agros99

ciagnik 130-150 KM DO 65000

Polecane posty

agros99    11

Witam. Chciałbym podpytac Forumowiczów, Jaki ciągnik wg. waszej opini najlepszy(najmniej awaryjny) o mocy 130-160 KM, w kwocie do 65000zł. Traktor potrzebny do orki, uprawy 60 ha. Wiem że w tej kwocie to w grę wchodzą Renault, Massey, Zetor 16245 oraz nasz ursus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samtech84    101

Szukaj ładnego Zetora 16245 albo Ursusa 1634 ciągniki tanie w eksploatacji, wytrzymałe i wbrew panującej opinii mało awaryjne. Wiadomo skrzynie biegów w nich mają mało przełożeń ale za to są tanie w ewentualnej naprawie. Miałem MF 8220 w ładnym stanie na początku było fajnie, po jakimś czasie zaczął się sypać, na części czekaj (z zamiennikami słabo, oryginalne drogie w ch..) na serwis czekaj. Na szczęście udało mi się go sprzedać i kupiłem 1634 i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał11    3
52 minuty temu, wojtal24 napisał:

popatrz za Same

Polecam Same Antares 130. Mam taki i bardzo dobrze się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957
12 godzin temu, MalyJohn napisał:

8110 massey mam. zapraszam na pw. akurat na sprzedaż

masz juz następce ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poderwa    24
9 godzin temu, agros99 napisał:

O Case nie myślałem. Kolega ma ale MX i ładnie to chodzi, tylko ze 2014 rok. 

Case MX 120 popatrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczor94    0

Polecam renault np. 155.54 bardzo fajny ciagnik, mocny i ekonomiczny. Miałem dotychczas kilka renówek 133.14, 145.14 teraz jest 155.54 każda była niezawodna. Pracuje z agregatem uprawowo-siewnym i pługiem 5-cio skibowym zagonowym. Teren płaski, ale za to glina i spokojnie sobie radzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agros99    11

Dzięki za podpowiedzi, ostatecznie szukam Renault 155,54 , albo zetor 16245. Ze wskazaniem na Renault.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agros99    11

No i trafił się Renault Temis 650. W trzy tygodnie zrobione 100 godzin i jestem meega zadowolony. Jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Mily
      Witam, poszukuję ciągnik o mocy 170-200 KM. W posiadaniu mam Valtre 700(70km) , Valtre t153(160km)  i do zeszłego tygodnia Valtre 8050(116km) którą sprzedałem. Ma on pracować na ok 120 ha w pagórkowatym terenie. Głównie ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym i pługami w które też muszę go zaopatrzyć. Polecicie jakieś konkretne modele? Nie ukrywam że najbardziej zadowoliła by mnie Valterka ale nie ma się co ograniczać do jednej marki, prawda? :] No i teraz temat który boli najbardziej a mianowicie kasa. Myślę że nie chce wydać więcej niż 140 tyś. 
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

      A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 
       
    • Przez PrzedstawicielGS
      Witam, Szukam części do traktora Deutz z 1940 roku f2m 315 lub podobne. Ewentualnie mogę kupić cały ciągnik. Jeśli ktoś coś wie lub ma, to polecam się pamięci. 
      tel. 507 79 79 04
      Marek
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj