Skocz do zawartości

chomik111

Members
 • Zawartość

  446
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

O chomik111

 • Ranga
  Zaawansowany
 • Urodziny 30.05.1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  lubelskie
 1. Ludzie PSL-u

  Czyste skurw.... wo, tak o to polskie rządy i  politycy dbają o rodaków..    http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-polski-komisarz-autorem-pomyslu-niekorzystnego-dla-naszych-r,nId,1538746
 2. Ludzie PSL-u

  Takiego oto mamy ministra i ludzi PSL-u, żal mi tych co głosują na tą kurw... polityczną. Poczytajcie jak o rolnikach wypowiada się minister..      http://niezalezna.pl/60503-sawicki-do-rolnikow-jestescie-frajerami-skandaliczna-wypowiedz-ministra-rolnictwa
 3. AgroRandka Ona szuka jego!

  A ja mam takie pytanie.. To forum to jest rolnicze?? A może było?? bo ja tu widzę że to się robi burdel nie forum.. 
 4. John Deere

  A co ją tak powyginało??!! przewiało w tym jonderze czy jak? haha
 5. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Bo mleczny nabór był nie sprawiedliwy, jak można było faworyzować innych tylko ze względu na krowy? Więc teraz szanse zostaną wyrównane. Hodowcy trzody czy np zielarze też pewnie chcieli by kiedyś mieć takie ułatwione warunki na MGR.
 6. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Wy jesteście naprawdę dziwni delikatnie mówiąc, albo dziećmi ludzi którzy złożyli wnioski... pozycja na liście nie ma nic podkreślam kompletnie nic wspólnego z kolejnością rozpatrywania wniosków i nie ma się tym sensu sugerować!!! Wnioski po złożeniu trafiają do różnych pracowników i np wniosek z numerem 100 trafi do takiego na kupke na sam dół, a wniosek z numerem 500 trafi do innego na kupkę na samą górę albo w środku.. I teraz uwaga ZAGADKA Który wniosek zostanie szybciej poddany werfikacji??? TRUDNE do rozgryzienia?
 7. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ta kwota nie będzie dzielona na koperty wojewódzkie tylko na cały kraj po równo. 8 tys wniosków to pewnie ma informację od agencji po ile są poszczególne wnioskowania ludzi. nie każdy składa na 300 tys zwrotu i nie wszyscy składają na średni zwrot 120 tys stąd pewnie te różnice na ile wniosków wystarczy kasy.. "Z założeniem, że otwieramy koperty krajowe i realizujemy te wnioski, które są złożone, oczywiście weryfikując je, tak jak były wystandaryzowane według wielkości i wartości punktowej - te najsłabsze będą odrzucone, te najlepsze będą zrealizowane. W kolejce jest 16 tysięcy wniosków, szacuję, że te 200 mln euro wystarczy nam na obsłużenie 8, może 8,5 tys. wniosków, tak aby już nie robić naboru, a ci, którzy już złożyli – czekają. W tej chwili będą mieli wysyłane pisma od agencji celem dokonania weryfikacji, czy są zainteresowani kontynuowaniem złożonego wniosku – zapowiedział minister" - wypowiedź ministra ja z niej wnioskuję że z wniosków z białych list będzie zrobiona koperta krajowa, i dopiero po werfikacji jednej krajowej listy, zostaną przydzielone pieniądze według punktacji dla tych ok 8 tys według ministra. Czyli nie będzie zwiększania w kopertach wojewódzkich.
 8. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ja zmieniałem po pierwszych poprawkach i myślę że to odpowiedni moment.. tylko przemyśl czy to już będą ostateczne zmiany.. Jeśli nie to jeszcze pozostaję aneks po podpisaniu umowy.
 9. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Oprócz dwóch wezwań z agencji do poprawek masz prawo do jednej zmiany założeń zestawienia rzeczowo-finansowego, czyli zmiany maszyn.. a najlepiej skontaktować z osobą prowadzącą wniosek, lub z osobą prowadzącą wniosek..
 10. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Lubelskie miejsce 9XX poniedziałek - wtorek podpisanie umowy.. Także nie prawdą jest że wnioski bez GVA są odrzucane.. ja mam bez GVA i podpisuję umowę.. Awans od pierwszej listy o ok 70 miejsc także dla pozostałych dużo cierpliwości bo dopiero teraz zaczyna się prawdziwa werfikacja wniosków i duże zmiany miejsc.. Powodzenia
 11. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Ja nie rozumiem waszego toku rozumowania... przecież miejsce na liście nijak się ma do kolejności podpisywania umów. totalna bzdura. Siedzi np dwie osoby w pokoju jedna dostaje wnioski z miejsc powiedzmy 10 - 20 a druga 100 -110 więc po co większość z was zwraca uwagę na kolejność na liście..
 12. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Tak bo pierwsze poprawki dostałem będąc jeszcze na białej liście, a na zielonej dopiero w grudniu.. z tego co się zorientowałem agencja wydała nakaz rozpatrzenia do marca wniosków ze "starej" zielonej listy a dopiero później pracownicy mieli brać się za "dodatkową" zieloną..
 13. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  [quote name='malina2277' timestamp='1393102176' post='1314539'] a słyszałeś gdzieś żeby ktoś podpisał umowę od tego czasu kto nie ma GVA [/quote] Z całym szacunkiem ale nie mam pojęcia po co i kto ci nawciskał takiego kitu, że przechodzić będą tylko wnioski z GVA... Mój wniosek jest bez GVA i w tym lub przyszłym tyg będzie rozpatrywany dalej po pierwszych poprawkach w październiku.. Jestem z lubelskiego Tej całej twojej pani z agencji pewnie chodziło o nowy nabór gdzie obowiązkowe będzie GVA a nie o ten.... w każdym bądź razie bujda na resorach..
 14. Końcówki do rsm

  Zadam jedno pytanie... po co się bawić w wachlarzowe i przedłużki skoro można kupić normalne regularne rozpylacze sześciootworowe lejące do dołu ESI Albuza i nie mamy samo oprysku belki...
 15. PROW 2007-13 Modernizacja Gospodarstw Rolnych

  Bo takie dokumenty jak się chcę mieć dobrze załatwione kolego to się bierze w teczkę, siada w samochód i zawozi samemu, daję z ręki do ręki, a nie jakimiś pocztami, kurierami i innymi.. Jakbyś dnia następnego zawiózł to dzisiaj nie musiał byś myśleć i zwalać winy na "babę"
×