Zaloguj się, aby obserwować  
agrofoto

STYMULACJA WZROSTU I NAWOŻENIE MIKROELEMENTOWE PRODUKTAMI INTERMAG W WARUNKACH STRESOWYCH DLA UPRAW.

Polecane posty

agrofoto    90

logo_Intermag.jpg

 

 

CZAT Z EKSPERTAMI OD NAWOŻENIA DOLISTNEGO

 

W naszych warunkach klimatycznych przebieg pogody zimą oraz wczesną wiosną bywa bardzo zmienny. Obecny sezon jest pod tym względem krytyczny – w okresie, gdy wiosenne prace polowe zazwyczaj były już w toku, my wciąż zmagaliśmy się z obfitymi opadami śniegu oraz niską temperaturą. Długa zima skróciła wiosenny okres „rozruchu” roślin, które zmuszone są do szybkiego nadrabiania straconego czasu. Wiosna, to okres wzmożonego zapotrzebowania roślin na składniki pokarmowe, zwłaszcza azot, fosfor, magnez, cynk (początek wegetacji) oraz potas, wapń i bor – przede wszyst kim w okresie kwitnienia i budowania plonu.

Ten nietypowy początek sezonu jest, niestety, trudny dla roślin – przede wszystkim ze względu na niską temperaturę gleby ograniczającą aktywność fizjologiczną korzeni, a zatem również pobieranie składników pokarmowych oraz wody z gleby.

 

ROZWIĄZANIEM PROBLEMÓW są skuteczne narzędzia – innowacyjne produkty nawozowe i biostymulujące INTERMAG.

 

O tym, jak dzięki nim możemy efektywnie wesprzeć rośliny w ich wzroście i rozwoju, tak, by do minimum ograniczyć ewentualne negatywne skutki anomalii pogodowych, z którymi musimy zmagać się w tym sezonie wegetacyjnym będzie można podyskutować z ekspertami INTERMAG w trakcie czatu, na który zapraszamy we wtorek 23 kwietnia na godz. 20.

 

ZAPRASZAMY NA CZAT 23 kwietnia o godzinie 20.00

Edytowano przez PawelAF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol9258    0

logo_Intermag.jpg

 

 

CZAT Z EKSPERTAMI OD NAWOŻENIA DOLISTNEGO

 

W naszych warunkach klimatycznych przebieg pogody zimą oraz wczesną wiosną bywa bardzo zmienny. Obecny sezon jest pod tym względem krytyczny – w okresie, gdy wiosenne prace polowe zazwyczaj były już w toku, my wciąż zmagaliśmy się z obfitymi opadami śniegu oraz niską temperaturą. Długa zima skróciła wiosenny okres „rozruchu” roślin, które zmuszone są do szybkiego nadrabiania straconego czasu. Wiosna, to okres wzmożonego zapotrzebowania roślin na składniki pokarmowe, zwłaszcza azot, fosfor, magnez, cynk (początek wegetacji) oraz potas, wapń i bor – przede wszyst kim w okresie kwitnienia i budowania plonu.

Ten nietypowy początek sezonu jest, niestety, trudny dla roślin – przede wszystkim ze względu na niską temperaturę gleby ograniczającą aktywność fizjologiczną korzeni, a zatem również pobieranie składników pokarmowych oraz wody z gleby.

 

ROZWIĄZANIEM PROBLEMÓW są skuteczne narzędzia – innowacyjne produkty nawozowe i biostymulujące INTERMAG.

 

O tym, jak dzięki nim możemy efektywnie wesprzeć rośliny w ich wzroście i rozwoju, tak, by do minimum ograniczyć ewentualne negatywne skutki anomalii pogodowych, z którymi musimy zmagać się w tym sezonie wegetacyjnym będzie można podyskutować z ekspertami INTERMAG w trakcie czatu, na który zapraszamy we wtorek 23 kwietnia na godz. 20.

 

ZAPRASZAMY NA CZAT 23 kwietnia o godzinie 20.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Kamkow1
      Witam. Jestem młodym początkującym rolnikiem więc potrzebuję kilku porad odnośnie żyta. 
       
      Mianowicie posialem żyto Serafino które w tamtym roku było brane z centrali.  
      Przedsiewnie dałem 120 kg/h Tarnogranu. Lecz chciałbym się dowiedzieć jaki nawóz oraz w jakiej ilości polecacie na wiosnę  aby plon był w okolicach 6t/h. Oraz jakie środki stosować. 
    • Przez dominikl95
      Mam pytanie gdyz nie wiem czy rabarbar nawozic potasem i fosforem oraz wapnem jesienią czy lepiej wczesną wiosną,przed ruszeniem wegetacji. Proszę o poradę.
    • Przez szogun170
      Witam, jestem swiezakiem i chce się was poradzić. Chodzi o kolejność i rodzaj nawożenia pszenżyta. Powiedzcie czy jest ok: jesienią dolistnie plonvit + aminokwasy, z początkiem wiosny poprawka aminokwasami z siarczanem magnezu, kolejnie polifoska 21 i potem już  wiem.. chodzi mi o to kiedy siarczan magnezu i czy plonvit mogę mieszać z aminokwasami.. Pozdrawiam
      Ocb
    • Przez x-men
      Witam. Chciałbym nauczyc sie czegos wiecej. Posialem pszeniczke odmiane artist z centrali. Obsada okolo 300 roslin siew 20. 09.2018.Wysiane 250kg polifoski6 i 3tony wapna. Ziemia 3 i troche 4klasy  Wyglada bardzo ladnie. Teraz prosze o podpowiedz w sprawie nawozenia. Na początku ruszenia wegetacji chcem podac saletrosan 26 200kg potem po okolo 1 miesiaca saletrzak 300kg. 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam pytanie czy ktoś z was pryskał dolistnie zboża Środkiem ADOB 2.0 Mn w składzie z Manganem ile razy można stosować takie nawożenie na pszenice na wiosnę ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj