pawlik1m

nowy pług do 10 tys

Polecane posty

pawlik1m    0

witam posiadam john deera 100 KM i chciałbym do niego dokupić jakiś pług fundusze mam ograniczone co koledzy mogą mi doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamkon    16

Koniecznie musi być nowy? Jeśli tak to pewnie jakaś czwórka 4x45 albo 4x50 w zależności od klasy ziemi i wtedy tylko Polskie produkcje. Ja wolałbym na Twoim miejscu kupić zachodnia trójkę obrotową z pacomatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mag    1

Do 10 tys to nie poszalejesz. Podejrzewam że Polskie produkcje takie jak Staltech i Agromasz. Ja polecam Staltecha - kilku moich znajomych ma - nie pamiętam modelu dokładnie ale U170 czy coś w tym stylu. 4 skibowy kosztuje jakoś ok 9 tys zl. Jest jeszcze model na resorze ale to chyba ok 16 tys. Też Staltech. Taki akurat ma mój sąsiad i jedynie ze dwa razy mu się belka mocująca do Tuz urwała. Wymienili na gwarancji i to samo. Więc pospawał u jakiegoś kowala i teraz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A może coś z akpila byś wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    533

Daj sobie spokój z nowym polskim pługiem, kup coś używanego z zachodu niekoniecznie obrotówka jak nie potrzebujesz. W okolicy gośc ma nowego Akpila obrotowego, to niestety zaraz na początku urwała się cała głowica od obrotu, pług został naprawiony na gwarancji i prawdopodobnie zmienił właściciela.

Edytowano przez margoo78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case-jxu-95    12

Bardzo dziwne to co napisałeś o tym akpilu nie wiem jakim traktorem musiał gościu orać aby urwać wieżyczkę obrotu a gdzie były zabezpieczenia korpusów.Osobiście użytkuję pług obrotowy km 180 i jestem zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlik1m    0

kupując używkę trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami wymiany podzespołów a chwilowo że tak powiem d*pa groszem nie śmierdzi wolę kupić coś tańszego niż brać kredyt. co powiecie o takim pługu jak Unia Tur Vario 4 B znalazłem taki niedaleko używany jeszcze cały w orginale żadna część nie była wym. za 7 tyś. opłaci się jechać go obejrzeć malub miał ktoś z was do czynienia z takim pługiem prosze o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj