Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ok :)

to wszyscy macie ode mnie jako mikołajki UWAGA😂 miłe słowo😘 😄na tyle to mnie stać😅😎😎

 Na szmatki 👙👗👚👜👠💄 itd.

Edytowano przez Daria54321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

Daria54321 napisał:

Ok :)

to wszyscy macie ode mnie jako mikołajki UWAGA😂 miłe słowo😘 😄na tyle to mnie stać😅😎😎

 Na szmatki 👙👗👚👜👠💄 itd.

Jak tą pierwszą szmatke przymierzysz to wpadnę w gości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
witajcie, witajcie, wróciłem ze spotkania, coś mnie ominęło patrzę na forum. Czy Wy potraficie dyskutować argumentami czy tylko wyzywać innych. Założę się że nikt nie przeczytał nawet spisu treści tej książki, mimo iż jest dostępna w pdf za darmo. Tam jest również opisany mózg i psychika mężczyzn, jedyne 240 stron. 4 godziny czytania. Jeśli chodzi o manipulacje to dałaś popis swoich umiejętności, niech to będzie nauką i wstępem do znacznie większych możliwości kobiet.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172
@Maverick kiedyś czytałem "zakazany owoc czy ogród" jakiejś Nancy nazwiska nie pamiętam. To dopiero hardkor jakie kobiety mają myśli na temat sexu. Byłem w szoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 o jej ...żebyś  zobaczył jaki kobieta potrafi mieć odlot to dopiero byś się zdziwił ...na razie czytaj kto wie może kiedyś coś trafisz :D

  • Haha 2

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

I wszystko jasne z kąd taki awers do kobiet. 

Coś ci zdradzę nie sugeruj się jakimiś wyssanymi z palca naukowymi teoriami tylko idź na żywioł. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
Czyj awers? Jeśli myślisz że stwierdzenie że kobiety to materialistki jest krzywdzące, to kompletnie nie załapałeś o czym mówię. Kobiety biologicznie dążą do rozmnożenia się z jak najlepszymi, najzaradniejszymi, najzdrowszymi i najbardziej władczymi genami, bo tacy mężczyźni przekażą dziecku zdolność do przetrwania. To jest takie proste. Inaczej już dawno ludzkość by wyginęła. To jest bardzo dobry i skuteczny mechanizm i nikt nie ma awersu do kobiet.
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fenix30    172

marko-kolo napisał:

 o jej ...żebyś  zobaczył jaki kobieta potrafi mieć odlot to dopiero byś się zdziwił ...na razie czytaj kto wie może kiedyś coś trafisz :D

Jak czytałem to byłem w gimnazjum. Czyli w połowie mojego wieku. :) @Primo żywioł najlepszy. A jeszcze lepiej jak nic nie pamiętasz a kobieta zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Chyba za dużo n

3 minuty temu, Maverick napisał:

Czyj awers? Jeśli myślisz że stwierdzenie że kobiety to materialistki jest krzywdzące, to kompletnie nie załapałeś o czym mówię. Kobiety biologicznie dążą do rozmnożenia się z jak najlepszymi, najzaradniejszymi, najzdrowszymi i najbardziej władczymi genami, bo tacy mężczyźni przekażą dziecku zdolność do przetrwania. To jest takie proste. Inaczej już dawno ludzkość by wyginęła. To jest bardzo dobry i skuteczny mechanizm i nikt nie ma awersu do kobiet.

Chyba za dużo naoglądałeś się "Nat Geo Wild"

 

3 minuty temu, fenix30 napisał:

 

 

Jak czytałem to byłem w gimnazjum. Czyli w połowie mojego wieku. :) @Primo żywioł najlepszy. A jeszcze lepiej jak nic nie pamiętasz a kobieta zadowolona. :)

Właśnie że źle jak nie pamiętasz. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127
W książkach jest to samo. Te mechanizmy są wokół Nas, ale musimy nauczyć się je dostrzegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
16 minut temu, fenix30 napisał:

 

 

Jak czytałem to byłem w gimnazjum. Czyli w połowie mojego wieku. :) @Primo żywioł najlepszy. A jeszcze lepiej jak nic nie pamiętasz a kobieta zadowolona. :)

No nie mów , że zasnales a później jeszcze musiałeś zapłacić xD

  • Haha 2

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloress   
Gość Doloress
58 minut temu, Maverick napisał:

witajcie, witajcie, wróciłem ze spotkania, coś mnie ominęło patrzę na forum. Czy Wy potraficie dyskutować argumentami czy tylko wyzywać innych. Założę się że nikt nie przeczytał nawet spisu treści tej książki, mimo iż jest dostępna w pdf za darmo. Tam jest również opisany mózg i psychika mężczyzn, jedyne 240 stron. 4 godziny czytania. Jeśli chodzi o manipulacje to dałaś popis swoich umiejętności, niech to będzie nauką i wstępem do znacznie większych możliwości kobiet.

To pomogłam? 😛 Nie dziękuj :D oczywiście zajrzę do książki jeśli znajdę chwilę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
12 minut temu, Maverick napisał:

W książkach jest to samo. Te mechanizmy są wokół Nas, ale musimy nauczyć się je dostrzegać.

No nie mogę 😫

Zamiast zdać się na instynkt to ten z książek dowiaduje się o co chodzi w pszczółkach i kwiatkach. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
2 godziny temu, fenix30 napisał:

 

Przepraszamy za ten klimat. :)

No co, dziewczyna sama chciała na wieś, a że trafiła na wiochę to cóż xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maverick    127

PRIMO napisał:

12 minut temu, Maverick napisał:

W książkach jest to samo. Te mechanizmy są wokół Nas, ale musimy nauczyć się je dostrzegać.

No nie mogę 😫

Zamiast zdać się na instynkt to ten z książek dowiaduje się o co chodzi w pszczółkach i kwiatkach. 

Drwiłeś z instynktu, bo o nim pisałem, a teraz chcesz się na niego zdać?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385
5 minut temu, withanight napisał:

Trza było nie zaczynać wiochy robić ;)

Się nie winny odezwał xD. No wybacz, ze się dałem wciągnąć w wasze  klimaty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Tak to na wsi już bywa, aby coś zrobić porządnie czasem trzeba się uje... po kolana w g...xD.   A ty co, małomiasteczkowy? :D

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Ja to zawsze mówię że trzeba pracę szanować i zostawić na jutro😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108
1 godzinę temu, grego napisał:

Się nie winny odezwał xD. No wybacz, ze się dałem wciągnąć w wasze  klimaty :P

Nie twierdzę , że jestem bez winy , ale to nie ja zacząłem ;)

  • Confused 1

Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj