Blusik

Kupie ramę z dokumentami do traktora SAM

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kamilos97
      Witam posiadam Sama z silnikiem Andoria S320 i mam takie pytanie dotyczące  poruszania się na drodze otóż nieraz muszę dojechać do pola i niestety muszę wjechać na drogę jest to niewielki odcinek drogi mianowicie 2km, sam nie jest zarejestrowany i nie posiada ubezpieczenia jedynie co to jest wyposażony w pełnie oświetlenie, odblaski i jest sprawny w 100% posiada hamulce itd, czy ktoś posiada takiego sama i przerabiał ten temat lub ktoś wie co grozi za taką jazdę chcę mniej więcej wiedzieć co grozi za to i też nie chcę sobie narobić problemów z tego co wyczytałem to niektórzy piszą żeby założyć pług z przodu i podchodzi  pod pojazd wolnobieżny i tak można jeździć  a część osób znowu piszę że i tak nie wolno czy ktoś przerabiał ten temat lub kogoś zatrzymała policja i może się wypowiedzieć na ten temat ?   
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam silnik s15 po remoncie chce usunąć kamien który zebrał się w nim przez 30 lat kwasy solnego nie dostane jak zaleca insrukcja ale co powiecie na kwasek, odkamieniacz lub ocet. W jakich proporcjach to mieszać jeśli wchodzi tam 10l wody a kamienia przez te lata będzie tam hoho. 
      Np 2 saszetki kwaksu 2 odkamieniacza butelka octu i reszta woda? 
      Pozdrawiam
    • Przez aron
      Jak w temacie może ktoś oś wie na ten temat. Potrzebuję przedni most do mf 3060 mam niedaleko możliwość kupna od 6120/30 Tylko czy będzie pasował? Jak porównać?
    • Przez dawmal1222
      Witam, dorabiamy do łychy zamykanie typu krokodyl, chciałbym się zapytać, czy muszę dokupować do zębów górnych tulejki, żeby je wspawać w ramę? Czy wystarczy np kawałek rurki fi 30 czy coś takiego? Koszt 17zł za jedną tulejkę trochę mi się nie uśmiecha
    • Przez damian123141
      kupię rame siewnika kleine maxicorn taką jak na zdjęciu , prosze o pomoc gdzie mógł bym taką kupić 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj