Zaloguj się, aby obserwować  
zorro

problem td5050

Polecane posty

zorro    7

panowie dziś zauważyłem że moj td5050 ma dziwny głos i jak się przyjżałem to ten dziwny głos wydobywa sie z górnej części pompy paliwowej-co to może być bo wszystko chodzi ok tylko ten głos jak by takie pierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woytek    6

Myślę, że paliwo ci przymarza. W 6020 mam podobnie jak jest paliwo słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Sprawdz czy nie masz ktoregos kolektora luznego ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorro    7

odpaliłem ciągnik po kilku godzinach i wszystko już ok więc może to paliwo ale dziwne bo u nas dziś było tylko 9 na minusie więc może naprawde to paliwo liche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami    5

panowie nie chce zakładać naowego tematu wieć napisze tu, mam taki problem żę moj td5050 jak się rozgrzeje po takiej pół godzinnej jeżdzie na wysokich obrotach to po zgaszeniu ciągnik nie chce odpalić, jest po prostu głuchy... po upływie pół godziny jak silnik ostygnie ciągnik pali normalnie.. co może być przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez manYki
      witam. wybilem szybe w dzwiach traktora i i mam autokasko standard. czy nalezy mi sie zwrot w takiej sytuacji???
    • Przez mateusz2711
      Ciągnik głowny , praca przy : pługu , bronie talerzowej , agregacie uprawowo siewnym . Proszę o pomoc w wyborze
    • Przez stan1122
      Zostałem zmuszony do zakupu nowego docisku sprzęgła w moim td 5050 . Mam do wyboru docisk Valeo ( taki jak oryginalny ) za cenę 2500 zł , lub docisk Luk za cenę 2350 zł . Z tego co się orientuję do samochodów osobowych zalecany jest Luk ale nie wiem jak z to jest z ciągnikami . Ciągnik jest intensywnie eksploatowany cały rok , więc żywotność docisku jest dla mnie bardzo ważną sprawą .
    • Przez reazer
      witam
      miał ktoś taki przypadek że pekła mu sprężyna od pedału sprzęgła w td5050?
      jak sie zabrac za rozebranie tych plastików "deski rozdzielczej"?
      odkręcilem 2 sruby 17 z boku. i jedna 10tke z przodu i dalej wszytstko siedzi
       
    • Przez stan1122
      Mój ciągnik w końcu stanął przy pracy . O razu wiedziałem że to coś z paliwem . Rutynowo zmieniłem filtr przepływowy i separator  , odpowietrzyłem filtr i wtryski . Wszystko ok ale po kilkunastu minutach ciągnik zdechł . Pouszczelniałem układ , trochę jazdy i to samo . Ogólnie pacuje 5 - 6  minut . Po tym obroty spadają  , pompa klekoce i koniec . Dodatkowo połączyłem filtr przepływowy bezpośrednio przez wlew paliwa .Czy to możliwe żeby to już pompa  wtryskowa ? Wieczorem żeby zjechać pompowałem pompką i odpalałem przez plaka  . Pompkę też zmieniłem - nie nowa ale sprawna  . Tylko parę lat przeleżała w garażu .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj