Skocz do zawartości

Reklama

Kupno Belarusa 1025 opinie

traktor kupno gospodarstwo 25ha

• Dodaj odpowiedź
11 odpowiedzi na ten temat

#1 Dropek

Dropek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 09 listopad 2013 - 16:03

Witam zamierzam kupić nowy traktor a mianowicie Belarus 1025 czy go polecacie czy jest awaryjny ile pali i czy w orce uciągnie pług 4 skibowy obracany i agregat uprawowo siewny czy polecacie ten traktor proszę o pomoc Liczę na Waszą pomoc !!!

#2 padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 392 postów
  • 6978755

Napisany 09 listopad 2013 - 16:23

Smigam belarusem 952 wiec powiem ci ze z tego co slyszalem w 1025 jest skrzynia dosc ciezka do jazdy i do 4 obrotowej bedzie potrzebny dodatkowy obciaznik bo ma dosc lekki przod , ja bym bral 952 pare koni mniej ale dla mnie lepszego sprzetu nie ma . :)

#3 kris1

kris1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 09 listopad 2013 - 17:08

Najgorsze wlasnie sa w nich skrzynie. Wiem cos o tym bo mam wlasnie 1025 i ta skrzynia to porazka zupełnie, jesli chodzi o silnik to chodzi dobrze ale tez spalic troche potrafi ale za to moc ma nie mozna powiedziec
Kris1

#4 Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2165 postów
  • 10855313
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 09 listopad 2013 - 17:23

zadko który ciagnik dorówna im mocą spalanie ok bo to ten sam silnik co 952 .. skrzynia jak juz ma sie wprawe to idzie
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

#5 grzesior90

grzesior90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisany 09 listopad 2013 - 17:31

Posiadam pronara 1025A. Spalanie to od 10 do 13 litrów na hektar w orce 4 skiby zagonowy. klasa IV najczęsciej. Skrzynia nie jest taka zła bo do pracy w polu jest super. Przełożenia są odpowiednie ale z transporrtem gorzej jak z jedynki szosowej trzeba ruszyć z ładunkiem .Ogólnie polecam . Mój nastepny traktor to prawdopodobnie bedzie belarus 1221 lub pronar 1221. Wiadomo są awarie ale w jakiej marce  ich nie ma.

#6 daniel123455

daniel123455

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 listopad 2013 - 18:24

ja mam belarusa 1025 3 lata i jestem z niego zadowolony mam 4 obrotowa ktora wazy tone dwiescie i smigam agregat mam uprawowo siewny 3m i jestem zadowolony

#7 huberttyburski

huberttyburski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 26 grudzień 2013 - 12:28

ja mam takiego tylko ze ja 4 na resorze mam i musze załozyc obcioznik i tak i tak

#8 konrad97

konrad97

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów
  • 7692030

Napisany 09 kwiecień 2014 - 15:15

A mój wujek ma i to istny złom . Co chwilę się psuje . W zimę przy -5 nie odpala kurde on przy +5 ciężko ma . W lato czasami nawet odpalić nie idzie, a broń boże go zadusić to pół dnai się meczysz.  Oleje ciekną z każdej strony. Największy minus, brak klimy . W żniwa w dzień nie idzie nim robić. Dlatego jak ja jestem wszystkie polowe robie w nocy . Chodź i z tym ciężko bo ma ch*jowe światła orginalne . xDD Ja ogółem nie polecam . :) już bym wolał kupić 15-20letniego Ursusa niz nowego Belarusa :)

#9 jahooo

jahooo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 414 postów

Napisany 09 kwiecień 2014 - 17:16

konrad97 - jak dba tak ma. Gdyby o niego zadbał i pozaglądał, co jest nie tak, nie byłoby problemów z paleniem, wyciekami.

#10 arab1

arab1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 11 kwiecień 2014 - 21:13

Powiem tak jaka cena taka jakość ,Jak widziałem nowego belarusa 1221.4 z common rail ,jaki tam jest gąszcz przewodów ,różnego rodzaju wężyków na silniku ,masakra ,mocno to wszystko przekombinowane

Chyba robią co mogą aby nie wypażć z rynku ,ale atrakcyjna to jedynie w tym wszystkim cena

Ciekawi mnie bardzo czy potrafili by za te same choćby pieniądze zrobić ciągnik jakościowo porównywalny z zachodnimi

#11 Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1548 postów
  • 10992412

Napisany 11 kwiecień 2014 - 21:28

@arab1 Nikt nikomu nie kaze kupowac silnika z CR. Jest do wyboru do koloru roznych typow, m.in. z normalnymi MMZ. Nie ma co narzekac choc w moim przypadku na brak rewersu ale jak narazie na nic wiecej.

@konrad97 jak twoj wuj Belarusa tak niszczy to innego Ursusa tez by zdziadowal, moze niech lepiej koniem robi, tak to byl by dobry pomysl. Belarusy slyna z zapalania na dotyk (wystarczy przekrecoc kluczyk na ulamek sekundy) szczegolnie te z 24voltowym rozruchem. A jak tobie tak goraca w lato to zaluz sobie klime albo wentylator chlodnicy z samochodu z konkretnym silnikiem, tylko sie nie przeziab i nie nazekaj.

Edytowany przez Junkers, 11 kwiecień 2014 - 21:39.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4  -  U C-330

AgroFoto

• Reklama AgroFoto
  •  

#12 Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2165 postów
  • 10855313
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 13 kwiecień 2014 - 14:33

wzachodnich markach jest przeważnie to ze płaci sie za marke .. fakt wykonanie tez jest lepsze niekt temu nie zaprzeczy .. ale gdyby belarus kosztował tyle co fendt tez był by tak a moze i lepszy
Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Dodaj odpowiedź

Zobacz także