Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opryskiwacz -ale jaki?

1326 odpowiedzi na ten temat

#161 Share Qba1

Qba1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 22 czerwiec 2011 - 07:07

Opryskiwacz -ale jaki?

a jaka cena za włoską pompę zawór stało ciśnieniowy belka 15m potrójne końcówki??

Katalogowo 8900 netto (ze stabilizacją), ale wiadomo, wyjdzie to trochę taniej :)
bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Opryskiwacz -ale jaki? Dzisiaj, 15:11
  •  

#162 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 18 lipiec 2011 - 19:38

Opryskiwacz -ale jaki? [a co chłopaki powiecie na opryskiwacz kverneland rau Ikarus A 28 2800 litrów????

Miał ktoś z takim do czynienia???

#163 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 21:17

Opryskiwacz -ale jaki? macie jakiś pomysł na opryskiwacz 50tyś zł max 2tyś/L belka hydraulicznie rozkładana 15m no i jakiś komp sterujący cieczą byłbym wdzięczny za pomoc

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 21:27

Opryskiwacz -ale jaki? W tych pieniążkach będzie Ci bardzo trudno znaleźć coś ciekawego, a czym bardziej, że potrzebujesz kompa, belkę rozkładaną hydr oraz poj. beczki 2 tys l. Coś konkretnego z polskich maszyn, przy takiej konfiguracji zaczyna się bodajże od 75 tys zł.
Pozostaje jedynie firma Promar Mój odnośnik
Lecz musisz skontaktować się z użytkownikami tych opryskiwaczy. Ja przynajmniej nie mam o tej firmie najlepszego zdania... ;)
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

#165 Share BartekM

BartekM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 24 lipiec 2011 - 22:27

Opryskiwacz -ale jaki? A dlaczego masz złą opinię?? Chcę od nich brać opryskiwacz ciągany, więc każda opinia się przyda

#166 Share FAZI

FAZI

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 06:54

Opryskiwacz -ale jaki? szczepan84 sprawdz jeszcze ta firme http://www.skotarek-maszyny.pl/ bo z kwota ktora chcesz przeznaczyc na wybrany przez siebie opryskiwacz na pewno sie zmiescisz :)

#167 Share lukejro

lukejro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 586 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 07:41

Opryskiwacz -ale jaki? @FAZI przeglądając Twoje posty i Twoją galerię zastanawiam się czy te Twoje rady i opinie są obiektywne??? Moim zdaniem pan Skotarek ukrywając się pod pseudonimem "FAZI" robi reklamę produkowanym przez siebie maszyną... Nie chcę się bawić w administratora ale moim zdaniem reklamować się powinno poprzez wykupywanie płatnych banerów na tej stronie a nie udając zwykłego rolnika-użytkownika... :D

#168 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 07:55

Opryskiwacz -ale jaki? no proste!
FAZI to naganiacz, PH, albo jakaś rodzinka od Skotarka :lol:
zaraportujcie to! ;)
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#169 Share szczepan84

szczepan84

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 25 lipiec 2011 - 20:35

Opryskiwacz -ale jaki?

W tych pieniążkach będzie Ci bardzo trudno znaleźć coś ciekawego, a czym bardziej, że potrzebujesz kompa, belkę rozkładaną hydr oraz poj. beczki 2 tys l. Coś konkretnego z polskich maszyn, przy takiej konfiguracji zaczyna się bodajże od 75 tys zł.
Pozostaje jedynie firma Promar Mój odnośnik
Lecz musisz skontaktować się z użytkownikami tych opryskiwaczy. Ja przynajmniej nie mam o tej firmie najlepszego zdania... ;)

tak właśnie zastanawiam się nad promar i kiedyś pytałem o ceny
jeszcze diler oferuje mi Burego mówi że w tych pieniądzach się zmieszczę biorę to na modernizację jak będzie potrzeba to dołożę trochę kasy potrzebuję coś w miarę dobrego świadczę usługi ale nie na tyle by brac drogi sprzęt a takim też da rad

#170 Share maniana

maniana

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 141 postów

Napisany 03 sierpień 2011 - 09:56

Opryskiwacz -ale jaki? a jaki opryskiwacz byście polecili do c330? Oczywiście 400l, belka 12m, fajnie jakby miał zawór stałociśnieniowy. Pilmet i krukowiak odpadają ze względu na cenę.. Coś tańszego może? tak ok 3 tys.
Co myślicie o Bury Perkoz 400? Niestety nie ma potrójnych końcówek.

Edytowany przez maniana, 03 sierpień 2011 - 17:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share wyrebski1

wyrebski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1329 postów

Napisany 04 wrzesień 2011 - 18:40

Opryskiwacz -ale jaki? Może Tad-Len, bardzo dobra też firma ale na pewno nie zmieścisz się w cenie 3 tys tym bardziej z zaworem stałociśnieniowym. W takim razie może "Biardzki" i weź zawór i wyjdzie ok 3 tys.

#172 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 27 wrzesień 2011 - 23:10

Opryskiwacz -ale jaki? Mam dylemat pomiedzy Pilmetem 2015 i Tad-LENEM 2512.Cenowo Tad-len wychodzi jakis 10 tys taniej tylko mi chodzi glownie o jakosc wiec jesli Pilmet jest wart tej ceny to lepiej dopłacic. Tylko czy jest wart??? Ogolnie to slabo siedze w opryskiwaczach i prosze o jakakolwiek podpowiedz z tej strony. Czy komp do Pilmeta pokazuje na bierzaco wydajnosc w litrach/hektar,predkosc jazdy itd. Czy w Tad-lenie moge oddzielnie skladac ramiona np. przy wymijaniu slupa?? Sporo tych pytan ale mam nadzieje ze ktos cos pomoże. Jak ktos chetny,najlepiej urzytkownik jeden z marek to zapraszam na gg 485096. Odpisze jak tylko bede mogł.

#173 Share Pandanus

Pandanus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 07:17

Opryskiwacz -ale jaki?

tak właśnie zastanawiam się nad promar i kiedyś pytałem o ceny
jeszcze diler oferuje mi Burego mówi że w tych pieniądzach się zmieszczę biorę to na modernizację jak będzie potrzeba to dołożę trochę kasy potrzebuję coś w miarę dobrego świadczę usługi ale nie na tyle by brac drogi sprzęt a takim też da rad

witam
ja też zastanawiałem sie nad Promarem i Moskitem 2000l komp i belka 15m rozkładana hydraulicznie
ale ostatnio na AGRO-SHOW przyjrzałem sie dokładniej i chyba zdecyduje sie na firmę Woprol
tylko jest to chyba młoda firma i niewiele o niej wiadomo
może ktoś z forumowiczów ma taki opryskiwacz i podzieli sie uwagami ?

#174 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 28 wrzesień 2011 - 21:49

Opryskiwacz -ale jaki? Widzę że sporo użytkowników bierze na jakąś premie opryskiwacze. Ja również się nad jakimś zastanawiam, i też nie mam pojęcia nad jakim. Na początku roku byłem poważnie zainteresowany Promarem ale w tym momencie to nie wiem co wybrać :(

#175 Share karol19

karol19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 245 postów

Napisany 29 wrzesień 2011 - 08:31

Opryskiwacz -ale jaki? a moze warto zastanowic się nad opryskiwaczem Bury, trochę tańszy od pilmeta a wykonanie naprawdę solidne, wiem bo ogladalem i na dnich będzie u mnie na podwórku Bury Pelikan 2700 litrów

#176 Share ozik

ozik

Nowicjusz

• Validating
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 30 wrzesień 2011 - 12:10

Opryskiwacz -ale jaki? Witajcie
Mam pytanko opryskiwacz 18m ciągany ok 2500l, ale taki lekko wypaśny:)
Myślę nad hardim http://www.hardipols...INT RANGER.aspx - ok. 110tys brutto
albo caffini,http://allegro.pl/opryskiwacz-caffini-starter-kreatec-i1828906140.html - ok. 100 tys brutto
powiedzcie jak się do tego odnoszą polskie opryskiwacze np. Pilmet czy Krukowiak lub podobne wiele tego było na AGRO SHOW 2011.
Poza tym proszę o odpowiedzi lub podpowiedzi dostosowane do potrzeb mam ok 75 ha ale bardzo porozrzucane najdalsze ok 8km i małe kawałki po ok 3ha średnio.
Chciałbym na początku ciągać C330 przez około rok aż się czegoś większego nie kupi bo do NH 6080 to lipa w ścieżki się nie mieści.

#177 Share robert812

robert812

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 624 postów

Napisany 14 październik 2011 - 18:21

Opryskiwacz -ale jaki? Pilmet 1618 kupiony

#178 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 30 październik 2011 - 19:34

Opryskiwacz -ale jaki? Ja po długich zastanowieniach i zmianach kupuję Tad-Lena 2 tyś beczka, lance hydraulicznie rozkładane 20m z komputerem
cena na dzień dzisiejszy ok 63tyś brutto

#179 Share chomik111

chomik111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisany 01 listopad 2011 - 20:58

Opryskiwacz -ale jaki? @ozik a skąd ty masz taką cenę hardiego????? ranger mi krzyknęli 150tys ale netto i to podstawową wersję..... i chyba sobie żarty stroisz z tym C-330???

ja osobiście po długich poszukiwaniach i zastanowieniach zdecydowałem się na Kvernelana Ikarusa S 38 beczka 3800 i jeszcze parę fajnych dodatków wyszło mi ok 220 tys brutto, Hardi to byłby wydatek lekką ręką ponad 250tys.

Madzia20 Tad-Len to szybo i prężnie rozwijająca się firma choć młoda, ja osobiście nie spotkałem się z tym opryskiwaczem w pracy więc jakoś nie jestem przekonany narazie do tej marki, ale nie mówię że będzie zła:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share Madzia20

Madzia20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 02 listopad 2011 - 12:13

Opryskiwacz -ale jaki? W mojej okolicy parę osób ma Tad-lena i jak na razie nie narzekają
cenę mają konkurencyjną i podobną np.do Krukowiaka..
Niby najlepszy to pilmet, ale o takich parametrach pilmet kosztuje min.95tyś

Dodaj odpowiedź