Skocz do zawartości

Zdjęcie

nowy pług do 10 tys

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawlik1m

pawlik1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 17:21

nowy pług do 10 tys witam posiadam john deera 100 KM i chciałbym do niego dokupić jakiś pług fundusze mam ograniczone co koledzy mogą mi doradzić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
nowy pług do 10 tys Dzisiaj, 17:46
  •  

#2 Share adamkon

adamkon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, sporty siłowe

Napisany 04 sierpień 2013 - 18:07

nowy pług do 10 tys Koniecznie musi być nowy? Jeśli tak to pewnie jakaś czwórka 4x45 albo 4x50 w zależności od klasy ziemi i wtedy tylko Polskie produkcje. Ja wolałbym na Twoim miejscu kupić zachodnia trójkę obrotową z pacomatem.

#3 Share chmielziom1812

chmielziom1812

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 19:06

nowy pług do 10 tys ja proponował bym ci kupić jakiegoś używanego kvernelanda :) starsze modele są w przystępnych cenach a orają pięknie :D

#4 Share Mag

Mag

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 19:39

nowy pług do 10 tys Do 10 tys to nie poszalejesz. Podejrzewam że Polskie produkcje takie jak Staltech i Agromasz. Ja polecam Staltecha - kilku moich znajomych ma - nie pamiętam modelu dokładnie ale U170 czy coś w tym stylu. 4 skibowy kosztuje jakoś ok 9 tys zl. Jest jeszcze model na resorze ale to chyba ok 16 tys. Też Staltech. Taki akurat ma mój sąsiad i jedynie ze dwa razy mu się belka mocująca do Tuz urwała. Wymienili na gwarancji i to samo. Więc pospawał u jakiegoś kowala i teraz jest ok.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share kondzio1579

kondzio1579

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 20:25

nowy pług do 10 tys A może coś z akpila byś wybrał

#6 Share margoo78

margoo78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 20:36

nowy pług do 10 tys Daj sobie spokój z nowym polskim pługiem, kup coś używanego z zachodu niekoniecznie obrotówka jak nie potrzebujesz. W okolicy gośc ma nowego Akpila obrotowego, to niestety zaraz na początku urwała się cała głowica od obrotu, pług został naprawiony na gwarancji i prawdopodobnie zmienił właściciela.

Edytowany przez margoo78, 04 sierpień 2013 - 20:38.

#7 Share case-jxu-95

case-jxu-95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 286 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 21:14

nowy pług do 10 tys Bardzo dziwne to co napisałeś o tym akpilu nie wiem jakim traktorem musiał gościu orać aby urwać wieżyczkę obrotu a gdzie były zabezpieczenia korpusów.Osobiście użytkuję pług obrotowy km 180 i jestem zadowolony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pawlik1m

pawlik1m

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 04 sierpień 2013 - 21:44

nowy pług do 10 tys kupując używkę trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami wymiany podzespołów a chwilowo że tak powiem d*pa groszem nie śmierdzi wolę kupić coś tańszego niż brać kredyt. co powiecie o takim pługu jak Unia Tur Vario 4 B znalazłem taki niedaleko używany jeszcze cały w orginale żadna część nie była wym. za 7 tyś. opłaci się jechać go obejrzeć malub miał ktoś z was do czynienia z takim pługiem prosze o opinie