Skocz do zawartości

Zdjęcie

claas consul czy volvo 1130

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share gatrem

gatrem

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 10:21

claas consul czy volvo 1130 Witam wszystkich Forumowiczów
potrzebuję opinii który kombajn lepiej kupić, claasa consula czy volvo 1130, oba w bardzo dobrym stanie oraz podobnej cenie, tylko że consul bez kabiny a z sieczkarnią, volvo z sieczkarnią i kabiną.
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
claas consul czy volvo 1130 Dzisiaj, 12:06
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 11:57

claas consul czy volvo 1130 Ja bym wybrał classa. Wiecej ich jest, Łatwiej o części uzywane w razie awarii. Może to mało istotne ale one miały silniki perkinsa a one cieszą się uznaniem.

#3 Share matek896

matek896

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 12:02

claas consul czy volvo 1130 Wujek posiada claasa juz 4 lata złego słowa nie powie kombajn sprawuje się super bez awarii tylko aby lać paliwo

Ja bym wybrał classa. Wiecej ich jest, Łatwiej o części uzywane w razie awarii. Może to mało istotne ale one miały silniki perkinsa a one cieszą się uznaniem.

NIe wszystkie mają silniki perkinsa były różne montowane

Edytowany przez matek896, 05 lipiec 2013 - 12:00.

#4 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 13:33

claas consul czy volvo 1130 Wiem że nie wszystkie bo niektóre miały silnik mercedesa ale o mercedesie tez złego słowa nie można powiedzieć.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 15:35

claas consul czy volvo 1130 z tych 2 to wziąłbym Claasa. Powód ? Dostępność części. Niedaleko mnie ma jakieś Volvo i przeklina bo nie może nigdzie części kupić. A Consula sam mam i moge śmiało polecić :D

#6 Share gatrem

gatrem

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 19:47

claas consul czy volvo 1130 Oba kombajny do kupienia są z tym samym silnikiem perkinsa 4 cylindry, sklep z częściami do volvo czy claasa też mam prawie na miejscu więc z częściami problemu nie będzie.
W volvo wszystkie paski nowe, także łożyska i inne części, w claasie niestety zrobione mało; chyba motowidła i wytrząsacze i coś tam jeszcze ale już nie pamiętam dokładnie co.
jak volvo zostało wszystko zrobione i przygotowane oraz gwarancji to warto wziąć czy nadal polecacie claasa, pytałem wiele osób który wziąć i spotkałem się z różnym zdaniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 05 lipiec 2013 - 20:11

claas consul czy volvo 1130 Miałem Consula i złego slowa o nim nie mogę powiedzieć ,sprzedalem go znajomemu na wsi i kosi do tej pory i też nie narzeka a on z tych co łożyska wymieniaja jak juz sie rozpadnie :D .
Z częsciami do niego nie ma problemów jak nie nowe to używane .

Dodaj odpowiedź