Zaloguj się, aby obserwować  
Franke

Pieniądze

Polecane posty

Franke    0

Muszę uzbierac ok. 400 zł w przeciągu miesiąca. Macie może jakieś pomysły.

Pomóc sąsiadom nie pójdę ponieważ razem z bratem i mamą prowadzimy gospodarstwo i zawsze jakaś robota w domu jest.

Z góry dzięki za propozycje.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Zbieraj złom,sprzedaj kilka bel z sianokiszonką i masz 4 stówki :D A tak poważnie to właśnie poszukaj czegoś na sprzedaż.Najlepiej coś starego im starsze tym lepsze.Ksiązki,obrazy,malowidła,kołowrotek,maszyna do szycia,sierpy,stare naczynia itd. To co dla ciebie jest starym śmieciem dla innych może być towarem którego szukali dłuższy czas.Tak kiedyś kolega zarabiał całkiem ładne pieniądze.Zbierał jakieś stare klamoty,rozwalone,zdekompletowane,naprawdę były to śmieci i na allegro wystawiał.Sprzedawało się wszystko,sam był pod wrażeniem i zastanawiałem się kto to kupuje. :huh: Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Ja zbieram większe pieniądze i w dłuższym czasie, ale mój sposób jest taki, żeby zakleić taśmą jakiś pojemnik (raz miałem słoik, a raz kubełek po śledziach) taśmą tak aby dało się tylko wrzucić pieniądze. Musi być jak najmniej kuszące aby wyciągnąć. Do tego pojemnika wrzucałem pieniądze które mi się udało zdobyć. Reszta ze sklepu, mama dała mi pieniądze do internatu abym sobie coś kupił to tylko picie, a reszta w skarbonkę. Tak jak kolega pisze coś można sprzedać tylko abyś głupoty nie zrobił i nie sprzedał tego co będzie Ci jeszcze potrzebne w przyszłości.

400 zł też nie jest jeszcze tak dużo to może od ktoś Ci pożyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mantas
      Mam na myśli kupowanie młodych byczków, odchowywanie i sprzedawanie, jest to opłacalne czy nie?
      Jak ktoś coś wie to proszę pisać, i proszę o pomoc w rozpoczęciu takiej hodowli
    • Przez PolskiTraper
      Witam. Interesuje mnie szczera opinia na temat wypłaty odszkodowań łowieckich, a dokładniej czy myśliwi je rzeczywiście wypłacają. Jakie to są sumy tzn. czy współmierne do szkód spowodowanych przez zwierzyne. Widziałem tutaj na forum w jednym z tematów, że opinie są bardzo złe tzn. myśliwi nie dopełniają swoich obowiązków jakimi są wypłaty odszkodowań, często są to sumy niewspółmierne do strat. Powiedzcie jak to w rzeczywistości u was jest.
      Jestem również zainteresowany stosunkiem samych myśliwych do rolników, ich podejściem do tematu. Proszę o szczere wypowiedzi.
    • Przez Mat
      Witam.
       
      Przedstawię moje pytanie z jakim się borykam.
       
       
      Wybieram się do pracy i idę na rozmowę lecz umowa będzie o pracę.
       
      A dostałem dzisiaj drugą ofertę, tyle że musiał bym założyć własną działalność gospodarczą. A pytanie moje brzmi. Jeżeli w przyszłości bede chciał się starać o młodego rolnika (2,3,4 lata) to będę mógł złożyć wniosek prowadząc prywatną działalność gospodarczą?
      Obecnie nie mam żadnej ziemi na siebie. Ale składając wniosek nie bedzie problemu z jej przepisaniem. Chodzi mi jedynie o tę zależność czy prowadząc działalność gospodarczą bede mógł bez problemu starać sie o młodego rolnika czy też trzeba będzie rozwiązać ją?
      Bo również myślałem nad wnioskiem o dofinansowanie z urzędu pracy iż w chwili obecnej jestem bezrobotnym. Lecz korzystając z pomocy urzędu nie bedę mógł potem z młodego rolnika.
       
       
      Czekam na odpowiedzi i z góry dziękuje.
      Pozdrawiam
    • Przez szakajacapomocy
      Witam. Szukam kogoś najlepiej kancelarii która pomoże mi odzyskac moje pieniądze które poprzez wystwione faktury powinnam otrzymać. Co mam dalej zrobic i zna ktoś z Was jakąś kancelarie która sie zamuje windykacją.Dziekuje
    • Przez smutnyrolnik
      Witam, od dluzszego czasu hodowalem trzode i nawet byly z tego jakies zyski, niestety zdrowie nie pozwala na dalsza hodowle.Mam 11 ha, sprzet taki sobie moze zaczac uprawe jakiegos zboza lub czegos innego?A moze juz czas zlikwidowac gospodarstwo?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj