Leasing-rolniczy

Krok 2 - sprawdzone sposoby na zatrzymanie kobiety na wsi

Polecane posty

Ansja    747

Artur bo jestesmy przecowienstwem Was.Jestesmy madre,piekne,i zgrabne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja tam nie chce mądrej kobiety, bo troche przygłupawy jestem i został bym służącym :lol: By zaraz było "zle to robisz", "ty baranie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ale barany to mile zwierzeta maja futerka puszyste i delikatne :)
Madra kobieta nie do rządzenia lecz bardziej pomoc przy zapominalstwie i gubieniu skarpetek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

oj przy zapominalstwie, to dla mnie idealna. Skarpetek na szczęście nie gubie, tylko poprostu rzucam gdzie popadnie, ale zawsze parami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ale ktos musi je pozniej zbierac.Wiec jak widac jestesmy lepesze od was pod kazdym wzgledem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ja bym je pozbierał i uprał jak się czyste skończą :D Ale jakoś tak się składa, że znikają a czyste się nie kończą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

sam nie wiem jak to się dzieje. Gdzieś, kiedyś wyczytałem, że to niedoceniana rola mamy :D Ja za to czasami umyje okna :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Ja za to czasami umyje okna :lol:

No dziewczyny zastanówcie się bo z Artura kroi się dobra partia :D jak go jeszcze dobrze nakierujecie to będzie cud chłopak.  ;)  :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Kriss niektorzy sami w sobie sa cudni :) Ale to wyjatki sa bardzo sporadyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

Kochani a znacie ten kawał : " przychodzi facet i mówi prawdę " :D :D miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Aniu to pojęcie względne  ;)  według mnie nie ma ludzi idealnych.Każdy ma jakieś mniejsze lub większe wady. :D

Oj Kasiu Kasiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Oczywiscie ze nikt idealem nie jest,ale zawsze jest lepiej mowic innym mile slowa i byc zyczliwyn niz pokazywac humorki i chodzić nadasanym.Kazdy tez woli uslyszec mily komplement o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laleczka    518

tes chyba też blondynka :lol: Laleczke przefarbujecie i zlot gotowy

 

tak się składa Arturku że moje naturalne też blond :) więc z trzema lub nawet czterema blondynkami to już po Tobie hihi :D

Edytowano przez Laleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

 

Kasiu ale Artur mowi ze troche slabo rozgarniety jest wiec tez moze byc blondynem :) Trzeba dobrze pomyslec ktory lepszy.Taki Adrian w tym kapeluszu to wyglada na dosc silnego i sprytnego chlopaka :-) Moglby sie wykazac i wziac jakies lasso pojechac w tatry zlapac jakiegos losia albo zubra :) .Wowczas troche latwiejszy wybor bedziemy mialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Ho ho jakie komplementy mnie spotkały ;D
Powiem wam że dziś praktykuje obróbkę dachu blacha wkoło i zaginam sobie blachę na gietarce i obcinam I kurde bardzo fajnie mi wychodzi ;)
Także wystarczy logicznie pomyśleć i wszystko można zrobić samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

szukam łatwej pracy i dobrej płacy...

ja dzisiaj cały dzień kręcę śrubki :P   :wub:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Gosiu podaj więcej danych,predyspozycję itp. a o płacy porozmawiamy później ;):D

Od śrubek to mogą rączki boleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Adrianku a jezeli spinasz sie po drabinie to moze ktos potrzebny do jej przytrzymania abys niespadl?Jednak moglbys sie postarac za te moje komplementy i cos upolowac dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

jak to zrobić, żeby się nie narobić a zarobić to pytanie chodzi mi dzisiaj po głowie :huh:  ;) rączki to będą boleć ale od ich czyszczenia :wacko:  :P  Kriss jakieś propozycje?  :lol:  B)


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian3005    49

Gośka. Dawaj do mnie . 12 h bd trzymać kierownice i jeździć po polu i dostaniesz 150 zeta ;D nie narobisz A zarobisz ;p
Aa zapomniałem. Obiecałaś coś i zapomniałaś więc propozycja nie aktualną ;p

Adrianku a jezeli spinasz sie po drabinie to moze ktos potrzebny do jej przytrzymania abys niespadl?Jednak moglbys sie postarac za te moje komplementy i cos upolowac dla mnie :)


Nie poluje nie zabijam zwierząt i mnie nie namawiaj do złego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

Hmm to pytanie to chyba zadaje sobie każdy z nas :P

najpierw wyślij mi CV to się zobaczy jakie stanowisko mogę Ci przydzielić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj