, Twoja Gwiazdka była bardzo zadowolona...może Tobie też pomogą :P

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Było już kilka afer z Twoją panią w roli głównej, Więc przejrzyj na oczy Grego w końcu.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

potrzebujesz bolca,bo dostajesz pie*dolca :D

Przebierz się w tą sutanne i idź do kółeczka wzajemnej adoracji, Twoja Gwiazdka była bardzo zadowolona...może Tobie też pomogą :P

 

:ph34r: o rany, z tą błyskotliwoscia to żeś ostro pocisnął with... xD

Edytowano przez grego
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 o kurka co rusz to nowe rewelacje ....no się afera rozwija 

będzie depresja na bank  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

Było już kilka afer z Twoją panią w roli głównej, Więc przejrzyj na oczy Grego w końcu.

 

Ciekawa sprawa, że z tyloma dziewczynami ma do dzis świetny kontakt... Przejrzyj na oczy i ty ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
41 minut temu, grego napisał:

No to teraz mnie na prawdę zszokowałeś taką informacją :D. No jest cięta na węszące mężatki i co zrobisz :P

 

 

 

Sama rozpowiada na lewo i prawo co się u niej dzieje, za trochę pół forum będzie wiedzieć co się u was w łóżku dzieje.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)

I znowu, żeś mnie zszokował tą informacją :D, ale rozumie argumenty sie kończą to wyciagamy PW ;) ?

 

Hej Aga, a powiedz jak Ci się układa z innymi dziewczynami? Ot np. z Meg?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skoro wy na PW najlepiej się czujecie i najbardziej bohaterscy, to czemu nie.     :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709
Napisano (edytowany)

 grego to jak było ? oszalałeś czy tylko się przechwala ? jesz z reki ? :D

a jak to jet jak kobieta w związku pisze z innym facetem w wielkiej tajemnicy  to nie jest przypadkiem ''cichu prostytucja ''? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
Cytat

Skoro wy na PW najlepiej się czujecie i najbardziej bohaterscy, to czemu nie.  

 

No to wal smiało cwaniaczku ;). Dawaj te swoje PW wszystkie jaki tu masz były modku od siedmiu boleści....

 

Edit.

Tak, tak widze marko, że się bardzo starasz zabłysnac ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

a czemu swoje ? może tak  nie swoje chcesz poczytać ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Kurcze Grego , jedna osoba mogłaby mieć do kogoś uprzedzenia, mozna by to zrozumieć, ale nie tylu, a ty brniesz w obronę z uporem maniaka i nie wyciągasz żadnych wniosków.

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
Napisano (edytowany)
21 minut temu, marko-kolo napisał:

a czemu swoje ? może tak  nie swoje chcesz poczytać ? 

O.o No tak, dziś nie piątek.... :ph34r:

 

Cytat

Kurcze, jedna osoba mogłaby mieć do kogoś uprzedzenia, mozna by to zrozumieć, ale nie tylu, a ty brniesz w obronę z uporem maniaka i nie wyciągasz żadnych wniosków.

Po temu, abys ty w końcu wyciągnał wniosek i paru innych g....ołąbków, że są pewne granice na publicznym... Myslisz, że mi się chce pisac z takim marko czy tobą? Chociaż Tobie tobie to niedawno coś odwaliło..., a może od zawsze chciałes dołączyc do "elity" i sie świetnie z tym kryłeś?

 

Edit.

I nie popadaj w syndrom wielkości jak marko... pare osób tu piszących od lat i niszczących nowych to jeszcze nie całe forum... Poprostu żeście się tu tak dobrali i zabunkrowali ;). No powedz ile osób tu nowych jest? Ilu żeście odstrzelili bo wam nie leżeli?

Edit

Mam zacząć na prawde szydzić przez kolejne trzy strony o jakies tam mężatce coś się...?  Czy kończymy pewne sprawy? Zrozumiałeś w końcu coś czy dalej nic?

 

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Widzisz wszystko na swoim przykładzie.   :)

Przyjrzyj się swojej pani co teraz robi, ano próbuje odstrzelać nowych. :P

Mówisz o jakiejś odebranej nagrodzie też na swoim przykładzie, broniliśmy kiedyś jednej i tej samej osoby, tylko że to ty podobno odebrałeś nagrodę a na mnie zwalasz.   Nie sądź innych na swoim przykładzie Grego.    :)

49 minut temu, grego napisał:

O.o No tak, dziś nie piątek.... :ph34r:

 

Po temu, abys ty w końcu wyciągnał wniosek i paru innych g....ołąbków, że są pewne granice na publicznym... Myslisz, że mi się chce pisac z takim marko czy tobą? Chociaż Tobie tobie to niedawno coś odwaliło..., a może od zawsze chciałes dołączyc do "elity" i sie świetnie z tym kryłeś?

 

Edit.

I nie popadaj w syndrom wielkości jak marko... pare osób tu piszących od lat i niszczących nowych to jeszcze nie całe forum... Poprostu żeście się tu tak dobrali i zabunkrowali ;). No powedz ile osób tu nowych jest? Ilu żeście odstrzelili bo wam nie leżeli?

Edit

Mam zacząć na prawde szydzić przez kolejne trzy strony o jakies tam mężatce coś się...?  Czy kończymy pewne sprawy? Zrozumiałeś w końcu coś czy dalej nic?

 

 

O to i szantażem się parasz, bym odpuścił?    :P   nie ten adres kolego.     :)

Wal śmiało mnie żadna mężatka w nic nie wciągnęła, jedyne co to pomogłem innym otworzyć oczy kim tak naprawdę jest.   :)

No teraz mnie uświadomiłeś do końca w przekonaniu że jednak oboje lubicie się paprać w brudach PW.   :D Być pewien że my większe działa wytoczymy wam.   :) Czyli wiadomo po co tak naprawdę wypisywała pewna osoba do wszystkich, ano po to żeby pozbierać o nich informacje w celu  jakiegoś szantażu, tylko wbijcie sobie do główki że inni są bystrzejsi od niej i nie udzielali jej prawdziwych informacji bo dobrze wiedzieli z kim mają do czynienia, a ta to łyknęła jak młody pelikan..     :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poklm09    54
45 minut temu, grego napisał:

 

:ph34r: o rany, z tą błyskotliwoscia to żeś ostro pocisnął with... xD

Grzesiek, @withanight to Ci nie pomoże, bo w facetach nie gustuje, tak jak ty :D

 

Przeczyść se komin bo Ci czad zatruwa móżdżek... A jak nie pomoże to poluzuj se szelki bo Cię gacie g*ałcą i sie spinasz niepotrzebnie xD

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Rany dziewczyno ile ty masz lat? 12, 15? I co tam słychać u MEG bo masz z nią świetny kontakt ponoć ;)

 

@ sean oj Sean ale ty się już pograzasz,  serio nie poznaje ciebie i daruj sobie te żałosne wywody i tlumaczenia. Razem z marko tu zaczęliście straszyć co tam na mnie macie, wiec wklej te screeny, a nie będziesz ty pier... I odwracał kota ogonem jak jakiś malolat...

Jaki szantaz chlopie? Ot zwyczajnie się ponabijamy jak to jakas mężatka przyprawiła rogi mężowi ;) . Przecież ja tam żadnych PW nie mam ;). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

grego a co z twoimi rogami ? rosną czy obciąłeś ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj