Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Laleczka    518

Tomek za dobra ta Twoja żona :D Dareczku czasem trzeba ale czy Panowie są wyrozumiali gdy żona chora ? Wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

a ja widziałem jakie spustoszenie sztorm zrobił ,

Witaj Tes :) sztorm na brzeg Ciebie przegnal ,ale to dobrze bo wróciłaś do nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Tomek to Ty masz skarb w domu  :D mógłbyś nawet powiedzieć, jedna na milion  :D


Kasiu ja Ci na to pytanie nie odpowiem bo ja żony nie mam  :lol: ale tak serio to powinno działać w obie strony tak samo, bez wyjątków  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kasia pewnie że my faceci sie troszczymy :P ,jak mi zona zachorowała to musialem zrobić obiad ,więc zupa z paczki i bułka

na drugi dzień żona stwierdziła że mam się bardziej postarać więc cóż zaszalałem dwie zupy z paczki i do tego dwie bułki :lol: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ha,ha,ha- molo???Nie wiedziałam.... ;) mówiłam, że ta tv bajki pisze Molo-psss ;)
Tomcio te zupy nie są takie złe na chorobę- działają jak antybiotyk- po połknięciu wypalają wszystko i to dobre i wirusy i bakterie....serio, serio ;)

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Tomek wstyd mi za Ciebie :lol: Tyle dobrych zup można sememu zrobić, fasolka, flaczki,pulpety słoik do garnka i gotowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

No zaszalał Tomcio z menu aż postawiło mnie na nogi:( a ja liczyłam na coś extra ;)
Dlatego od tamtej pory nie choruje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

byle by marudzić :D

Tes a Ty nawigacje zgubiłaś?

Artur wiesz po co kobieta ma orgazm? Żeby mogła jęczeć nawet jak jest jej dobrze :lol: :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Tomek za dobra ta Twoja żona :D Dareczku czasem trzeba ale czy Panowie są wyrozumiali gdy żona chora ? Wątpię

Zostałem wywołany więc odpowiem :D

Jasne że trzeba się opiekować swoją połówką w czasie choroby.Ja przez to się nauczyłem trochę gotować :D.

Gosia ale walnęłaś :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weris    44

Kris to następne odwiedziny w Twoim wykonaniu Ty gotujesz :P a ja się o to postaram  :D masz pod górkę B)  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja to zawsze staram się prosto z mostu, wszyscy swoje lata mają, wiedza o co chodzi :lol: co się będziemy oszukiwać, dla Was katar to walka o życie a dla nas jęczenie to na porządku dziennym :lol: :D i wszystko :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Gosia ja Ciebie nie poznaje :blink: hehe :P

Czemu? Przecież to ja, ta sama Gosia :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Branoc kochani- idę szukać tego molo -może morze gdzieś zabrało i do mnie na brzeg elegancko postawi...patrze rano ,a tam jest i jeszcze jacht przycumowany...ach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

No w sensie marudzenie :P jęczenie to może na porządku nocnym ale czy codziennie :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

Ja tu kiedyś już pisałam, kobiety też o tym myślą tylko się ciągle zarzekaja ze nie :lol: a nieraz są gorsze od Was :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Kris to następne odwiedziny w Twoim wykonaniu Ty gotujesz :P a ja się o to postaram  :D masz pod górkę B)  

Weris nie żartuj  :blink:  ale jak się będziesz upierać to menu jest dość ubogie:rosół,pomidorowa,warzywna a o placku to zapomnij :D

 

Ja tu kiedyś już pisałam, kobiety też o tym myślą tylko się ciągle zarzekaja ze nie :lol: a nieraz są gorsze od Was :lol:

To prawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj