Skocz do zawartości

Zdjęcie

case 5140

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:14

case 5140 witam wszystkich.mam taki problem ze ciagnik nie podnosi maszyn ciagle mruga zolta lampka.maszyny moge tylko podnosic z blotnika tzn przez ehr.prosze o pomoc i porade co moze byc przyczyna ze nie podnosi z kabiny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case 5140 Dzisiaj, 07:10
  •  

#2 Share Edziu

Edziu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 25 październik 2013 - 19:54

case 5140 Ta zółta lampka powinna zgasnąć wtedy działałby ehr w kabinie,może nie łączy właśnie ten włącznik jego idzie rozebrać i wyczyścic

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 25 październik 2013 - 20:30

case 5140 po pierwsze ten ciągnik nie ma EHRu tylko dzoistik góra duł podnośnik jest mechaniczny a przyczyna leży gdzie indziej
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share Sobolek

Sobolek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 26 październik 2013 - 07:18

case 5140 Myślę że wajcha z ciągnika, która prowadzi do pompy mogła spaść w którymś miejscu.

#5 Share Edziu

Edziu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 27 październik 2013 - 09:21

case 5140

witam wszystkich.mam taki problem ze ciagnik nie podnosi maszyn ciagle mruga zolta lampka.maszyny moge tylko podnosic z blotnika tzn przez ehr.prosze o pomoc i porade co moze byc przyczyna ze nie podnosi z kabiny.

No i co działa?sprawdzałeś ten przełącznik?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share jack83

jack83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 422 postów
  • Zainteresowania:agrochemia
    sport

Napisany 27 październik 2013 - 09:41

case 5140 u mnie było podobnie .przyczyna byl uszkodzony przekażnik.zdejmij panel (cały plastik) na dole po lewej stronie tzn od tylnej szyby sa takie dwie kostki( u mnie były czerwone) jedna z nich bedzie uszkodzona kupuje nową pamietaj o tym samym amperarzu koszt ok 20zł

#7 Share Norman

Norman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 16:28

case 5140 "po pierwsze ten ciągnik nie ma EHRu tylko dzoistik góra duł podnośnik jest mechaniczny a przyczyna leży gdzie indziej"

Mylisz się kolego on ma EHR + sterowanie mechaniczne, same przyciski od sterownia podnośnikiem na błotnikach o tym świadczą. Dżojstik ma 5 pozycji, w jednej tylko pozwala na korzystanie z dźwigni w innych przypadkach dźwignia jest nie aktywna, pokrętło służy do regulacji siłowej podnośnika i regulacji prędkości opuszczania.

Edytowany przez Norman, 08 listopad 2013 - 16:30.

#8 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 10 listopad 2013 - 19:06

case 5140 Norman jak zaczniesz je naprawia to i zacznij się wypowiadać i nie pisz że się mylę bo znam bardzo dobrze konstrukcję tego ciągnika , poza tym jak coś ma przycisk to nie znaczy ze od razu jest to elektronika! jak znajdziesz w nim moduł EHRu bez którego raczej on nie działa i panel z potencjometrami , to się odezwij, aha i rozszyfruj sobie skrót EHR to ci odpowie na nurtujące cię pytanie czy przełącznik góra duł to to samo co EHR
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#9 Share Norman

Norman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 17:55

case 5140 Kolego jak się mylę to popraw. EHR bodajże elektro-hydrauliczne serownie podnośnikiem, to przyciski, przekaźniki i cewki są mechaniczne, może to nie jest pełen EHR tak jak widziałem w MF 3070, ale nie jest to sterownie mechaniczne jak w C 360, Wiem że jest różnica pomiędzy elektryką a elektroniką nie wiem co więcej powiedzieć rozjaśnij mi ten skrót i wytłumacz jaki to rodzaj podnośnika.

Edytowany przez Norman, 13 listopad 2013 - 16:45.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share waldemaros

waldemaros

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 412 postów

Napisany 11 listopad 2013 - 20:15

case 5140 panowie juz doszlem poprostu kabel byl od masy przetarty i dlatego nie zalaczal sie podnosnik

Dodaj odpowiedź