Zaloguj się, aby obserwować  
Mareczek78

części regenerowane - w jakie warto zainwestować a w jakie nie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mareczek78    2

Witam - chciałbym poznać wasze opinie na temat części regenerowanych. Mam prośbę, aby ktoś kto miał okazję takie części eksploatować wypowiedział się.

 

Na pierwszy ogień chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat wariatora po regeneracji, gdyż lata świetności mojego minęły. Nowy kosztuje ponad 600 stówek - regenerowany 300 i stary trza zdać. Jak się sprawują te po regeneracji?

Jako drugi orbitrol - ja nie mam z nim doświadczenia bo jak na razie działa, ale znajomy zakupił regenerowany za 400 stówy i nie jest zadowolony (przecieki).

 

Zapraszam do dyskusji

Edytowano przez Mareczek78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mareczek78    2

i co - wszyscy kupujecie nowe podzespoły? Nikt nie miał przygód z wariatorem i dylematu czy nowy czy regenerowany?

A może sami naprawiacie i jest ok. Jeśli tak to podzielcie się wiedzą jak wariator naprawić i jakie to koszta... ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

Odpukać bizonik 23 lata sporo innych podzespołów wymienionych a wariat ok, zasada co pisze w instrukcji praktycznie jedyny smarownik co trzeba co dziennie smarować a kto ma możliwość i chęc nawet dwa razy dziennie przy intensywnym koszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    320

no raczej coraz trudniej o firmy regenerujące podzespoły stąd takie małe zainteresowanie wg mnie.

Sam mam stary rozdzielacz do C-330M, który ponoć jest zużyty i myślę czy go gdzieś nie dać do regeneracji.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Exx    7

Wariator po regeneracji juz 5 sezon i śmiga cena jeśli sie nie mylę to było 250zl

Rozdzielacz i orbitrol regenerowany w Tucholi 3 sezony temu i jest ok cena 300zl

a reszta to raczej nowe kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

A wie ktoś może jaki jest koszt regeneracji rozdzielacza tego dwu sekcyjnego? Nawet bez hedera puszcza w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez krzychu12
      Sprzedam katalogi części do kombajnów Bizon 5042 i 5052 Super. Cena do negocjacji.
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez farmerxx97
      Witam forumowiczów   pisze do was z zapytaniem gdzie kupujecie części do waszych jelonków    Oczywiście pomijając "SERWISY" gdzie ceny są czasami kilkukrotnie większe.
    • Przez Arasowsky
      Witam. Mam problem z rozdzielaczem, który puszcza olej, tym trzpieniem, do którego jest wsunięta wajcha, gdy podnoszę do góry lub na dół.
      Wymiana uszczelniaczy coś pomoże? Czy w środku tam się coś mogło wytrzeć?
    • Przez ReverS07
      Witam!
      Mam pytanie co do wycieraczki do Władimirca. Nie wiem gdzie kupić nową. Ma ktoś z Was jakieś namiary czy zdjęcia. Po prostu chce wymienić na nową
      A i jeszcze jak zdjąć te pióro z ramienia wycieraczki T25 to może bym tylko pióro wymienił
      Z góry Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj