Skocz do zawartości

Zdjęcie

Katalogi części odpalanie w zimie

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 20:19

Katalogi części odpalanie w zimie Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..
Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Katalogi części odpalanie w zimie Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share Matix

Matix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów

Napisany 28 styczeń 2013 - 21:26

Katalogi części odpalanie w zimie Cześć mam pytanie czy u cb znajdzie katalog ładowarki claas ranger 920 z góry dzieki

#3 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 28 styczeń 2013 - 21:34

Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..
Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.

To pewnie przyśpieszacz zapłonu w zetorach typu 7011 też jest coś takiego

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#4 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 07:44

To pewnie przyśpieszacz zapłonu w zetorach typu 7011 też jest coś takiego

nie wiem ale daje lekko gazu i po wyciągnięciu gaz opada do końca i pali. wyszło przez przypadek ale przydatna rzecz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ddaanniieell

ddaanniieell

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 29 styczeń 2013 - 10:40

Katalogi części odpalanie w zimie Może ktoś zna jakieś inne katalogi do Deutz-fahr? Interesowały by mnie tylko nazwy i jakie są w nich dostępne modele?

#6 Share herbi2501

herbi2501

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 14:18

Katalogi części odpalanie w zimie kolego w jakim to same taki patent zastosowałeś,bo ja u siebie w EXPLORER II 90 patrzyłem i nie ma czegoś takiego jak możesz to wrzuć zdjęcie

#7 Share Semen

Semen

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 30 styczeń 2013 - 17:01

Katalogi części odpalanie w zimie Same Tiger Six 105 pierwsza sekcja od kabiny jest taki mały cypelek a pod nim znajduje się cięgno od gaszenia. zobacz na stronie w katalogu być może znajduje się to w innym miejscu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share gie1980

gie1980

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 08 luty 2013 - 21:55

Katalogi części odpalanie w zimie Odnośnie części to ja importuję wszystko w dobrej cenie, prosto z fabryki Same Deutz-Fahr.

Gdyby było coś potrzebne to proszę pisać lub korzystać ze sklepu:

http://sklep.agro-plus.com.pl/

Dodaj odpowiedź